Свадба свадба изјава накит сетови кристал кристал ѓердан шампањ боја за жените партија фустан модни додатоци накит

Свадба свадба изјава накит сетови кристал кристал ѓердан шампањ боја за жените партија фустан модни додатоци накит

DEN 1766.00
-8 %
DEN 1920.00

Количина на стоки


7174107212831219 Изјава накит сетови US $ 38.00
/парче US $ 23.00
/парче US $ 29.00
/парче US $ 32.00
/парче US $ 35.00
/парче US $ 42.00
/парче US $ 34.00
/парче US $ 42.00
/парче US $ 41.30
/парче US $ 40.00
/парче US $ 38.00
/парче US $ 40.00
/парче
материјал : Цинк Легура,кристал,стакло,стакло
Еколошки стандард : олово слободни/никел слободни /кадмиум слободни
тежина : 0.5 КИЛОГРАМИ
ѓердан големина : 21*21cm
обетки големина : 7cm
боја : покаже како на слика
пакување : еден ѓердан+еден пар обетки
облечен повод : партија/свадбена/матурска
Купувачот Совети : ние нудиме на големо попуст до големи купувачот, ве молиме контактирајте со нас Превозот : 1)Сите ред ќе бидат испратени во рок од 1-5 работни денови,доколку не е продолжување ќе забележите во продавница. 2)Ако цел>$200,ние ќе брод од страна на EMS брза испорака Ако цел>$300,ние ќе брод со DHL или други брза испорака други износ ќе брод од страна на Aliexpress стандард на превозот. Со цел да се направи ќе се добие објект што е можно поскоро, ние ќе го избере побрз начин да брод од надвор. во случај ќе мора на царинските давачки,ние ќе напишам пониска цена на фактурата, но понекогаш некои земјата се уште ќе имаат царинските давачки,ова е купувачот одговорност,ние нема да се плати. сакаат ќе може да го разбере! Повратни информации : ние ќе бидат високо ценети ако може да ни остави позитивен фидбек. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде негативен фидбек.Било каков проблем,ве Молиме да ни даде можност да се реши проблемот. Враќање : било проблем, ако не сакаме нашите производи,можете да се вратите во 7 дена. ве молиме имајте нашиот накит е ново. Благодарение милиони тука.


Други карактеристики

Бренд Име:
YOUFIR
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Обетки Сет
Обликотшема:
Растенијата
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
цинк легура/кристал/стакло
Големина:
40+6cm продолжување

Најдобри понуди

2018 Мода Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Накит Поставите Жените Сребрена Боја Earring Ѓердан Поставува Накит поставите де
  • Неодамнешно

2018 Мода Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Накит Поставите Жените Сребрена Боја Earring Ѓердан Поставува Накит поставите де

308.64 DEN 231.00

2018 Мода Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Накит Поставите Жените Сребрена Боја Earring Ѓердан Поставува

Голема Големина Бисер Накит Сет 17 Инчи 11-12mm Бела Речиси Круг Слатководни Бисер Ѓердани Слободни Пар рачно изработени Обетки
  • Неодамнешно

Голема Големина Бисер Накит Сет 17 Инчи 11-12mm Бела Речиси Круг Слатководни Бисер Ѓердани Слободни Пар рачно изработени Обетки

3355.20 DEN 2919.00

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисер

Бесплатно купување нови diy 8-9mm Бел Бисер сина калцедон jades камен Ѓердан Хривнија Earring накит Поставите 18/7.5 GE5222
  • Неодамнешно

Бесплатно купување нови diy 8-9mm Бел Бисер сина калцедон jades камен Ѓердан Хривнија Earring накит Поставите 18/7.5 GE5222

623.52 DEN 436.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

PATAYA Африкански Убава Накит Сетови Вистински Бело Злато се Зголеми Црвено Овална Природни Циркон парична Казна Долги Обетки
  • Неодамнешно

PATAYA Африкански Убава Накит Сетови Вистински Бело Злато се Зголеми Црвено Овална Природни Циркон парична Казна Долги Обетки

897.60 DEN 682.00

PATAYA Африкански Аметист Накит Сетови Природни Циркон парична Казна Долги Обетки Прстен Свадба Накит Пос

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silver Кристал Bijoux
  • Неодамнешно

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silver Кристал Bijoux

676.80 DEN 406.00

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silve

YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер хривнија ѓердан 925 фунта сребрен накит за жените 6-7mm бисер свадби подарок
  • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер хривнија ѓердан 925 фунта сребрен накит за жените 6-7mm бисер свадби подарок

11016.00 DEN 2203.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

Моден Машки Црна Монистра Поставува Нерѓосувачки Челик Панк Черепот Затворач Beaded Chocker Ѓердан Хривнија Накит Сетови За Кул
  • Неодамнешно

Моден Машки Црна Монистра Поставува Нерѓосувачки Челик Панк Черепот Затворач Beaded Chocker Ѓердан Хривнија Накит Сетови За Кул

575.52 DEN 524.00

Производ : Ѓердан Хривнија поставува Боја : ЦрнаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа1) Наредб

Промет на големо со бесплатен превозот >>Накит Поставите 11mm слатководни црниот бисер прстен earring хривнија ѓердан fashi
  • Неодамнешно

Промет на големо со бесплатен превозот >>Накит Поставите 11mm слатководни црниот бисер прстен earring хривнија ѓердан fashi

767.04 DEN 613.00

Од античките цареви, на член на кралското семејство и познати личности од денес, бисери се обожава како

YIKALAISI 2017 Ѓердан Бисер Накит сетови Природни Бисери Принцеза 925 фунта Сребрен накит За Жените подарок ѓердан обетки
  • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 Ѓердан Бисер Накит сетови Природни Бисери Принцеза 925 фунта Сребрен накит За Жените подарок ѓердан обетки

1248.00 DEN 599.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и