1.5 * 2.5 cm Мини плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена тагови 1000 компјутери/многу бесплатен превозот

1.5 * 2.5 cm Мини плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена тагови 1000 компјутери/многу бесплатен

DEN 1080.00
-7 %
DEN 1161.60

Количина на стоки


Име : kraft хартија, квадратен облик мала етикета
Димензии : 1.5 * 2.5 cm(дупка е 1 мм)
Тежина : 100 парчиња на 0.017 kg
Карактеристики : квадратен облик со дупка
Методи за плаќање Ние поддршка на кредитна картичка и ЗАЧУВАМ Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 7 дена, 7 дена по наредбата не е премин ќе биде затворен. Ако сакате да го одложи плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт што е можно поскоро, ви благодариме! Ние и ветуваме ние може да се испрати во рамките на 1-3 работни дена по вашата расчисти исплата. Кога ние ги испратите вашите објектот надвор,можете да добиете Песна Нема.за оваа цел. Како што е меѓународна шпедиција,испратени од Кина;тоа обично трае подолго време за да се дојде. Како превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности, тоа може да се направи некои пакети малку задоцнување ;ние не може да гарантира детали пристигнување време, Но можете да ги проверите на интернет со Песна НЕМА.и знаете повеќе за испорака на информации за оваа цел во наредните денови. За шпедиција треба време за да ја ажурирате. Вашето разбирање и пациентот чекање е високо ценет. Ако ви треба тоа во брзање,се надевам, ќе може да бидат претпазливи,имале подобар купите во локалната пазарот.
Повратни информации Доколку имате било какви загриженост пред или по нарачка, контактирајте со нас слободно и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. Ако не сте задоволни со нашата служба или објект,тоа е толку вид што да ни даде позитивни повратни информации и "5" Ѕвездите. Ако се чувствуваат непријатно, ве молиме контактирајте со нас пред се подготвува да ја напушти негативни коментари со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот на ваше задоволство. Вашиот признание и поддршка е нашата мотивација да се движат foeward! Ако за било која причина направи да се чувствувате непријатно,ни e-mail и да ни даде шанса да ги поправи тоа. Не mattter она што се случи,не двоумете се да контактирате со нас и ние го прават нашите напори за да ви помогнеме.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.17g
Материјал:
Хартија
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Бренд Име:
payaze
Објектот Висина:
0.1cm
Број На Модел На:
H14
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Производ Карактеристики:
Плоштад

Најдобри понуди

20pcs Јасно Tampions Стаклена Тегла Стаклени Шишиња Мушка Контејнери за Накит Пакување, за 18mm долго, 10мм во дијаметар
 • Неодамнешно

20pcs Јасно Tampions Стаклена Тегла Стаклени Шишиња Мушка Контејнери за Накит Пакување, за 18mm долго, 10мм во дијаметар

251.52 DEN 189.00

Стаклени Шишиња, со Tampions, Мушка Контејнери, ЈасноГолемина : за 18mm долго, 10мм во дијаметар.Стаклени Монист

JAVRICK Соларни Приказ 360 Плочата Ротирачки Накит Види Ѕвони Телефонот Стои на Екранот Накит Организатор Тешко Екранот Стојат
 • Неодамнешно

JAVRICK Соларни Приказ 360 Плочата Ротирачки Накит Види Ѕвони Телефонот Стои на Екранот Накит Организатор Тешко Екранот Стојат

188.16 DEN 171.00

Опис : Материјал : ABS 360 circumvolution ротација насока може да се укине од страна на сопирање на ротари табела За

5pcs 5x5x4cm Новина Сомот Прстен Организатор Earring Pendant Locket Ѓердан Кутија за Накит за Денот на Вљубените Подарок Кутија
 • Неодамнешно

5pcs 5x5x4cm Новина Сомот Прстен Организатор Earring Pendant Locket Ѓердан Кутија за Накит за Денот на Вљубените Подарок Кутија

DEN 427.20

100% сосема нов и висок квалитет,Модата, домот ,едноставност Материјал : Кадифе,за да Може да биде како сва

Пад за Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку прстен кутија
 • Неодамнешно

Пад за Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку прстен кутија

216.00 DEN 173.00

Материјал : Висок Квалитет Parper Боја : Како фотографии Големина на : 6.0*5.5*4.0 cm Употреба : Прстени / Обетки Те

50PCS Прилагодено Лого Накит Мека Торба Изми Сомот Drawstring Кеси Козметички/Складирање/Свадбена/Пакување/Подарок/Обетки/Watch/Мушка
 • Неодамнешно

50PCS Прилагодено Лого Накит Мека Торба Изми Сомот Drawstring Кеси Козметички/Складирање/Свадбена/Пакување/Подарок/Обетки/Watch/Мушка

DEN 744.00

Лав Каже : јас го обезбеди професионален custom услуга за свадба партија накит за подарок пакување торба...

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена
 • Неодамнешно

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена

DEN 239.52

Pandahall 500 Еез Бела String Накит Цена Тагови Облека Дисплеј Ознака Правоаголник Цена Етикета Дизајн Празен Бе

200pcs 7x7x16 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц
 • Неодамнешно

200pcs 7x7x16 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц

7526.40 DEN 3914.00

ПВЦ КУТИЈА за 200pcs 7x7x16cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пв

Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница
 • Неодамнешно

Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница

623.52 DEN 561.00

Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нар

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо
 • Неодамнешно

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо

959.52 DEN 576.00

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

7*9cm 10pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

7*9cm 10pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери

335.52 DEN 319.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

100pcs/многу Големо Organza Кеси 7x9cm Розова Свадба Пошта Накит Пакување Кеси Убав Подарок Пакување Складирање Торба
 • Неодамнешно

100pcs/многу Големо Organza Кеси 7x9cm Розова Свадба Пошта Накит Пакување Кеси Убав Подарок Пакување Складирање Торба

223.68 DEN 197.00

ОписОбјектот Количина100 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 084Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаРо

200pcs 12x17+3cm Јасно Само Лепило Печат Пластични Пакет Торбичка Мало Партија OPP Поли Бутик Пакување Торба Висат Дупка трговија
 • Неодамнешно

200pcs 12x17+3cm Јасно Само Лепило Печат Пластични Пакет Торбичка Мало Партија OPP Поли Бутик Пакување Торба Висат Дупка трговија

504.00 DEN 429.00

добредојдовте во мојата продавница200pcs 12x17+3cm Накит торба Јасно Resealable Cellophane Кеси Транспарентен Opp подаро