Бесплатен Превозот AFB0648HH -BR00 6025 48V 0.1 ЕДЕН Кулер за Ладење Вентилатор

Бесплатен Превозот AFB0648HH -BR00 6025 48V 0.1 ЕДЕН Кулер за Ладење Вентилатор

DEN 592.00
-5 %
DEN 623.52

Количина на стоки

AFB0648 HH -BR00 6025 48 V 0.1 ЕДЕН Кулер за Ладење Вентилатор
Напомена : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.
ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС. 2.Ве молиме проверете ја сликата и бидете сигурни дека тоа е она што го сакате производот. 3.Има било каков проблем,можете да контактирате со нас.
Опис : Модел : AFB0648 HH -BR00 Со 3-пински конектор Оценет Напон : 48 V Номинална Струја : 0.10 AMP Изглед, големина : 60*60*25ММ Завртка теренот : 50mm Моќ : 4.8 W Брзина : 5000 RPM Бучава : 40d B Волумен : 27.55 CFM Линија должина : 15cm
Апликации :
6025 Кулер
Пакет Се Вклучени :
1 x AFB0648 HH -BR00 6025 48 V 0.1 ЕДЕН Кулер за Ладење Вентилатор Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 1.3-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба 1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. 2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. 3.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. 4.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.


Други карактеристики

Имајќи:
Топката имајќи
Линии:
3 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
6025
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бучава:
25dBA
Бренд Име:
Ориентален Матрица
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Број На Модел На:
AFB0648HH
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Најдобри понуди

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор
  • Неодамнешно

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор

DEN 1440.00

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd., се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кинасо год

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*80mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач
  • Неодамнешно

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*80mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач

672.00 DEN 618.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена Нашата продавница не рамо било давачки

Универзална ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Блок Waterblock Никел Позлатен Бакар База Внатрешна Канал за AMD за Intel w/ 2 Вода Цевка
  • Неодамнешно

Универзална ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Блок Waterblock Никел Позлатен Бакар База Внатрешна Канал за AMD за Intel w/ 2 Вода Цевка

820.32 DEN 706.00

Карактеристики : Посебно дизајниран изглед за вода за ладење.Екопријателски никел позлатен бакар матер

2 ПАРЧИЊА 100MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА 100MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина

480.00 DEN 442.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.08 ℃ / WДебелина на ѕид : 0.Превозот1 ИЛИ, м