Кутија За Накит Бесплатен превозот 8.5*8.5*4.1 cm трговија на големо 40pcslot Ѓердан Pendant Подарок Пакување, Кутии Подарок Кутија за Накит

Кутија За Накит Бесплатен превозот 8.5*8.5*4.1 cm трговија на големо 40pcslot Ѓердан Pendant Подарок Пакување, Кутии Подарок

DEN 2448.00

Количина на стоки


Производ : мода накит кутија
Големина на : 8.5*8.5*4.1 cm
Боја : како се покаже
Материјал : Хартија
Itme no : DOU1539
Користење : Накит,Neckalce,прстен,earring,подарок..
начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам , T/T, или Запад унија. Ние ќе брод во 1-3 дена по плаќање можеме да видиме, Сте имале подобро да се плати тоа не подолг од 7 дена од завршувањето време на Наддавање на Аукциската на повеќе аукции! Бидејќи на најниска цена, па ние не може да се комбинираат на пратката, ве молиме да се разбере.
Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Производот ќе биде предаден само откако ќе се прими целосната уплата. Пред да плаќаат за неа, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Превозот
1.Услови на Испорака :
За да зачувате на трошоци за клиентите, ние нудиме бесплатен превозот од Кина пост mail, тоа можеби се потребни околу 10 до 50 дена за време на испорака.
2. Други испорака метод
Ние, исто така, поддршка брза испорака од страна на "ЕМС" "DHL" "ТНТ" (потреба од дополнителни трошоци) Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас пред да се купи
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
DOU1539
Објектот Ширина:
8.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Објектот Висина:
4.1cm
Објектот Тежина:
0g
Производ Карактеристики:
Jewlery Подарок
Објектот Должина:
8.5cm
Бои:
како се покаже

Најдобри понуди

1.5 * 2.5 cm Мини плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена тагови 1000 компјутери/многу бесплатен
 • Неодамнешно

1.5 * 2.5 cm Мини плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена тагови 1000 компјутери/многу бесплатен

1161.60 DEN 1080.00

Име : kraft хартија, квадратен облик мала етикетаДимензии : 1.5 * 2.5 cm(дупка е 1 мм)Тежина : 100 парчиња на 0.017 kgКар

Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница
 • Неодамнешно

Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница

623.52 DEN 561.00

Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нар

Mordoa Црвено Кадифе Прстен, Обетки Pendant Ѓердан Организатор Уво Studs Накит Екранот Стојат Носителот Рек Приказ Накит Кутија
 • Неодамнешно

Mordoa Црвено Кадифе Прстен, Обетки Pendant Ѓердан Организатор Уво Studs Накит Екранот Стојат Носителот Рек Приказ Накит Кутија

911.52 DEN 519.00

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМатеријал : ДрвоБоја : како на сликаКол

50PCS Прилагодено Лого Накит Мека Торба Изми Сомот Drawstring Кеси Козметички/Складирање/Свадбена/Пакување/Подарок/Обетки/Watch/Мушка
 • Неодамнешно

50PCS Прилагодено Лого Накит Мека Торба Изми Сомот Drawstring Кеси Козметички/Складирање/Свадбена/Пакување/Подарок/Обетки/Watch/Мушка

DEN 744.00

Лав Каже : јас го обезбеди професионален custom услуга за свадба партија накит за подарок пакување торба...

година Бесплатен Превозот Топла Продажба Црна 22*18*9cm Ѓердан Накит Pendant Екранот Стојат говорат ги Красат Мало
 • Неодамнешно

година Бесплатен Превозот Топла Продажба Црна 22*18*9cm Ѓердан Накит Pendant Екранот Стојат говорат ги Красат Мало

852.96 DEN 793.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц
 • Неодамнешно

100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц

7526.40 DEN 3914.00

ПВЦ КУТИЈА 100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кут

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена
 • Неодамнешно

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена

DEN 239.52

Pandahall 500 Еез Бела String Накит Цена Тагови Облека Дисплеј Ознака Правоаголник Цена Етикета Дизајн Празен Бе

9*12cm 100pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

9*12cm 100pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери

1919.52 DEN 1824.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

200pcs 12x17+3cm Јасно Само Лепило Печат Пластични Пакет Торбичка Мало Партија OPP Поли Бутик Пакување Торба Висат Дупка трговија
 • Неодамнешно

200pcs 12x17+3cm Јасно Само Лепило Печат Пластични Пакет Торбичка Мало Партија OPP Поли Бутик Пакување Торба Висат Дупка трговија

504.00 DEN 429.00

добредојдовте во мојата продавница200pcs 12x17+3cm Накит торба Јасно Resealable Cellophane Кеси Транспарентен Opp подаро

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен
 • Неодамнешно

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен

DEN 16148.64

LED Свадба Прстен Кутија За повеќе производи и попуст, ве молиме одете на​ОписПредмет : дијамантски прст

100pcs/многу 7x9cm Езеро Сино Organza Чантата Мала Свадба Подарок Накит Екранот Пакување Кеси Симпатична Organza Drawstring Торбичка
 • Неодамнешно

100pcs/многу 7x9cm Езеро Сино Organza Чантата Мала Свадба Подарок Накит Екранот Пакување Кеси Симпатична Organza Drawstring Торбичка

209.28 DEN 184.00

Трговија на големо 100pcs / многу 7x9cm Езеро Сино Organza Накит Чантата Мала Свадба Накит Екранот Пакување Пошта

Врвен Квалитет 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Црвено Кадифе Пошта За Накит за Подарок Торба Drawstring Торбичка Ѓердан Пакување
 • Неодамнешно

Врвен Квалитет 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Црвено Кадифе Пошта За Накит за Подарок Торба Drawstring Торбичка Ѓердан Пакување

623.52 DEN 561.00

Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нар

JINGLANG Сосема Нов 12mm Snap Копчето на Екранот Стои Мода Срцето Црна Акрилна DIY Меѓусебно Копчето Накит Екранот Одбор
 • Неодамнешно

JINGLANG Сосема Нов 12mm Snap Копчето на Екранот Стои Мода Срцето Црна Акрилна DIY Меѓусебно Копчето Накит Екранот Одбор

DEN 652.32

Добредојдовте во нашите Продавници!Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратк

1.5 * 2.5 cm Врвен квалитет на белата плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена tags1000 компјутери/многу
 • Неодамнешно

1.5 * 2.5 cm Врвен квалитет на белата плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена tags1000 компјутери/многу

645.60 DEN 600.00

Име : kraft хартија, квадратен облик мала етикета,белаДимензии : 1.5 * 2.5 cm(дупка е 1 мм)Тежина : 100 парчиња на 0.02