Моден 925 Сребрен Накит Сетови За Жените Црна Кубни Циркони Бела CZ Врвен Ѓердан Прстени, Обетки Хривнија Слободни Кутија

Моден 925 Сребрен Накит Сетови За Жените Црна Кубни Циркони Бела CZ Врвен Ѓердан Прстени, Обетки Хривнија Слободни Кутија

DEN 449.00
-35 %
DEN 690.24

Количина на стоки


1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За И Во Светот 3. О : за Помалку од $5,испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која, исто така, брз, но само може да патеката во Кина Б : помалку од $5, и сакаат да ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(што може да ги пратите на сите времиња),ќе треба да плати $1.50 за превозот бесплатно,ви благодариме за разбирањето ! C : Free-превозот Политика : >160$, слободни-превозот преку DHL / EMS (освен некои далечни земји) D : $5


Други карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
xutaayi
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
XJS-B110
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки/Хривнија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Sapphire & Топаз
Главниот Камен Боја:
Црно-Бело
is_customized:
Yes
Lengh на Хривнија:
18+2cm
Lengh на Синџири:
45+5CM
Дали Избледени:
No
Место на Потекло:
Кина
Метал Печат:
925 Логото
подарок:
Сребро полирање платно
Метал:
925 Sterling Silver Шалче

Најдобри понуди

Almei 40% попуст Африкански Монистра Накит Поставено Сребро Сина Боја Ѓердан Поставува Жените Прстени Циркон Свадба Додатоци
  • Неодамнешно

Almei 40% попуст Африкански Монистра Накит Поставено Сребро Сина Боја Ѓердан Поставува Жените Прстени Циркон Свадба Додатоци

780.48 DEN 398.00

П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.Ако пакетот е изгубена,ве молиме кон

LUXUSTEEL Уникатен Стил ААА Круг и Квадрат Кристал Ѓердан Обетки Накит Сетови Со 45см Слободни Синџир За Жените Додатоци
  • Неодамнешно

LUXUSTEEL Уникатен Стил ААА Круг и Квадрат Кристал Ѓердан Обетки Накит Сетови Со 45см Слободни Синџир За Жените Додатоци

480.00 DEN 288.00

Нашата Продавница Дома линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / 517046Продажба на Објект линк : https : / / luxusteel.aliexpress.

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silver Кристал Bijoux
  • Неодамнешно

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silver Кристал Bijoux

676.80 DEN 406.00

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silve

2018 Мода Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Накит Поставите Жените Сребрена Боја Earring Ѓердан Поставува Накит поставите де
  • Неодамнешно

2018 Мода Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Накит Поставите Жените Сребрена Боја Earring Ѓердан Поставува Накит поставите де

308.64 DEN 231.00

2018 Мода Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Накит Поставите Жените Сребрена Боја Earring Ѓердан Поставува

Врвен Квалитет 10ММ Нерѓосувачки Челик Линк Синџири Ѓердан Mens Ѓердан Женска Нараквица Накит Сетови Кафе Грав Стил Нараквици
  • Неодамнешно

Врвен Квалитет 10ММ Нерѓосувачки Челик Линк Синџири Ѓердан Mens Ѓердан Женска Нараквица Накит Сетови Кафе Грав Стил Нараквици

911.52 DEN 820.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Златен Метал Монистра Кристали Накит Поставува Нови Рачно Изработени Африка Свадба Нигериската Монистра Голем Мудрец Пурпурна
  • Неодамнешно

Златен Метал Монистра Кристали Накит Поставува Нови Рачно Изработени Африка Свадба Нигериската Монистра Голем Мудрец Пурпурна

5807.52 DEN 4646.00

Злато Позлатен Кристали Монистра Накит Поставува Нови Рачно Изработени Африка Свадба Нигериската Мони

YIKALAISI 2017 925 фунта сребрен накит Бисер Накит Сетови Вода Капка Природните Слатководни Бисери Испрати Синџир бисер За Жени
  • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 925 фунта сребрен накит Бисер Накит Сетови Вода Капка Природните Слатководни Бисери Испрати Синџир бисер За Жени

4776.00 DEN 955.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

Промет на големо со бесплатен превозот >>Накит Поставите 11mm слатководни црниот бисер прстен earring хривнија ѓердан fashi
  • Неодамнешно

Промет на големо со бесплатен превозот >>Накит Поставите 11mm слатководни црниот бисер прстен earring хривнија ѓердан fashi

767.04 DEN 613.00

Од античките цареви, на член на кралското семејство и познати личности од денес, бисери се обожава како

PATAYA Жените Сонце Зелена Свадби Накит Постави Вистинска Бело Злато Кристал Вода Капка Обетки Прстен Гроздобер Природни Циркон
  • Неодамнешно

PATAYA Жените Сонце Зелена Свадби Накит Постави Вистинска Бело Злато Кристал Вода Капка Обетки Прстен Гроздобер Природни Циркон

840.00 DEN 672.00

Детали за производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + 585 Злато Позлатен + Точно Бело Злато Зад