Бесплатен Превозот ИНОВАТОР DC06025SH24RC 6025 24V 0.25 ЕДЕН Кулер за Ладење Вентилатор

Бесплатен Превозот ИНОВАТОР DC06025SH24RC 6025 24V 0.25 ЕДЕН Кулер за Ладење Вентилатор

DEN 456.00
-5 %
DEN 479.52

Количина на стоки

ИНОВАТОР DC06025 SH24 RC 6025 24 V 0.25 ЕДЕН Кулер за Ладење Вентилатор
Напомена : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.
ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС. 2.Ве молиме проверете ја сликата и бидете сигурни дека тоа е она што го сакате производот. 3.Има било каков проблем,можете да контактирате со нас.
Опис : Модел : DC06025 SH24 RC Со 3-пински конектор Оценет Напон : 24 V Номинална Струја : 0.25 AMP Апликации :
6025 Кулер
Пакет Се Вклучени :
1 x ИНОВАТОР DC06025 SH24 RC 6025 24 V 0.25 ЕДЕН Кулер за Ладење Вентилатор Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 1.3-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба 1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. 2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. 3.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. 4.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.


Други карактеристики

Имајќи:
Топката имајќи
Број На Модел На:
DC06025SH24RC
Линии:
3 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
6025
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бучава:
25dBA
Примена:
На Графички Картички
Бренд Име:
Ориентален Матрица
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Фан Големина:
60mm

Најдобри понуди

5PCS Нов висок квалитет на електронски радијатор 40*12*40mm плоча чип ладење перка се скрши преку со climbers прилагодени на
  • Неодамнешно

5PCS Нов висок квалитет на електронски радијатор 40*12*40mm плоча чип ладење перка се скрши преку со climbers прилагодени на

460.80 DEN 424.00

Превозот1 Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.Се врати превозот ќе биде плат

ПРОЦЕСОРОТ Радијатор Вода Блок водено ладење Главата високо-перформанси авион За INTEL Целосна Платформа Универзална 5 Бои се
  • Неодамнешно

ПРОЦЕСОРОТ Радијатор Вода Блок водено ладење Главата високо-перформанси авион За INTEL Целосна Платформа Универзална 5 Бои се

1439.52 DEN 1353.00

Производ параметри Материјал : транспарентна акрилик маска + декоративни плоча Поддршка платформа : за I

50 Парчиња Gdstime 14cm Фан Железо Нето Челик Хром Метал Компјутер PC Вентилатор, Грил Guard Заштита 140mm трговија на големо
  • Неодамнешно

50 Парчиња Gdstime 14cm Фан Железо Нето Челик Хром Метал Компјутер PC Вентилатор, Грил Guard Заштита 140mm трговија на големо

DEN 3119.52

GDT 140mm Вентилатор, Грил Guard ЗаштитаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Обезбедува додаде безб

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор
  • Неодамнешно

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор

DEN 1440.00

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd., се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кинасо год