6.5 * 5 cm Kraft хартија срце облик на мала етикета ознаки накит цена тагови картичка ознаки со Коноп јаже 500 компјутери/многу бесплатен превозот

6.5 * 5 cm Kraft хартија срце облик на мала етикета ознаки накит цена тагови картичка ознаки со Коноп јаже 500 компјутери/многу

DEN 788.00
-7 %
DEN 846.72

Количина на стоки


Име : kraft хартија, срце облик мала етикета
Големина : 6.5 * 5 см(дупка е 4 mm)
Тежина : 100 парчиња на 0.102 kg
Карактеристики : срце облик, со дупка (коноп јаже)
Методи за плаќање Ние поддршка на кредитна картичка и ЗАЧУВАМ Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 7 дена, 7 дена по наредбата не е премин ќе биде затворен. Ако сакате да го одложи плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт што е можно поскоро, ви благодариме! Ние и ветуваме ние може да се испрати во рамките на 1-3 работни дена по вашата расчисти исплата. Кога ние ги испратите вашите објектот надвор,можете да добиете Песна Нема.за оваа цел. Како што е меѓународна шпедиција,испратени од Кина;тоа обично трае подолго време за да се дојде. Како превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности, тоа може да се направи некои пакети малку задоцнување ;ние не може да гарантира детали пристигнување време, Но можете да ги проверите на интернет со Песна НЕМА.и знаете повеќе за испорака на информации за оваа цел во наредните денови. За шпедиција треба време за да ја ажурирате. Вашето разбирање и пациентот чекање е високо ценет. Ако ви треба тоа во брзање,се надевам, ќе може да бидат претпазливи,имале подобар купите во локалната пазарот.
Повратни информации Доколку имате било какви загриженост пред или по нарачка, контактирајте со нас слободно и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. Ако не сте задоволни со нашата служба или објект,тоа е толку вид што да ни даде позитивни повратни информации и "5" Ѕвездите. Ако се чувствуваат непријатно, ве молиме контактирајте со нас пред се подготвува да ја напушти негативни коментари со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот на ваше задоволство. Вашиот признание и поддршка е нашата мотивација да се движат foeward! Ако за било која причина направи да се чувствувате непријатно,ни e-mail и да ни даде шанса да ги поправи тоа. Не mattter она што се случи,не двоумете се да контактирате со нас и ние го прават нашите напори за да ви помогнеме.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
1.02g
Материјал:
Хартија
Објектот Должина:
6.5cm
Бренд Име:
payaze
Производ Карактеристики:
Срцето
Број На Модел На:
h3
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Ширина:
5cm
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови

Најдобри понуди

100pcs/многу Големо Organza Кеси 7x9cm Розова Свадба Пошта Накит Пакување Кеси Убав Подарок Пакување Складирање Торба
 • Неодамнешно

100pcs/многу Големо Organza Кеси 7x9cm Розова Свадба Пошта Накит Пакување Кеси Убав Подарок Пакување Складирање Торба

223.68 DEN 197.00

ОписОбјектот Количина100 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 084Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаРо

9*12cm 10pcs Phnom Penh Кралска сина накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

9*12cm 10pcs Phnom Penh Кралска сина накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери

383.52 DEN 364.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена
 • Неодамнешно

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена

DEN 239.52

Pandahall 500 Еез Бела String Накит Цена Тагови Облека Дисплеј Ознака Правоаголник Цена Етикета Дизајн Празен Бе

година Бесплатен Превозот Топла Продажба Црна 22*18*9cm Ѓердан Накит Pendant Екранот Стојат говорат ги Красат Мало
 • Неодамнешно

година Бесплатен Превозот Топла Продажба Црна 22*18*9cm Ѓердан Накит Pendant Екранот Стојат говорат ги Красат Мало

852.96 DEN 793.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц
 • Неодамнешно

100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц

7526.40 DEN 3914.00

ПВЦ КУТИЈА 100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кут

100pcs/многу 7x9cm Езеро Сино Organza Чантата Мала Свадба Подарок Накит Екранот Пакување Кеси Симпатична Organza Drawstring Торбичка
 • Неодамнешно

100pcs/многу 7x9cm Езеро Сино Organza Чантата Мала Свадба Подарок Накит Екранот Пакување Кеси Симпатична Organza Drawstring Торбичка

209.28 DEN 184.00

Трговија на големо 100pcs / многу 7x9cm Езеро Сино Organza Накит Чантата Мала Свадба Накит Екранот Пакување Пошта

Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница
 • Неодамнешно

Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница

623.52 DEN 561.00

Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нар

7*9cm 10pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

7*9cm 10pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери

335.52 DEN 319.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

JAVRICK Соларни Приказ 360 Плочата Ротирачки Накит Види Ѕвони Телефонот Стои на Екранот Накит Организатор Тешко Екранот Стојат
 • Неодамнешно

JAVRICK Соларни Приказ 360 Плочата Ротирачки Накит Види Ѕвони Телефонот Стои на Екранот Накит Организатор Тешко Екранот Стојат

188.16 DEN 171.00

Опис : Материјал : ABS 360 circumvolution ротација насока може да се укине од страна на сопирање на ротари табела За

7*9cm 50pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

7*9cm 50pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери

1007.52 DEN 957.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

100pcs/многу Големо Кралска Сина Organza Торба 7x9cm Свадба Корист Drawstring Торбичка Шарм Накит Пакување Кеси Убав Подарок
 • Неодамнешно

100pcs/многу Големо Кралска Сина Organza Торба 7x9cm Свадба Корист Drawstring Торбичка Шарм Накит Пакување Кеси Убав Подарок

223.68 DEN 197.00

ОписОбјектот Количина100 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 101Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаКр

Обетки Прстен Накит Кутија 100pcs/број 5*5*3cm Подарок Кутии за Накит Свадба Пакување трговија на Големо, Фабриката продажба
 • Неодамнешно

Обетки Прстен Накит Кутија 100pcs/број 5*5*3cm Подарок Кутии за Накит Свадба Пакување трговија на Големо, Фабриката продажба

DEN 2448.00

Точка бр : DOU1696Име : прстен кутијаМатеријал : хартија 700gsmБоја : боја на кафеГолемина : 553cmТежина : 13g / pcКори

година Drawstring Organza Кеси Торбичка 50pcs/многу 35X50CM Длабоко Розова Големи Подароци Кеси За Свадби Услуги Пакување
 • Неодамнешно

година Drawstring Organza Кеси Торбичка 50pcs/многу 35X50CM Длабоко Розова Големи Подароци Кеси За Свадби Услуги Пакување

1392.00 DEN 1114.00

Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нар

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен
 • Неодамнешно

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен

DEN 16148.64

LED Свадба Прстен Кутија За повеќе производи и попуст, ве молиме одете на​ОписПредмет : дијамантски прст

JINGLANG Сосема Нов 12mm Snap Копчето на Екранот Стои Мода Срцето Црна Акрилна DIY Меѓусебно Копчето Накит Екранот Одбор
 • Неодамнешно

JINGLANG Сосема Нов 12mm Snap Копчето на Екранот Стои Мода Срцето Црна Акрилна DIY Меѓусебно Копчето Накит Екранот Одбор

DEN 652.32

Добредојдовте во нашите Продавници!Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратк