Врвен Квалитет 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Црвено Кадифе Пошта За Накит за Подарок Торба Drawstring Торбичка Ѓердан Пакување

Врвен Квалитет 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Црвено Кадифе Пошта За Накит за Подарок Торба Drawstring Торбичка Ѓердан Пакување

DEN 561.00
-10 %
DEN 623.52

Количина на стоки


Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs.
2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.
3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
Реден Број : 50 компјутери/многу .
Објектот Боја : Црвена
Објектот Материјал : Кадифе.
Објектот Големина : 7x9cm /7*9cm .
Објектот Облик : Правоаголник .
Точка БР. : RHL0709004-50
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Врвен Квалитет 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Црвено Кадифе Пошта За Накит за Подарок Торба Drawstring Торбичка Ѓердан Пакување


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
7x9cm Накит Торбичка
Производ Карактеристики:
Луксузни Сомот Накит Торбичка
Бренд Име:
LUKENI
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Тежина:
5g
Објектот Должина:
9cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини
Сомот Торба Боја:
Црвена
Сомот Торба Големина:
7x9cm/7*9cm
Сомот Торба Материјал:
Сомот Крпа Rattail Drawstring
Сомот Торба Употреба:
Одговара Накит / Зрнца / Чај / Подарок / Бонбони / Слатки Од Пакување
Сомот Торба За Прилики:
Промоција / Домаќинство / Божиќ / Свадбена / Партија
Сомот Торба Прилагодени:
Прифати Обичај Кеси Големина , Логото Печатење , Примерок Обичај
Сомот Торба Спакувани:
100pcs/многу OPP Пакување Кеси
Сомот Торба За Продажба:
MOQ 100pcs , Фабрика Цена Евтини Продажба , Прифати Пад на Превозот
Сомот Торба Име:
Подарок Пакување Торба / Накит Пошта /Сомот Подарок Торба/Display
Сомот Торба Место на Потекло:
Yiwu Жеџијанг Во Кина (Копно) ( Фабрика За Рачно Изработени Направени )

Најдобри понуди

200pcs 7x7x16 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц
 • Неодамнешно

200pcs 7x7x16 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц

7526.40 DEN 3914.00

ПВЦ КУТИЈА за 200pcs 7x7x16cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пв

Божиќ Порибување Подарок Торба Големи БОЖИЌ Дедо Мраз Снешко Elk Дете Дрво Партија Декорација Накит Бонбони Подарок Торбичка
 • Неодамнешно

Божиќ Порибување Подарок Торба Големи БОЖИЌ Дедо Мраз Снешко Elk Дете Дрво Партија Декорација Накит Бонбони Подарок Торбичка

DEN 379.68

Материјал : Крпа Големина : за 50x27cm Тежина : околу 110g Квалитет : 1pc / многу Забелешка : Поради рака мерка, гол

Нова Мода 100pcs/многу Кралска Сина Organza Кеси 7x9cm Мали Слатки Подароци Накит Пакување Торба Симпатична Подарок Перница Накит
 • Неодамнешно

Нова Мода 100pcs/многу Кралска Сина Organza Кеси 7x9cm Мали Слатки Подароци Накит Пакување Торба Симпатична Подарок Перница Накит

209.28 DEN 184.00

Трговија на големо 100pcs / многу 7x9cm Кралска Сина Organza Накит Чантата Мала Свадба Накит Шарм Монистра Екрано

100pcs/многу 10x12cm Сомот Накит Кеси Божиќ/Свадба Подарок Перница Евтини Drawstring Пошта Може да Customed Логото Печатени трговија
 • Неодамнешно

100pcs/многу 10x12cm Сомот Накит Кеси Божиќ/Свадба Подарок Перница Евтини Drawstring Пошта Може да Customed Логото Печатени трговија

1178.40 DEN 1119.00

Објектот состојба : 100% сосема нов и висок квалитетМесто на потекло : КинаПоставување На Материјал : Кади

100pcs/многу 7x9cm Езеро Сино Organza Чантата Мала Свадба Подарок Накит Екранот Пакување Кеси Симпатична Organza Drawstring Торбичка
 • Неодамнешно

100pcs/многу 7x9cm Езеро Сино Organza Чантата Мала Свадба Подарок Накит Екранот Пакување Кеси Симпатична Organza Drawstring Торбичка

209.28 DEN 184.00

Трговија на големо 100pcs / многу 7x9cm Езеро Сино Organza Накит Чантата Мала Свадба Накит Екранот Пакување Пошта

7*9cm 10pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

7*9cm 10pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери

335.52 DEN 319.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

20pcs Јасно Tampions Стаклена Тегла Стаклени Шишиња Мушка Контејнери за Накит Пакување, за 18mm долго, 10мм во дијаметар
 • Неодамнешно

20pcs Јасно Tampions Стаклена Тегла Стаклени Шишиња Мушка Контејнери за Накит Пакување, за 18mm долго, 10мм во дијаметар

251.52 DEN 189.00

Стаклени Шишиња, со Tampions, Мушка Контејнери, ЈасноГолемина : за 18mm долго, 10мм во дијаметар.Стаклени Монист

Пад за Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку прстен кутија
 • Неодамнешно

Пад за Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку прстен кутија

216.00 DEN 173.00

Материјал : Висок Квалитет Parper Боја : Како фотографии Големина на : 6.0*5.5*4.0 cm Употреба : Прстени / Обетки Те

200pcs 12x17+3cm Јасно Само Лепило Печат Пластични Пакет Торбичка Мало Партија OPP Поли Бутик Пакување Торба Висат Дупка трговија
 • Неодамнешно

200pcs 12x17+3cm Јасно Само Лепило Печат Пластични Пакет Торбичка Мало Партија OPP Поли Бутик Пакување Торба Висат Дупка трговија

504.00 DEN 429.00

добредојдовте во мојата продавница200pcs 12x17+3cm Накит торба Јасно Resealable Cellophane Кеси Транспарентен Opp подаро

200pcs OPP Кеси со Бесење дупка 7x11+3cm Јасно Транспарентен OPP Вреќа Пакување, Пластична Кеса Само Лепило Печат водоотпорен
 • Неодамнешно

200pcs OPP Кеси со Бесење дупка 7x11+3cm Јасно Транспарентен OPP Вреќа Пакување, Пластична Кеса Само Лепило Печат водоотпорен

312.00 DEN 265.00

добредојдовте во мојата продавницаЈасно Resealable OPP / Поли Кеси Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични

JAVRICK Соларни Приказ 360 Плочата Ротирачки Накит Види Ѕвони Телефонот Стои на Екранот Накит Организатор Тешко Екранот Стојат
 • Неодамнешно

JAVRICK Соларни Приказ 360 Плочата Ротирачки Накит Види Ѕвони Телефонот Стои на Екранот Накит Организатор Тешко Екранот Стојат

188.16 DEN 171.00

Опис : Материјал : ABS 360 circumvolution ротација насока може да се укине од страна на сопирање на ротари табела За

9*12cm 10pcs Phnom Penh Кралска сина накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

9*12cm 10pcs Phnom Penh Кралска сина накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери

383.52 DEN 364.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку Ангажман
 • Неодамнешно

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку Ангажман

187.20 DEN 150.00

Кога ќе се купи кутија ,со цел да се избере соодветна кутија за производот , pls мерка производот и кутија

25pcs сомот накит торбичка сомот пенкало пошта сомот снимање пенкало кеси 6*65cm сомот подарок перница вклучува превозот од ePacket
 • Неодамнешно

25pcs сомот накит торбичка сомот пенкало пошта сомот снимање пенкало кеси 6*65cm сомот подарок перница вклучува превозот од ePacket

DEN 2400.00

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го