Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница

Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница

DEN 561.00
-10 %
DEN 623.52

Количина на стоки


Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs.
2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.
3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
Реден Број : 50 компјутери/многу .
Објектот Боја : Темно Црвена
Објектот Материјал : Кадифе.
Објектот Големина : 7x9cm /7*9cm .
Објектот Облик : Правоаголник .
Точка БР. : RHL0709005-50
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
7x9cm Накит Торбичка
Производ Карактеристики:
Луксузни Сомот Накит Торбичка
Бренд Име:
LUKENI
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Тежина:
5g
Објектот Должина:
9cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини
Сомот Торба Боја:
темно црвено
Сомот Торба Големина:
7x9cm/7*9cm
Сомот Торба Материјал:
Сомот Крпа Rattail Drawstring
Сомот Торба Употреба:
Одговара Накит / Зрнца / Чај / Подарок / Бонбони / Слатки Од Пакување
Сомот Торба За Прилики:
Промоција / Домаќинство / Божиќ / Свадбена / Партија
Сомот Торба Прилагодени:
Прифати Обичај Кеси Големина , Логото Печатење , Примерок Обичај
Сомот Торба Спакувани:
100pcs/многу OPP Пакување Кеси
Сомот Торба За Продажба:
MOQ 100pcs , Фабрика Цена Евтини Продажба , Прифати Пад на Превозот
Сомот Торба Име:
Подарок Пакување Торба / Накит Пошта /Сомот Подарок Торба/Display
Сомот Торба Место на Потекло:
Yiwu Жеџијанг Во Кина (Копно) ( Фабрика За Рачно Изработени Направени )

Најдобри понуди

100pcs/многу Големо Organza Кеси 7x9cm Розова Свадба Пошта Накит Пакување Кеси Убав Подарок Пакување Складирање Торба
 • Неодамнешно

100pcs/многу Големо Organza Кеси 7x9cm Розова Свадба Пошта Накит Пакување Кеси Убав Подарок Пакување Складирање Торба

223.68 DEN 197.00

ОписОбјектот Количина100 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 084Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаРо

JINGLANG Сосема Нов 12mm Snap Копчето на Екранот Стои Мода Срцето Црна Акрилна DIY Меѓусебно Копчето Накит Екранот Одбор
 • Неодамнешно

JINGLANG Сосема Нов 12mm Snap Копчето на Екранот Стои Мода Срцето Црна Акрилна DIY Меѓусебно Копчето Накит Екранот Одбор

DEN 652.32

Добредојдовте во нашите Продавници!Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратк

Hotsale 100pcs/многу Црна Месечината Ѕвезда Organza Кеси 7x9cm Мали Божиќ Drawstring Подарок Торба Шарм Накит Пакување Торба
 • Неодамнешно

Hotsale 100pcs/многу Црна Месечината Ѕвезда Organza Кеси 7x9cm Мали Божиќ Drawstring Подарок Торба Шарм Накит Пакување Торба

230.40 DEN 191.00

Hotsale 100pcs / многу Црна Месечината Ѕвезда Organza Кеси 7x9cm Мали Божиќ Drawstring Подарок Торба Шарм Накит Пакување Т

100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц
 • Неодамнешно

100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц

7526.40 DEN 3914.00

ПВЦ КУТИЈА 100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кут

9*12cm 10pcs Phnom Penh Кралска сина накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

9*12cm 10pcs Phnom Penh Кралска сина накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери

383.52 DEN 364.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

200pcs 7x7x16 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц
 • Неодамнешно

200pcs 7x7x16 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц

7526.40 DEN 3914.00

ПВЦ КУТИЈА за 200pcs 7x7x16cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пв

година Drawstring Organza Кеси Торбичка 50pcs/многу 35X50CM Длабоко Розова Големи Подароци Кеси За Свадби Услуги Пакување
 • Неодамнешно

година Drawstring Organza Кеси Торбичка 50pcs/многу 35X50CM Длабоко Розова Големи Подароци Кеси За Свадби Услуги Пакување

1392.00 DEN 1114.00

Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нар

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена
 • Неодамнешно

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена

DEN 239.52

Pandahall 500 Еез Бела String Накит Цена Тагови Облека Дисплеј Ознака Правоаголник Цена Етикета Дизајн Празен Бе

Божиќ Порибување Подарок Торба Големи БОЖИЌ Дедо Мраз Снешко Elk Дете Дрво Партија Декорација Накит Бонбони Подарок Торбичка
 • Неодамнешно

Божиќ Порибување Подарок Торба Големи БОЖИЌ Дедо Мраз Снешко Elk Дете Дрво Партија Декорација Накит Бонбони Подарок Торбичка

DEN 379.68

Материјал : Крпа Големина : за 50x27cm Тежина : околу 110g Квалитет : 1pc / многу Забелешка : Поради рака мерка, гол

СТП Кожа Накит Кутија За Девојка Висок Квалитет Крокодил Шема Подарок Кутија Двоен Слој Козметички Случај Со Огледало Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

СТП Кожа Накит Кутија За Девојка Висок Квалитет Крокодил Шема Подарок Кутија Двоен Слој Козметички Случај Со Огледало Божиќ Подарок

1691.52 DEN 1032.00

Драг пријател добредојдовте во мојата продавница , ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас , н

5pcs 5x5x4cm Новина Сомот Прстен Организатор Earring Pendant Locket Ѓердан Кутија за Накит за Денот на Вљубените Подарок Кутија
 • Неодамнешно

5pcs 5x5x4cm Новина Сомот Прстен Организатор Earring Pendant Locket Ѓердан Кутија за Накит за Денот на Вљубените Подарок Кутија

DEN 427.20

100% сосема нов и висок квалитет,Модата, домот ,едноставност Материјал : Кадифе,за да Може да биде како сва

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо
 • Неодамнешно

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо

959.52 DEN 576.00

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

Пад за Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку прстен кутија
 • Неодамнешно

Пад за Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку прстен кутија

216.00 DEN 173.00

Материјал : Висок Квалитет Parper Боја : Како фотографии Големина на : 6.0*5.5*4.0 cm Употреба : Прстени / Обетки Те

100pcs/многу Големо Кралска Сина Organza Торба 7x9cm Свадба Корист Drawstring Торбичка Шарм Накит Пакување Кеси Убав Подарок
 • Неодамнешно

100pcs/многу Големо Кралска Сина Organza Торба 7x9cm Свадба Корист Drawstring Торбичка Шарм Накит Пакување Кеси Убав Подарок

223.68 DEN 197.00

ОписОбјектот Количина100 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 101Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаКр

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен
 • Неодамнешно

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен

DEN 16148.64

LED Свадба Прстен Кутија За повеќе производи и попуст, ве молиме одете на​ОписПредмет : дијамантски прст