SXDOOL SXDE8025HB Brushless aial фан мотор ез фанови 80*80*25мм 80mm ac 110v 115V 220v 230V 50/60Hz 6W 3000RPM Е 36,5 CFM прилагодени

SXDOOL SXDE8025HB Brushless aial фан мотор ез фанови 80*80*25мм 80mm ac 110v 115V 220v 230V 50/60Hz 6W 3000RPM Е 36,5 CFM прилагодени

DEN 4377.00
-24 %
DEN 5759.52

Количина на стоки


Бренд : SXDOOL
Модел : SXDE8025 HB
Големина : 80*80*25mm
Votage : 110 V 115 V 220 V 230 V
Viktage raange : 98-264 V
Вати : 6.0 W
ВРТЕЖИ ВО МИНУТА : 3000 RPM
Проток на воздух : е 36,5 CFM


Други карактеристики

Фан Големина:
80x80x25mm
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Бренд Име:
SXDOOL
Број На Модел На:
SXDE8025HB
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Фан Живот:
50000 часа

Најдобри понуди

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*80mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач
  • Неодамнешно

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*80mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач

672.00 DEN 618.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена Нашата продавница не рамо било давачки

100 компјутери Gdstime 170mm AC Фан Филтер 17cm Фан Железо Нето Вентилатор, Грил Guard Заштитник Покрие Нерѓосувачки Челик Метал
  • Неодамнешно

100 компјутери Gdstime 170mm AC Фан Филтер 17cm Фан Железо Нето Вентилатор, Грил Guard Заштитник Покрие Нерѓосувачки Челик Метал

DEN 6240.00

GDT 170mm Челик Вентилатор, Грил Guard ЗаштитаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Обезбедува додад

50 Парчиња Gdstime 14cm Фан Железо Нето Челик Хром Метал Компјутер PC Вентилатор, Грил Guard Заштита 140mm трговија на големо
  • Неодамнешно

50 Парчиња Gdstime 14cm Фан Железо Нето Челик Хром Метал Компјутер PC Вентилатор, Грил Guard Заштита 140mm трговија на големо

DEN 3119.52

GDT 140mm Вентилатор, Грил Guard ЗаштитаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Обезбедува додаде безб

Универзална ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Блок Waterblock Никел Позлатен Бакар База Внатрешна Канал за AMD за Intel w/ 2 Вода Цевка
  • Неодамнешно

Универзална ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Блок Waterblock Никел Позлатен Бакар База Внатрешна Канал за AMD за Intel w/ 2 Вода Цевка

820.32 DEN 706.00

Карактеристики : Посебно дизајниран изглед за вода за ладење.Екопријателски никел позлатен бакар матер

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор
  • Неодамнешно

HY881 нано со силиконска основа супер перформанси Термички Маснотии паста соединение 5.6 W за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор

DEN 1440.00

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd., се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кинасо год