2.5 * 3.5 см Мини големина браун kraft хартија рачно изработени earring цена тагови ретро подарок 1000 компјутери/многу бесплатен превозот

2.5 * 3.5 см Мини големина браун kraft хартија рачно изработени earring цена тагови ретро подарок 1000 компјутери/многу бесплатен

DEN 1012.00
-7 %
DEN 1088.16

Количина на стоки


Име : kraft хартија, квадратен облик мала етикета
Големина : 2.5 * 3.5 см(дупка е 1 мм)
Тежина : 100 парчиња на 0.03 kg
Карактеристики : квадратен облик со дупка
Методи за плаќање Ние поддршка на кредитна картичка и ЗАЧУВАМ Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 7 дена, 7 дена по наредбата не е премин ќе биде затворен. Ако сакате да го одложи плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт што е можно поскоро, ви благодариме! Ние и ветуваме ние може да се испрати во рамките на 1-3 работни дена по вашата расчисти исплата. Кога ние ги испратите вашите објектот надвор,можете да добиете Песна Нема.за оваа цел. Како што е меѓународна шпедиција,испратени од Кина;тоа обично трае подолго време за да се дојде. Како превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности, тоа може да се направи некои пакети малку задоцнување ;ние не може да гарантира детали пристигнување време, Но можете да ги проверите на интернет со Песна НЕМА.и знаете повеќе за испорака на информации за оваа цел во наредните денови. За шпедиција треба време за да ја ажурирате. Вашето разбирање и пациентот чекање е високо ценет. Ако ви треба тоа во брзање,се надевам, ќе може да бидат претпазливи,имале подобар купите во локалната пазарот.
Повратни информации Доколку имате било какви загриженост пред или по нарачка, контактирајте со нас слободно и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. Ако не сте задоволни со нашата служба или објект,тоа е толку вид што да ни даде позитивни повратни информации и "5" Ѕвездите. Ако се чувствуваат непријатно, ве молиме контактирајте со нас пред се подготвува да ја напушти негативни коментари со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот на ваше задоволство. Вашиот признание и поддршка е нашата мотивација да се движат foeward! Ако за било која причина направи да се чувствувате непријатно,ни e-mail и да ни даде шанса да ги поправи тоа. Не mattter она што се случи,не двоумете се да контактирате со нас и ние го прават нашите напори за да ви помогнеме.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Бренд Име:
payaze
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Тежина:
0.3g
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Број На Модел На:
H12
Производ Карактеристики:
Плоштад

Најдобри понуди

20pcs Јасно Tampions Стаклена Тегла Стаклени Шишиња Мушка Контејнери за Накит Пакување, за 18mm долго, 10мм во дијаметар
 • Неодамнешно

20pcs Јасно Tampions Стаклена Тегла Стаклени Шишиња Мушка Контејнери за Накит Пакување, за 18mm долго, 10мм во дијаметар

251.52 DEN 189.00

Стаклени Шишиња, со Tampions, Мушка Контејнери, ЈасноГолемина : за 18mm долго, 10мм во дијаметар.Стаклени Монист

100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц
 • Неодамнешно

100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц

7526.40 DEN 3914.00

ПВЦ КУТИЈА 100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кут

9*12cm 100pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

9*12cm 100pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери

1919.52 DEN 1824.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница
 • Неодамнешно

Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница

623.52 DEN 561.00

Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нар

година Drawstring Organza Кеси Торбичка 50pcs/многу 35X50CM Длабоко Розова Големи Подароци Кеси За Свадби Услуги Пакување
 • Неодамнешно

година Drawstring Organza Кеси Торбичка 50pcs/многу 35X50CM Длабоко Розова Големи Подароци Кеси За Свадби Услуги Пакување

1392.00 DEN 1114.00

Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нар

100pcs/многу Големо Кралска Сина Organza Торба 7x9cm Свадба Корист Drawstring Торбичка Шарм Накит Пакување Кеси Убав Подарок
 • Неодамнешно

100pcs/многу Големо Кралска Сина Organza Торба 7x9cm Свадба Корист Drawstring Торбичка Шарм Накит Пакување Кеси Убав Подарок

223.68 DEN 197.00

ОписОбјектот Количина100 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 101Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаКр

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку Ангажман
 • Неодамнешно

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку Ангажман

187.20 DEN 150.00

Кога ќе се купи кутија ,со цел да се избере соодветна кутија за производот , pls мерка производот и кутија

5pcs 5x5x4cm Новина Сомот Прстен Организатор Earring Pendant Locket Ѓердан Кутија за Накит за Денот на Вљубените Подарок Кутија
 • Неодамнешно

5pcs 5x5x4cm Новина Сомот Прстен Организатор Earring Pendant Locket Ѓердан Кутија за Накит за Денот на Вљубените Подарок Кутија

DEN 427.20

100% сосема нов и висок квалитет,Модата, домот ,едноставност Материјал : Кадифе,за да Може да биде како сва

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен
 • Неодамнешно

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен

DEN 16148.64

LED Свадба Прстен Кутија За повеќе производи и попуст, ве молиме одете на​ОписПредмет : дијамантски прст

200pcs OPP Кеси со Бесење дупка 7x11+3cm Јасно Транспарентен OPP Вреќа Пакување, Пластична Кеса Само Лепило Печат водоотпорен
 • Неодамнешно

200pcs OPP Кеси со Бесење дупка 7x11+3cm Јасно Транспарентен OPP Вреќа Пакување, Пластична Кеса Само Лепило Печат водоотпорен

312.00 DEN 265.00

добредојдовте во мојата продавницаЈасно Resealable OPP / Поли Кеси Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични

1.5 * 2.5 cm Мини плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена тагови 1000 компјутери/многу бесплатен
 • Неодамнешно

1.5 * 2.5 cm Мини плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена тагови 1000 компјутери/многу бесплатен

1161.60 DEN 1080.00

Име : kraft хартија, квадратен облик мала етикетаДимензии : 1.5 * 2.5 cm(дупка е 1 мм)Тежина : 100 парчиња на 0.017 kgКар

100pcs/многу Големо Organza Кеси 7x9cm Розова Свадба Пошта Накит Пакување Кеси Убав Подарок Пакување Складирање Торба
 • Неодамнешно

100pcs/многу Големо Organza Кеси 7x9cm Розова Свадба Пошта Накит Пакување Кеси Убав Подарок Пакување Складирање Торба

223.68 DEN 197.00

ОписОбјектот Количина100 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 084Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаРо

6.5 * 5 cm Kraft хартија срце облик на мала етикета ознаки накит цена тагови картичка ознаки со Коноп јаже 500 компјутери/многу
 • Неодамнешно

6.5 * 5 cm Kraft хартија срце облик на мала етикета ознаки накит цена тагови картичка ознаки со Коноп јаже 500 компјутери/многу

846.72 DEN 788.00

Име : kraft хартија, срце облик мала етикетаГолемина : 6.5 * 5 см(дупка е 4 mm)Тежина : 100 парчиња на 0.102 kgКарактери

Обетки Прстен Накит Кутија 100pcs/број 5*5*3cm Подарок Кутии за Накит Свадба Пакување трговија на Големо, Фабриката продажба
 • Неодамнешно

Обетки Прстен Накит Кутија 100pcs/број 5*5*3cm Подарок Кутии за Накит Свадба Пакување трговија на Големо, Фабриката продажба

DEN 2448.00

Точка бр : DOU1696Име : прстен кутијаМатеријал : хартија 700gsmБоја : боја на кафеГолемина : 553cmТежина : 13g / pcКори

7*9cm 50pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

7*9cm 50pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери

1007.52 DEN 957.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо
 • Неодамнешно

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо

959.52 DEN 576.00

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

7*9cm 10pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

7*9cm 10pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери

335.52 DEN 319.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со