Моден Нигериската Свадба Корални Бисери ѓердан накит Постави Африкански beadsl Накит Сетови Бесплатен Превозот W13663

Моден Нигериската Свадба Корални Бисери ѓердан накит Постави Африкански beadsl Накит Сетови Бесплатен Превозот W13663

DEN 1297.00
-30 %
DEN 1852.80

Количина на стоки


Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Acess во САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или враќање на средствата.
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети ,Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди. Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе содржина :
Моден Нигериската Африка Свадба Монистра Накит Сет , Кристално Ѓердан Хривнија Обетки Поставите WS3890 US$ 77.90 /set
Моден Стил Портокал Корални Накит Поставите Нигериската Корални Ѓердан Свадба Подарок Деверуша Ѓердан Свадба Накит Поставите US$ 77.90 /set
Нови Пристигна Црна Кристал Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите WS3905 US$ 78.90 /set
Модерен Луксузни Свадба Накит Во Нигерија Африка Мушка Поставен Невестата Поставите Ѓердан Хривнија Обетки Свадба Облека WS3935 US$ 79.90 /set
Бесплатен Превозот Булчински Мода Кристал Накит Постави Африкански рачно изработени Кристал Бисери Ѓердан Хривнија Обетки За Жените US$ 79.90 /set
2014 Мода Африка Свадба Монистра Накит Поставен Розова Микс Жолта Кристал Монистра Накит Поставите 10 Слоеви Бесплатен Превозот САД$ 79.90 /set
Бесплатен Превозот Мода Кристал Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Хривнија Обетки За Жените US$ 79.90 /set
Прекрасни Бели Афро Накит Сетови Африка Свадба Кристал Бисери Ѓердан Поставите Бесплатен Превозот САД$ 83.90 /set


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Материјал:
Корални
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Бренд Име:
cllen Lewelry
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
W13663
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18inchs (Првите Редови)/8inchs
боја:
Портокал
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silver Кристал Bijoux
  • Неодамнешно

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silver Кристал Bijoux

676.80 DEN 406.00

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silve

Златен Метал Монистра Кристали Накит Поставува Нови Рачно Изработени Африка Свадба Нигериската Монистра Голем Мудрец Пурпурна
  • Неодамнешно

Златен Метал Монистра Кристали Накит Поставува Нови Рачно Изработени Африка Свадба Нигериската Монистра Голем Мудрец Пурпурна

5807.52 DEN 4646.00

Злато Позлатен Кристали Монистра Накит Поставува Нови Рачно Изработени Африка Свадба Нигериската Мони

Промет на големо со бесплатен превозот >>Накит Поставите 11mm слатководни црниот бисер прстен earring хривнија ѓердан fashi
  • Неодамнешно

Промет на големо со бесплатен превозот >>Накит Поставите 11mm слатководни црниот бисер прстен earring хривнија ѓердан fashi

767.04 DEN 613.00

Од античките цареви, на член на кралското семејство и познати личности од денес, бисери се обожава како

YIKALAISI 2017 925 фунта сребрен накит Бисер Накит Сетови Вода Капка Природните Слатководни Бисери Испрати Синџир бисер За Жени
  • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 925 фунта сребрен накит Бисер Накит Сетови Вода Капка Природните Слатководни Бисери Испрати Синџир бисер За Жени

4776.00 DEN 955.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

LUXUSTEEL Уникатен Стил ААА Круг и Квадрат Кристал Ѓердан Обетки Накит Сетови Со 45см Слободни Синџир За Жените Додатоци
  • Неодамнешно

LUXUSTEEL Уникатен Стил ААА Круг и Квадрат Кристал Ѓердан Обетки Накит Сетови Со 45см Слободни Синџир За Жените Додатоци

480.00 DEN 288.00

Нашата Продавница Дома линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / 517046Продажба на Објект линк : https : / / luxusteel.aliexpress.

PATAYA Жените Сонце Зелена Свадби Накит Постави Вистинска Бело Злато Кристал Вода Капка Обетки Прстен Гроздобер Природни Циркон
  • Неодамнешно

PATAYA Жените Сонце Зелена Свадби Накит Постави Вистинска Бело Злато Кристал Вода Капка Обетки Прстен Гроздобер Природни Циркон

840.00 DEN 672.00

Детали за производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + 585 Злато Позлатен + Точно Бело Злато Зад

Нови Пристигнување Розова Монистра Кристал Нигериската Африка Свадба Ѓердан Поставите Дубаи Костимот Партија Накит Сет За Невестата
  • Неодамнешно

Нови Пристигнување Розова Монистра Кристал Нигериската Африка Свадба Ѓердан Поставите Дубаи Костимот Партија Накит Сет За Невестата

4752.00 DEN 2851.00

Нови Пристигнување Розова Монистра Кристал Нигериската Африка Свадба Ѓердан Поставите Дубаи Костимот