Брз Слободен Брод 2бр/многу Висока моќ алуминиум радијатор 50*200*30ММ Висока моќност термички проводници плоча кулер heatsink

Брз Слободен Брод 2бр/многу Висока моќ алуминиум радијатор 50*200*30ММ Висока моќност термички проводници плоча кулер heatsink

DEN 1766.00
-8 %
DEN 1919.52

Количина на стоки

Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот
2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.


Други карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Број На Модел На:
алуминиум радијатор 50*200*30ММ
Тип:
Heatsink
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Големина:
алуминиум радијатор 50*200*30ММ

Најдобри понуди

ПРОЦЕСОРОТ Радијатор Вода Блок водено ладење Главата високо-перформанси авион За INTEL Целосна Платформа Универзална 5 Бои се
  • Неодамнешно

ПРОЦЕСОРОТ Радијатор Вода Блок водено ладење Главата високо-перформанси авион За INTEL Целосна Платформа Универзална 5 Бои се

1439.52 DEN 1353.00

Производ параметри Материјал : транспарентна акрилик маска + декоративни плоча Поддршка платформа : за I

Брз Слободен Брод Широка и голема алуминиум радијатор 300*220*18MM Алуминиум радијатор ладење плоча Електронски Моќност Засилувач
  • Неодамнешно

Брз Слободен Брод Широка и голема алуминиум радијатор 300*220*18MM Алуминиум радијатор ладење плоча Електронски Моќност Засилувач

3215.52 DEN 2958.00

Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден ! Може да се применат тарифи ако испора

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор
  • Неодамнешно

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор

DEN 1440.00

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd., се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кинасо год