Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу PLD10010S12HH 6PIN 95mm DC12V 0.4 за MSI GTX980 GTX970 GTX960 ИГРИ Графичка картичка фан

Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу PLD10010S12HH 6PIN 95mm DC12V 0.4 за MSI GTX980 GTX970 GTX960 ИГРИ Графичка картичка фан

DEN 1493.00
-10 %
DEN 1658.40

Количина на стоки


Бесплатен превозот НОВИ 2бр/многу PLD10010 S12 HH 6 PIN 95mm DC12 V 0.4 за MSI GTX980 GTX970 GTX960 ИГРИ Графичка картичка фан
БЕЛЕШКА : Постојат два вида на приклучоци, ве молиме наведете Еден или B, стандардна А.
Опис :
Бренд : МОЌ ЛОГИКА
MOdle : PLD10010 S12 HH
Фан Дијаметар : 94mm
Теренот : 40x40x40mm
Напон : DC 12v
Актуелни : 0.4 На
Моќ Connectoe : 6pin
БЕЛЕШКА : Постојат два вида на приклучоци, ве молиме наведете Еден или B, стандардна A. Апликации :
за MSI GTX980 GTX970 GTX960 ИГРИ
Пакет се вклучени : 1x 2 парчиња/многу PLD10010 S12 HH 6 PIN 95mm DC12 V 0.4 за MSI GTX980 GTX970 GTX960 ИГРИ Графичка картичка фан


Други карактеристики

Сечилото Боја:
Црна
Сечилото Количина:
14
Линии:
6 Линии
Пакет:
Yes
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Примена:
На Графички Картички
Број На Модел На:
PLD10010S12HH
Heatsink Материјал:
Бакар
Бренд Име:
Кул Ладно
Тип:
Фан
Бучава:
помал шум
Фан Големина:
9.5 cm

Најдобри понуди

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор
  • Неодамнешно

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор

DEN 1440.00

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd., се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кинасо год

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*50mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач
  • Неодамнешно

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*50mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач

528.00 DEN 486.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*80mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач
  • Неодамнешно

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*80mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач

672.00 DEN 618.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена Нашата продавница не рамо било давачки