Слободен Брод Супер топлина спроводливост 100*97*32-МИЛИМЕТРИ Алуминиумска Топлина Мијалник Радијатор Heatsink за IC LED Електронски Чипсет топлина дисипација

Слободен Брод Супер топлина спроводливост 100*97*32-МИЛИМЕТРИ Алуминиумска Топлина Мијалник Радијатор Heatsink за IC LED Електронски

DEN 1134.00
-8 %
DEN 1232.64

Количина на стоки


Враќање & Наплата
1. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.


Други карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Број На Модел На:
100*97*32-МИЛИМЕТРИ Алуминиумска Топлина Мијалник
Тип:
Heatsink
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Големина:
100*97*32-МИЛИМЕТРИ Алуминиумска Топлина Мијалник

Најдобри понуди

Универзална ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Блок Waterblock Никел Позлатен Бакар База Внатрешна Канал за AMD за Intel w/ 2 Вода Цевка
  • Неодамнешно

Универзална ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Блок Waterblock Никел Позлатен Бакар База Внатрешна Канал за AMD за Intel w/ 2 Вода Цевка

820.32 DEN 706.00

Карактеристики : Посебно дизајниран изглед за вода за ладење.Екопријателски никел позлатен бакар матер

2 ПАРЧИЊА 15W Солидна LED светилка мушка сончоглед радијатор 49*28*10~100mm круг алуминиум легура радијатор 49*28*70mm сончоглед
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА 15W Солидна LED светилка мушка сончоглед радијатор 49*28*10~100mm круг алуминиум легура радијатор 49*28*70mm сончоглед

1104.00 DEN 1016.00

Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе

2 ПАРЧИЊА 100MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА 100MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина

480.00 DEN 442.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.08 ℃ / WДебелина на ѕид : 0.Превозот1...

ПРОЦЕСОРОТ Радијатор Вода Блок водено ладење Главата високо-перформанси авион За INTEL Целосна Платформа Универзална 5 Бои се
  • Неодамнешно

ПРОЦЕСОРОТ Радијатор Вода Блок водено ладење Главата високо-перформанси авион За INTEL Целосна Платформа Универзална 5 Бои се

1439.52 DEN 1353.00

Производ параметри Материјал : транспарентна акрилик маска + декоративни плоча Поддршка платформа : за I