Моден 925 Сребрен Накит Сетови За Жените Сина Кубни Циркони Убава Свадба Ѓердан Прстени, Обетки Хривнија

Моден 925 Сребрен Накит Сетови За Жените Сина Кубни Циркони Убава Свадба Ѓердан Прстени, Обетки Хривнија

DEN 383.00
-35 %
DEN 588.96

Количина на стоки


1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За И Во Светот 3. О : за Помалку од $5,испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која, исто така, брз, но само може да патеката во Кина Б : помалку од $5, и сакаат да ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(што може да ги пратите на сите времиња),ќе треба да плати $1.50 за превозот бесплатно,ви благодариме за разбирањето ! C : Free-превозот Политика : >160$, слободни-превозот преку DHL / EMS (освен некои далечни земји) D : $5


Други карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
XJS-B085
Главниот Камен:
Сина Кубни Циркони
Главниот Камен Боја:
Сина
is_customized:
Yes
Lengh на Хривнија:
18+2cm
Lengh на Синџири:
45+5CM
Дали Избледени:
No
Место на Потекло:
Кина
Метал Печат:
925 Логото
подарок:
Сребро полирање платно
Метал:
925 Sterling Silver Шалче

Најдобри понуди

LUXUSTEEL Уникатен Стил ААА Круг и Квадрат Кристал Ѓердан Обетки Накит Сетови Со 45см Слободни Синџир За Жените Додатоци
  • Неодамнешно

LUXUSTEEL Уникатен Стил ААА Круг и Квадрат Кристал Ѓердан Обетки Накит Сетови Со 45см Слободни Синџир За Жените Додатоци

480.00 DEN 288.00

Нашата Продавница Дома линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / 517046Продажба на Објект линк : https : / / luxusteel.aliexpress.

Голема Големина Бисер Накит Сет 17 Инчи 11-12mm Бела Речиси Круг Слатководни Бисер Ѓердани Слободни Пар рачно изработени Обетки
  • Неодамнешно

Голема Големина Бисер Накит Сет 17 Инчи 11-12mm Бела Речиси Круг Слатководни Бисер Ѓердани Слободни Пар рачно изработени Обетки

3355.20 DEN 2919.00

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисер

Жените НОВИ Целосна Етиопската накит Бела синџир на вратот ѓердани хривнија earring прстен се поставува 24k Бело Злато GF CZ
  • Неодамнешно

Жените НОВИ Целосна Етиопската накит Бела синџир на вратот ѓердани хривнија earring прстен се поставува 24k Бело Злато GF CZ

1439.52 DEN 1137.00

Оваа прекрасна Злато Исполнет ќе трае цел живот со соодветна грижа и доаѓа со 100% Гаранција за Квалитет.О

YIKALAISI 2017 Бисер Накит Сетови Природните Слатководни Бисери Ѓердан Обетки 925 фунта Сребрен Накит Приврзоци За Жени
  • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 Бисер Накит Сетови Природните Слатководни Бисери Ѓердан Обетки 925 фунта Сребрен Накит Приврзоци За Жени

5131.20 DEN 1026.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

Almei 40% попуст Африкански Монистра Накит Поставено Сребро Сина Боја Ѓердан Поставува Жените Прстени Циркон Свадба Додатоци
  • Неодамнешно

Almei 40% попуст Африкански Монистра Накит Поставено Сребро Сина Боја Ѓердан Поставува Жените Прстени Циркон Свадба Додатоци

780.48 DEN 398.00

П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.Ако пакетот е изгубена,ве молиме кон