Банкет Цвет Waterdrop Pendant Јака Ѓердан Хривнија Прстен, Обетки Поставите AQPL

Банкет Цвет Waterdrop Pendant Јака Ѓердан Хривнија Прстен, Обетки Поставите AQPL

DEN 115.00
-33 %
DEN 171.84

Количина на стоки

1. Превозот политика
2. Гаранција и Гаранција
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. Следните критериуми мора да се исполнат пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
- Точка(а) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.
- Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
- Превозот надомест е неповратни. (Нова превозот надомест ќе се применуваат за да се разменуваат предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес. 3.Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.
При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. торба
2015 Година Нови Банкет Цвет Waterdrop Pendant Јака Ѓердан Хривнија Прстен, Обетки Сет
Дали сте во потрага за некои уникатен додаток кој сигурно ќе го фати вашето срце? Тогаш не гледам подалеку! Цвет waterdrop pendant дизајнот, карактеристики на алуминиумски и сјајна кристал. Оваа јака ѓердан хривнија прстен, обетки сет сигурно ќе очаровам вашето срце.
Тип : Накит Сет
Пол : Жените
Материјал : Алуминиумски, Кристал
Тема : Убавина
Боја : Златна
Стил : Луксуз, Мода
Повод : Свадба, Ангажман, Вечер Партија, Банкет, Подарок за Девојка
Карактеристики : Ѓердан Ѓердан, Кристал Инкрустирани, Цвет Waterdrop
Ѓердан Големина : 140mm/5.51" (Прибл.)
Ѓердан Должина : 450 мм/17.72" (Прибл.)
Обетки Големина : 40mm/1.57" (Прибл.)
Прстен Големина : 14mm/0.55" (Прибл.) (Нас 6-9, Прилагодлив)
Хривнија Должина : 190mm + 50мм/7.48" + 1.97" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Ѓердан
1 x Хривнија
1 x Прстен
1 Пар Обетки Објект Слики :


Други карактеристики

Бренд Име:
BLUELANS
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 x Ѓердан 1 x Прстен 1 Пар Обетки 1 x Хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
12450
Метали Тип:
Легура

Најдобри понуди

PATAYA Жените Сонце Зелена Свадби Накит Постави Вистинска Бело Злато Кристал Вода Капка Обетки Прстен Гроздобер Природни Циркон
  • Неодамнешно

PATAYA Жените Сонце Зелена Свадби Накит Постави Вистинска Бело Злато Кристал Вода Капка Обетки Прстен Гроздобер Природни Циркон

840.00 DEN 672.00

Детали за производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + 585 Злато Позлатен + Точно Бело Злато Зад

Голема Големина Бисер Накит Сет 17 Инчи 11-12mm Бела Речиси Круг Слатководни Бисер Ѓердани Слободни Пар рачно изработени Обетки
  • Неодамнешно

Голема Големина Бисер Накит Сет 17 Инчи 11-12mm Бела Речиси Круг Слатководни Бисер Ѓердани Слободни Пар рачно изработени Обетки

3355.20 DEN 2919.00

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисер

JEXXI Врвен Квалитет 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сетови За Булчински 8 Бои CZ Кристал Круг Ѓердан Обетки Поставува Жени
  • Неодамнешно

JEXXI Врвен Квалитет 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сетови За Булчински 8 Бои CZ Кристал Круг Ѓердан Обетки Поставува Жени

950.40 DEN 105.00

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

2018 Мода Жените Шупливи Од Легура Куче Pendant Накит Поставите Љубители Долга Коса Chihuahua Накит Поставите Пад на Превозот
  • Неодамнешно

2018 Мода Жените Шупливи Од Легура Куче Pendant Накит Поставите Љубители Долга Коса Chihuahua Накит Поставите Пад на Превозот

335.52 DEN 241.00

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

Промет на големо со бесплатен превозот >>Неверојатен сет на природни 10-11mm Akoya бел бисер ѓердани хривнија earring
  • Неодамнешно

Промет на големо со бесплатен превозот >>Неверојатен сет на природни 10-11mm Akoya бел бисер ѓердани хривнија earring

1199.04 DEN 959.00

Restring Вашиот Бисери И Чвор За БезбедностЗа да се спречи влакно кршење, тоа е добра идеја да имате на вашио

Моден Машки Црна Монистра Поставува Нерѓосувачки Челик Панк Черепот Затворач Beaded Chocker Ѓердан Хривнија Накит Сетови За Кул
  • Неодамнешно

Моден Машки Црна Монистра Поставува Нерѓосувачки Челик Панк Черепот Затворач Beaded Chocker Ѓердан Хривнија Накит Сетови За Кул

575.52 DEN 524.00

Производ : Ѓердан Хривнија поставува Боја : ЦрнаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа1) Наредб

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silver Кристал Bijoux
  • Неодамнешно

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silver Кристал Bijoux

676.80 DEN 406.00

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silve

2018 Мода Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Накит Поставите Жените Сребрена Боја Earring Ѓердан Поставува Накит поставите де
  • Неодамнешно

2018 Мода Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Накит Поставите Жените Сребрена Боја Earring Ѓердан Поставува Накит поставите де

308.64 DEN 231.00

2018 Мода Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Накит Поставите Жените Сребрена Боја Earring Ѓердан Поставува