Бесплатен Превозот НОВИ 2бр/многу PLD10010S12HH 4PIN 94mm DC12V 0.4 за MSI GTX960 GTX950 R9 390 380/390X ИГРИ Графичка картичка фан

Бесплатен Превозот НОВИ 2бр/многу PLD10010S12HH 4PIN 94mm DC12V 0.4 за MSI GTX960 GTX950 R9 390 380/390X ИГРИ Графичка картичка

DEN 802.00
-9 %
DEN 880.80

Количина на стоки


Бесплатен превозот НОВИ 2бр/многу PLD10010 S12 HH 4 PIN 94mm DC12 V 0.4 за MSI GTX960 GTX950 R9 390 380/390 X ИГРИ Графичка картичка фан
Опис :
Бренд : МОЌ ЛОГИКА
MOdle : PLD10010 S12 HH
Фан Дијаметар : 94mm
Теренот : 40x40x40mm
Напон : DC 12v
Актуелни : 0.4 На
Моќ Connectoe : 4pin
Апликации :
за MSI GTX960 GTX950 R9 390 380/390 X ИГРИ
Пакет се вклучени : 1x НОВИ 2бр/многу PLD10010 S12 HH 4 PIN 94mm DC12 V 0.4 за MSI GTX960 GTX950 R9 390 380/390 X ИГРИ Графичка картичка фан


Други карактеристики

Сечилото Боја:
Црна
Сечилото Количина:
14
Бренд Име:
Кул Ладно
Волумен На Воздух:
30CFM
Примена:
На Графички Картички
Бучава:
25dBA
Број На Модел На:
PLD10010S12HH
Имајќи:
Една Топка, Имајќи
Тип:
Фан
моќност:
1.56 W
Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Фан Големина:
120x120x25mm
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Живот:
30000 часа
Бучава:
помал шум
Фан Големина:
9.4 cm

Најдобри понуди

50 Парчиња Gdstime 14cm Фан Железо Нето Челик Хром Метал Компјутер PC Вентилатор, Грил Guard Заштита 140mm трговија на големо
  • Неодамнешно

50 Парчиња Gdstime 14cm Фан Железо Нето Челик Хром Метал Компјутер PC Вентилатор, Грил Guard Заштита 140mm трговија на големо

DEN 3119.52

GDT 140mm Вентилатор, Грил Guard ЗаштитаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Обезбедува додаде безб

2 ПАРЧИЊА 100MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА 100MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина

480.00 DEN 442.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.08 ℃ / WДебелина на ѕид : 0.Превозот1 ИЛИ, м

ПРОЦЕСОРОТ Радијатор Вода Блок водено ладење Главата високо-перформанси авион За INTEL Целосна Платформа Универзална 5 Бои се
  • Неодамнешно

ПРОЦЕСОРОТ Радијатор Вода Блок водено ладење Главата високо-перформанси авион За INTEL Целосна Платформа Универзална 5 Бои се

1439.52 DEN 1353.00

Производ параметри Материјал : транспарентна акрилик маска + декоративни плоча Поддршка платформа : за I

2 ПАРЧИЊА 15W Солидна LED светилка мушка сончоглед радијатор 49*28*10~100mm круг алуминиум легура радијатор 49*28*70mm сончоглед
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА 15W Солидна LED светилка мушка сончоглед радијатор 49*28*10~100mm круг алуминиум легура радијатор 49*28*70mm сончоглед

1104.00 DEN 1016.00

Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе

5PCS Нов висок квалитет на електронски радијатор 40*12*40mm плоча чип ладење перка се скрши преку со climbers прилагодени на
  • Неодамнешно

5PCS Нов висок квалитет на електронски радијатор 40*12*40mm плоча чип ладење перка се скрши преку со climbers прилагодени на

460.80 DEN 424.00

Превозот1 Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.Се врати превозот ќе биде плат