Жените Булчински Кристал Ѓердан Ѓердан Earring Хривнија Лустерот Прстен Накит Поставите AQBX

Жените Булчински Кристал Ѓердан Ѓердан Earring Хривнија Лустерот Прстен Накит Поставите AQBX

DEN 86.00
-33 %
DEN 128.64

Количина на стоки

1. Превозот политика
2. Гаранција и Гаранција
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. Следните критериуми мора да се исполнат пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
- Точка(а) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.
- Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
- Превозот надомест е неповратни. (Нова превозот надомест ќе се применуваат за да се разменуваат предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес. 3.Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.
При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. торба
До 2015 Топла Продажба На Жените Булчински Кристал Ѓердан Ѓердан Earring Хривнија Лустерот Прстен Накит Сет
Добиете на изгледот на класична елеганција со овој накит сет. Вклучувајќи ѓердан ѓердан, нараквица, изјава прстен, лустерот обетки, сите инкрустирани со јасни кристали, доста делукс и стилски. Совршен за свадба, забава, банкет, накит подарок за вашите пријатели.
Тип : Накит Сет
Материјал : Алуминиум & Кристал
Карактеристики : Дебелина Ѓердан Ѓердан, Изјава Прстен, Уво Studs, 4 Pcs Накит Сет
Повод : Свадба, Вечер Партија, Ангажман, Годишнина, Секојдневно Носење, Роденден & Фестивал Присутни, Подарок за Девојка Пријатели
Ѓердан Должина : 450 мм/ 17.7" (Прибл.)
Обетки Големина : 22mm/ 0.86" (Прибл.)
Хривнија Должина : 170mm + 50мм/ 6.69" + 1.96" (Прибл.)
Прстен Големина : US6-9 (Прилагодливи)
Answer : ___________________________ Note :
·Се должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
·Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Ѓердан
1 x Хривнија
1 x Прстен
1 Пар Обетки Објект Слики :


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 x Ѓердан 1 x Прстен 1 Пар Обетки 1 x Хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
12388
Бренд Име:
BLUELANS
Метали Тип:
Легура

Најдобри понуди

Голема Големина Бисер Накит Сет 17 Инчи 11-12mm Бела Речиси Круг Слатководни Бисер Ѓердани Слободни Пар рачно изработени Обетки
 • Неодамнешно

Голема Големина Бисер Накит Сет 17 Инчи 11-12mm Бела Речиси Круг Слатководни Бисер Ѓердани Слободни Пар рачно изработени Обетки

3355.20 DEN 2919.00

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисер

YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер хривнија ѓердан 925 фунта сребрен накит за жените 6-7mm бисер свадби подарок
 • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер хривнија ѓердан 925 фунта сребрен накит за жените 6-7mm бисер свадби подарок

11016.00 DEN 2203.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

Almei 40% попуст Африкански Монистра Накит Поставено Сребро Сина Боја Ѓердан Поставува Жените Прстени Циркон Свадба Додатоци
 • Неодамнешно

Almei 40% попуст Африкански Монистра Накит Поставено Сребро Сина Боја Ѓердан Поставува Жените Прстени Циркон Свадба Додатоци

780.48 DEN 398.00

П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.Ако пакетот е изгубена,ве молиме кон

CWWZircons Романтична Женска Додатоци Мулти Боја Кубни Циркони Кристал Модни Дами Накит Поставите Earring И Ѓердан T222
 • Неодамнешно

CWWZircons Романтична Женска Додатоци Мулти Боја Кубни Циркони Кристал Модни Дами Накит Поставите Earring И Ѓердан T222

806.40 DEN 524.00

Купување важни информации : 1 Секој фотографии 100% земени од реалниот производи2 Овој Сет вклучувајќи Ѓер

2018 Мода Жените Шупливи Легура Pendant Накит Поставите Љубители' Метал Papillon Куче Накит Поставите Пад На Превозот
 • Неодамнешно

2018 Мода Жените Шупливи Легура Pendant Накит Поставите Љубители' Метал Papillon Куче Накит Поставите Пад На Превозот

335.52 DEN 241.00

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

2018 Мода Жените Шупливи Од Легура Куче Pendant Накит Поставите Љубители Долга Коса Chihuahua Накит Поставите Пад на Превозот
 • Неодамнешно

2018 Мода Жените Шупливи Од Легура Куче Pendant Накит Поставите Љубители Долга Коса Chihuahua Накит Поставите Пад на Превозот

335.52 DEN 241.00

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silver Кристал Bijoux
 • Неодамнешно

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silver Кристал Bijoux

676.80 DEN 406.00

JEXXI Жените Најдобриот Подарок Накит Сетови Ѓердан + Обетки Свадба Поставува Осамено Срце Шема 925 Sterling Silve

YIKALAISI 2017 Ѓердан Бисер Накит сетови Природни Бисери Принцеза 925 фунта Сребрен накит За Жените подарок ѓердан обетки
 • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 Ѓердан Бисер Накит сетови Природни Бисери Принцеза 925 фунта Сребрен накит За Жените подарок ѓердан обетки

1248.00 DEN 599.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

Бесплатно купување нови diy 8-9mm Бел Бисер сина калцедон jades камен Ѓердан Хривнија Earring накит Поставите 18/7.5 GE5222
 • Неодамнешно

Бесплатно купување нови diy 8-9mm Бел Бисер сина калцедон jades камен Ѓердан Хривнија Earring накит Поставите 18/7.5 GE5222

623.52 DEN 436.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

YIKALAISI 2017 925 фунта сребрен накит Бисер Накит Сетови Вода Капка Природните Слатководни Бисери Испрати Синџир бисер За Жени
 • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 925 фунта сребрен накит Бисер Накит Сетови Вода Капка Природните Слатководни Бисери Испрати Синџир бисер За Жени

4776.00 DEN 955.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

YIKALAISI 2017 Бисер Накит Сетови Природните Слатководни Бисери Ѓердан Обетки 925 фунта Сребрен Накит Приврзоци За Жени
 • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 Бисер Накит Сетови Природните Слатководни Бисери Ѓердан Обетки 925 фунта Сребрен Накит Приврзоци За Жени

5131.20 DEN 1026.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и