G@W Бесплатен Превозот >>>>жените рачно изработени врежан кралицата портрет pendant свежа вода 8мм бисери ѓердан сет (A0423)

[email protected] Бесплатен Превозот >>>>жените рачно изработени врежан кралицата портрет pendant свежа вода 8мм бисери ѓердан сет (A0423)

DEN 1493.00
-20 %
DEN 1865.76

Количина на стоки

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;-вебкит-текст-size-ја прилагодува : 100% ;-ms-текст-size-ја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;font-size : 100% ;font : inherit;vertical-align : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;font-size : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inline-блок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{list-стил : none}ол{list-стил : децимални}ул{list-стил : диск}li{маргина-лево : 30px;дисплеј : листа-објект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{list-стил : none;листа-стил-image : (слика : none}ул ul,ol ул{list-стил-тип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{list-стил-тип : плоштадот}табела{граница-колапс : колапс}легенда,ти,тд{font-weight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргина-bottom : .5em}h2{маргина-bottom : .75em}h3{маргина-bottom : 1em}h4{маргина-bottom : 1.25 em}h5{маргина-bottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{font-стил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{font-family : monospace,serif;_font-family : 'курир нова',monospace;font-size : 1em}пред{бело-простор : пред;бело-простор : пред заврши;збор-заврши : пауза збор}под,вечерам,мали{font-size : 75%}под,вечерам{line-height : 0;position : relative;vertical-align : основни}под{дното : -.25em}вечерам{врвот : -.5em}б,силно{font-weight : 700}abbr,acronym{граница : 0;font-варијанта : нормален}дел{text-за декорација : линија-преку}img{color : transparent;font-size : 0;border : 0;vertical-align : middle;-ms-interpolation-mode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;бело-простор : нормален;*маргина-лево : -7px}копчето,текст,одберете,textarea{font-size : 100% ;маргина : 0;vertical-align : основна линија;*vertical-align : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;font-size : 100% ;vertical-align : middle}копчето,текст{overflow : видливи;line-height : нормален}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{-webkit-appearance : button;cursor : pointer;border-radius : 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутија-големината : граница-box); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{-webkit-appearance : textfield;-moz-box-sizing : content-box;-webkit-box-sizing : content-box;box-sizing : content-box}input[type=search] : : -webkit-search-cancel-button,input[type=search] : : -webkit-search-decoration{-webkit-appearance : none}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;vertical-align : top}html{font-size : 100% }body{font-size : 75%;color : #000;font-family : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,Sim Sun,"å®"ä½"";line-height : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;border-top-ширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{font-weight : 400}h1{font-size : 3em;line-height : 1}h2{font-size : 2em;line-height : 1}h3{font-size : 1.5 em;line-height : 1}h4{font-size : 1.2 em;line-height : 1.25}h5{font-size : 1em;font-weight : 700}h6{font-size : 1em;font-weight : 700}a{color : #06c;text-за декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;text-за декорација : подвлече} .сад{маргина-право : auto;маргина-лево : auto;соочи-лево : 0;соочи-право : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (min-ширина : 760px){.сад{соочи-лево : 20px;соочи-право : 20px;width : авто}}@медиуми (min-ширина : 1020px){.сад{соочи-лево : 15px;соочи-право : 15px;width : авто}}@медиуми (min-width : 1260px){.container{padding-left : 0;padding-right : 0;margin-left : auto;margin-right : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;border-bottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргина-bottom : 0}.логото


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2-4
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
A
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди

YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер хривнија ѓердан 925 фунта сребрен накит за жените 6-7mm бисер свадби подарок
 • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер хривнија ѓердан 925 фунта сребрен накит за жените 6-7mm бисер свадби подарок

11016.00 DEN 2203.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

PATAYA Жените Сонце Зелена Свадби Накит Постави Вистинска Бело Злато Кристал Вода Капка Обетки Прстен Гроздобер Природни Циркон
 • Неодамнешно

PATAYA Жените Сонце Зелена Свадби Накит Постави Вистинска Бело Злато Кристал Вода Капка Обетки Прстен Гроздобер Природни Циркон

840.00 DEN 672.00

Детали за производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + 585 Злато Позлатен + Точно Бело Злато Зад

Жените Накит Поставите 8-15mm Темно Зелена Барок Бисер ѓердани хривнија dangle кука earring Природните Слатководни бисер
 • Неодамнешно

Жените Накит Поставите 8-15mm Темно Зелена Барок Бисер ѓердани хривнија dangle кука earring Природните Слатководни бисер

479.52 DEN 336.00

Големина : 815mm; различна големина, различни цена!должина на ѓердан 45см / 18inch хривнија 1820cm ( randomness стил )

Almei 40% попуст Африкански Монистра Накит Поставено Сребро Сина Боја Ѓердан Поставува Жените Прстени Циркон Свадба Додатоци
 • Неодамнешно

Almei 40% попуст Африкански Монистра Накит Поставено Сребро Сина Боја Ѓердан Поставува Жените Прстени Циркон Свадба Додатоци

780.48 DEN 398.00

П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.Ако пакетот е изгубена,ве молиме кон

Нови Пристигнување Розова Монистра Кристал Нигериската Африка Свадба Ѓердан Поставите Дубаи Костимот Партија Накит Сет За Невестата
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Розова Монистра Кристал Нигериската Африка Свадба Ѓердан Поставите Дубаи Костимот Партија Накит Сет За Невестата

4752.00 DEN 2851.00

Нови Пристигнување Розова Монистра Кристал Нигериската Африка Свадба Ѓердан Поставите Дубаи Костимот

Моден 925 Сребрен Накит Сетови За Жените Црна Кубни Циркони Бела CZ Врвен Ѓердан Прстени, Обетки Хривнија Слободни Кутија
 • Неодамнешно

Моден 925 Сребрен Накит Сетови За Жените Црна Кубни Циркони Бела CZ Врвен Ѓердан Прстени, Обетки Хривнија Слободни Кутија

690.24 DEN 449.00

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

Моден Нигериската Свадба Корални Бисери ѓердан накит Постави Африкански beadsl Накит Сетови Бесплатен Превозот W13663
 • Неодамнешно

Моден Нигериската Свадба Корални Бисери ѓердан накит Постави Африкански beadsl Накит Сетови Бесплатен Превозот W13663

1852.80 DEN 1297.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesAcess во САД СамоEMS614 ДенаYes

Врвен Квалитет 10ММ Нерѓосувачки Челик Линк Синџири Ѓердан Mens Ѓердан Женска Нараквица Накит Сетови Кафе Грав Стил Нараквици
 • Неодамнешно

Врвен Квалитет 10ММ Нерѓосувачки Челик Линк Синџири Ѓердан Mens Ѓердан Женска Нараквица Накит Сетови Кафе Грав Стил Нараквици

911.52 DEN 820.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Свадба свадба изјава накит сетови кристал кристал ѓердан шампањ боја за жените партија фустан модни додатоци накит
 • Неодамнешно

Свадба свадба изјава накит сетови кристал кристал ѓердан шампањ боја за жените партија фустан модни додатоци накит

1920.00 DEN 1766.00

7174107212831219 Изјава накит сетови парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчема

LUXUSTEEL Уникатен Стил ААА Круг и Квадрат Кристал Ѓердан Обетки Накит Сетови Со 45см Слободни Синџир За Жените Додатоци
 • Неодамнешно

LUXUSTEEL Уникатен Стил ААА Круг и Квадрат Кристал Ѓердан Обетки Накит Сетови Со 45см Слободни Синџир За Жените Додатоци

480.00 DEN 288.00

Нашата Продавница Дома линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / 517046Продажба на Објект линк : https : / / luxusteel.aliexpress.

Промет на големо со бесплатен превозот >>Неверојатен сет на природни 10-11mm Akoya бел бисер ѓердани хривнија earring
 • Неодамнешно

Промет на големо со бесплатен превозот >>Неверојатен сет на природни 10-11mm Akoya бел бисер ѓердани хривнија earring

1199.04 DEN 959.00

Restring Вашиот Бисери И Чвор За БезбедностЗа да се спречи влакно кршење, тоа е добра идеја да имате на вашио

Бесплатно купување нови diy 8-9mm Бел Бисер сина калцедон jades камен Ѓердан Хривнија Earring накит Поставите 18/7.5 GE5222
 • Неодамнешно

Бесплатно купување нови diy 8-9mm Бел Бисер сина калцедон jades камен Ѓердан Хривнија Earring накит Поставите 18/7.5 GE5222

623.52 DEN 436.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат