Сина Циркон Мода Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Alluring Свадба Ѓердан Прстени, Обетки Хривнија

Сина Циркон Мода Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Alluring Свадба Ѓердан Прстени, Обетки Хривнија

DEN 377.00
-35 %
DEN 579.84

Количина на стоки


1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За И Во Светот 3. О : за Помалку од $5,испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која, исто така, брз, но само може да патеката во Кина Б : помалку од $5, и сакаат да ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(што може да ги пратите на сите времиња),ќе треба да плати $1.50 за превозот бесплатно,ви благодариме за разбирањето ! C : Free-превозот Политика : >160$, слободни-превозот преку DHL / EMS (освен некои далечни земји) D : $5


Други карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XJS-B089
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки/Хривнија
Бренд Име:
xutaayi
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Сина Циркони
Главниот Камен Боја:
Сина
is_customized:
Yes
Lengh на Хривнија:
18+2cm
Lengh на Синџири:
45+5CM
Дали Избледени:
No
Место на Потекло:
Кина
Метал Печат:
925 Логото
подарок:
Сребро полирање платно
Метал:
925 Sterling Silver Шалче

Најдобри понуди

Бесплатно купување нови diy 8-9mm Бел Бисер сина калцедон jades камен Ѓердан Хривнија Earring накит Поставите 18/7.5 GE5222
  • Неодамнешно

Бесплатно купување нови diy 8-9mm Бел Бисер сина калцедон jades камен Ѓердан Хривнија Earring накит Поставите 18/7.5 GE5222

623.52 DEN 436.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

LUXUSTEEL Уникатен Стил ААА Круг и Квадрат Кристал Ѓердан Обетки Накит Сетови Со 45см Слободни Синџир За Жените Додатоци
  • Неодамнешно

LUXUSTEEL Уникатен Стил ААА Круг и Квадрат Кристал Ѓердан Обетки Накит Сетови Со 45см Слободни Синџир За Жените Додатоци

480.00 DEN 288.00

Нашата Продавница Дома линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / 517046Продажба на Објект линк : https : / / luxusteel.aliexpress.

PATAYA Жените Сонце Зелена Свадби Накит Постави Вистинска Бело Злато Кристал Вода Капка Обетки Прстен Гроздобер Природни Циркон
  • Неодамнешно

PATAYA Жените Сонце Зелена Свадби Накит Постави Вистинска Бело Злато Кристал Вода Капка Обетки Прстен Гроздобер Природни Циркон

840.00 DEN 672.00

Детали за производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + 585 Злато Позлатен + Точно Бело Злато Зад

Златен Метал Монистра Кристали Накит Поставува Нови Рачно Изработени Африка Свадба Нигериската Монистра Голем Мудрец Пурпурна
  • Неодамнешно

Златен Метал Монистра Кристали Накит Поставува Нови Рачно Изработени Африка Свадба Нигериската Монистра Голем Мудрец Пурпурна

5807.52 DEN 4646.00

Злато Позлатен Кристали Монистра Накит Поставува Нови Рачно Изработени Африка Свадба Нигериската Мони

2018 Мода Жените Шупливи Од Легура Куче Pendant Накит Поставите Љубители Долга Коса Chihuahua Накит Поставите Пад на Превозот
  • Неодамнешно

2018 Мода Жените Шупливи Од Легура Куче Pendant Накит Поставите Љубители Долга Коса Chihuahua Накит Поставите Пад на Превозот

335.52 DEN 241.00

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

Прекрасна Злато Монистра Африка Свадба Нигериската Монистра, Накит Сетови Булчински Ѓердан Обетки Хривнија За Партија Индија
  • Неодамнешно

Прекрасна Злато Монистра Африка Свадба Нигериската Монистра, Накит Сетови Булчински Ѓердан Обетки Хривнија За Партија Индија

5423.52 DEN 2766.00

Прекрасна Злато Монистра Африка Свадба Нигериската Монистра, Накит Сетови Булчински Ѓердан Обетки Хри

YIKALAISI 2017 Бисер Накит Сетови Природните Слатководни Бисери Ѓердан Обетки 925 фунта Сребрен Накит Приврзоци За Жени
  • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 Бисер Накит Сетови Природните Слатководни Бисери Ѓердан Обетки 925 фунта Сребрен Накит Приврзоци За Жени

5131.20 DEN 1026.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

PATAYA Африкански Убава Накит Сетови Вистински Бело Злато се Зголеми Црвено Овална Природни Циркон парична Казна Долги Обетки
  • Неодамнешно

PATAYA Африкански Убава Накит Сетови Вистински Бело Злато се Зголеми Црвено Овална Природни Циркон парична Казна Долги Обетки

897.60 DEN 682.00

PATAYA Африкански Аметист Накит Сетови Природни Циркон парична Казна Долги Обетки Прстен Свадба Накит Пос

Моден 925 Сребрен Накит Сетови За Жените Црна Кубни Циркони Бела CZ Врвен Ѓердан Прстени, Обетки Хривнија Слободни Кутија
  • Неодамнешно

Моден 925 Сребрен Накит Сетови За Жените Црна Кубни Циркони Бела CZ Врвен Ѓердан Прстени, Обетки Хривнија Слободни Кутија

690.24 DEN 449.00

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ