Брз Слободен Брод Широка и голема алуминиум радијатор 300*220*18MM Алуминиум радијатор ладење плоча Електронски Моќност Засилувач Топлина Мијалник

Брз Слободен Брод Широка и голема алуминиум радијатор 300*220*18MM Алуминиум радијатор ладење плоча Електронски Моќност Засилувач

DEN 2958.00
-8 %
DEN 3215.52

Количина на стоки


Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !
. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме за Брза Бесплатен Брод Чист алуминиум радијатор панели 200*220*18 MM Висока моќност радијатор (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) Плоча дебелина : 3. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.


Други карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Тип:
Heatsink
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
алуминиум радијатор 300*220*18MM
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Големина:
алуминиум радијатор 300*220*18MM

Најдобри понуди

50 Парчиња Gdstime 14cm Фан Железо Нето Челик Хром Метал Компјутер PC Вентилатор, Грил Guard Заштита 140mm трговија на големо
  • Неодамнешно

50 Парчиња Gdstime 14cm Фан Железо Нето Челик Хром Метал Компјутер PC Вентилатор, Грил Guard Заштита 140mm трговија на големо

DEN 3119.52

GDT 140mm Вентилатор, Грил Guard ЗаштитаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Обезбедува додаде безб

Универзална ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Блок Waterblock Никел Позлатен Бакар База Внатрешна Канал за AMD за Intel w/ 2 Вода Цевка
  • Неодамнешно

Универзална ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Блок Waterblock Никел Позлатен Бакар База Внатрешна Канал за AMD за Intel w/ 2 Вода Цевка

820.32 DEN 706.00

Карактеристики : Посебно дизајниран изглед за вода за ладење.Екопријателски никел позлатен бакар матер

2 ПАРЧИЊА 15W Солидна LED светилка мушка сончоглед радијатор 49*28*10~100mm круг алуминиум легура радијатор 49*28*70mm сончоглед
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА 15W Солидна LED светилка мушка сончоглед радијатор 49*28*10~100mm круг алуминиум легура радијатор 49*28*70mm сончоглед

1104.00 DEN 1016.00

Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе