5Colors Во Парк Подарок Перница 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Мали Сомот Кеси Накит Пошта Shrink Wrap Drawstring Кеси

5Colors Во Парк Подарок Перница 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Мали Сомот Кеси Накит Пошта Shrink Wrap Drawstring Кеси

DEN 561.00
-10 %
DEN 623.52

Количина на стоки


Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs.
2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.
3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
Реден Број : 50 компјутери/многу .
Објектот Боја : Црна,Црвена,Темноцрвена,Розова. Сина
Објектот Материјал : Кадифе.
Објектот Големина : 7x9cm /7*9cm .
Објектот Облик : Правоаголник .
Точка БР. : RHL0709002-50
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
7x9cm Накит Торбичка
Производ Карактеристики:
Луксузни Сомот Накит Торбичка
Бренд Име:
LUKENI
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Тежина:
5g
Објектот Должина:
9cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини
Сомот Торба Боја:
Црна,Црвена,Темноцрвена,Розова.Сина
Сомот Торба Големина:
7x9cm/7*9cm
Сомот Торба Материјал:
Сомот Крпа Rattail Drawstring
Сомот Торба Употреба:
Одговара Накит / Зрнца / Чај / Подарок / Бонбони / Слатки Од Пакување
Сомот Торба За Прилики:
Промоција / Домаќинство / Божиќ / Свадбена / Партија
Сомот Торба Прилагодени:
Прифати Обичај Кеси Големина , Логото Печатење , Примерок Обичај
Сомот Торба Спакувани:
100pcs/многу OPP Пакување Кеси
Сомот Торба За Продажба:
MOQ 100pcs , Фабрика Цена Евтини Продажба , Прифати Пад на Превозот
Сомот Торба Име:
Подарок Пакување Торба / Накит Пошта /Сомот Подарок Торба/Display
Сомот Торба Место на Потекло:
Yiwu Жеџијанг Во Кина (Копно) ( Фабрика За Рачно Изработени Направени )

Најдобри понуди

2 парчиња/многу Накит Екранот за Полнење Црна/Бела Сомот Виткање Ѓердан Pendant Прстен, Обетки Екранот Носителот Стои Багажник
  • Неодамнешно

2 парчиња/многу Накит Екранот за Полнење Црна/Бела Сомот Виткање Ѓердан Pendant Прстен, Обетки Екранот Носителот Стои Багажник

369.12 DEN 351.00

2 парчиња / многу Накит Екранот за Полнење Црна / Бела Сомот Виткање Ѓердан Pendant Прстен, Обетки Екранот Но

Пад за Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку прстен кутија
  • Неодамнешно

Пад за Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку прстен кутија

216.00 DEN 173.00

Материјал : Висок Квалитет Parper Боја : Како фотографии Големина на : 6.0*5.5*4.0 cm Употреба : Прстени / Обетки Те

20pcs Јасно Tampions Стаклена Тегла Стаклени Шишиња Мушка Контејнери за Накит Пакување, за 18mm долго, 10мм во дијаметар
  • Неодамнешно

20pcs Јасно Tampions Стаклена Тегла Стаклени Шишиња Мушка Контејнери за Накит Пакување, за 18mm долго, 10мм во дијаметар

251.52 DEN 189.00

Стаклени Шишиња, со Tampions, Мушка Контејнери, ЈасноГолемина : за 18mm долго, 10мм во дијаметар.Стаклени Монист

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена
  • Неодамнешно

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена

DEN 239.52

Pandahall 500 Еез Бела String Накит Цена Тагови Облека Дисплеј Ознака Правоаголник Цена Етикета Дизајн Празен Бе

5pcs 5x5x4cm Новина Сомот Прстен Организатор Earring Pendant Locket Ѓердан Кутија за Накит за Денот на Вљубените Подарок Кутија
  • Неодамнешно

5pcs 5x5x4cm Новина Сомот Прстен Организатор Earring Pendant Locket Ѓердан Кутија за Накит за Денот на Вљубените Подарок Кутија

DEN 427.20

100% сосема нов и висок квалитет,Модата, домот ,едноставност Материјал : Кадифе,за да Може да биде како сва

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо
  • Неодамнешно

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо

959.52 DEN 576.00

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

200pcs OPP Кеси со Бесење дупка 7x11+3cm Јасно Транспарентен OPP Вреќа Пакување, Пластична Кеса Само Лепило Печат водоотпорен
  • Неодамнешно

200pcs OPP Кеси со Бесење дупка 7x11+3cm Јасно Транспарентен OPP Вреќа Пакување, Пластична Кеса Само Лепило Печат водоотпорен

312.00 DEN 265.00

добредојдовте во мојата продавницаЈасно Resealable OPP / Поли Кеси Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични

9*12cm 100pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери
  • Неодамнешно

9*12cm 100pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери

1919.52 DEN 1824.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

100pcs/многу 10x12cm Сомот Накит Кеси Божиќ/Свадба Подарок Перница Евтини Drawstring Пошта Може да Customed Логото Печатени трговија
  • Неодамнешно

100pcs/многу 10x12cm Сомот Накит Кеси Божиќ/Свадба Подарок Перница Евтини Drawstring Пошта Може да Customed Логото Печатени трговија

1178.40 DEN 1119.00

Објектот состојба : 100% сосема нов и висок квалитетМесто на потекло : КинаПоставување На Материјал : Кади

JAVRICK Соларни Приказ 360 Плочата Ротирачки Накит Види Ѕвони Телефонот Стои на Екранот Накит Организатор Тешко Екранот Стојат
  • Неодамнешно

JAVRICK Соларни Приказ 360 Плочата Ротирачки Накит Види Ѕвони Телефонот Стои на Екранот Накит Организатор Тешко Екранот Стојат

188.16 DEN 171.00

Опис : Материјал : ABS 360 circumvolution ротација насока може да се укине од страна на сопирање на ротари табела За