MW-410M12C DC 12V 0.09 2-Pin 55мм 40x40x10mm Серверот Плоштадот Фан

MW-410M12C DC 12V 0.09 2-Pin 55мм 40x40x10mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 828.96

Количина на стоки


Број на модел : MW-410 M12 C
Напон / Ampere / Доведе / Големина
DC 12 V 0.09 2-жица 2-Пински конектор 55мм 40x40x10mm
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : ДВА месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading). Иако тоа се користи. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се.Сите производи гаранција 2 месеци. Европските земји го користат DHL express. Ве молиме, напишете EORI број. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име. 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!


Други карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Emacro
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
MW-410M12C
Тип:
Фан

Најдобри понуди

2 ПАРЧИЊА 100MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА 100MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина

480.00 DEN 442.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.08 ℃ / WДебелина на ѕид : 0.Превозот1 ИЛИ, м

50 Парчиња Gdstime 14cm Фан Железо Нето Челик Хром Метал Компјутер PC Вентилатор, Грил Guard Заштита 140mm трговија на големо
  • Неодамнешно

50 Парчиња Gdstime 14cm Фан Железо Нето Челик Хром Метал Компјутер PC Вентилатор, Грил Guard Заштита 140mm трговија на големо

DEN 3119.52

GDT 140mm Вентилатор, Грил Guard ЗаштитаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Обезбедува додаде безб

2 ПАРЧИЊА 15W Солидна LED светилка мушка сончоглед радијатор 49*28*10~100mm круг алуминиум легура радијатор 49*28*70mm сончоглед
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА 15W Солидна LED светилка мушка сончоглед радијатор 49*28*10~100mm круг алуминиум легура радијатор 49*28*70mm сончоглед

1104.00 DEN 1016.00

Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*80mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач
  • Неодамнешно

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*80mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач

672.00 DEN 618.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена Нашата продавница не рамо било давачки

Универзална ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Блок Waterblock Никел Позлатен Бакар База Внатрешна Канал за AMD за Intel w/ 2 Вода Цевка
  • Неодамнешно

Универзална ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Блок Waterblock Никел Позлатен Бакар База Внатрешна Канал за AMD за Intel w/ 2 Вода Цевка

820.32 DEN 706.00

Карактеристики : Посебно дизајниран изглед за вода за ладење.Екопријателски никел позлатен бакар матер

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор
  • Неодамнешно

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор

DEN 1440.00

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd., се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кинасо год

5PCS Нов висок квалитет на електронски радијатор 40*12*40mm плоча чип ладење перка се скрши преку со climbers прилагодени на
  • Неодамнешно

5PCS Нов висок квалитет на електронски радијатор 40*12*40mm плоча чип ладење перка се скрши преку со climbers прилагодени на

460.80 DEN 424.00

Превозот1 Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.Се врати превозот ќе биде плат

100 компјутери Gdstime 170mm AC Фан Филтер 17cm Фан Железо Нето Вентилатор, Грил Guard Заштитник Покрие Нерѓосувачки Челик Метал
  • Неодамнешно

100 компјутери Gdstime 170mm AC Фан Филтер 17cm Фан Железо Нето Вентилатор, Грил Guard Заштитник Покрие Нерѓосувачки Челик Метал

DEN 6240.00

GDT 170mm Челик Вентилатор, Грил Guard ЗаштитаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Обезбедува додад