Оригинални Нови За ACER Стремат E5 E5-471 Г E5-471P E5-571 E5-571G E5-571P G FFHD FFNC DFS561405FL0T DC28000ERF0 Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ

Оригинални Нови За ACER Стремат E5 E5-471 Г E5-471P E5-571 E5-571G E5-571P G FFHD FFNC DFS561405FL0T DC28000ERF0 Вентилаторот

DEN 448.00
-15 %
DEN 527.52

Количина на стоки

Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. (2) Во принцип, ние изберете кина пост воздух mail. (3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Превозот начин : Кина пост воздух mail Превозот време : 15-25 работни дена Следење : Yes (4) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа. Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Гаранцијата (1) гаранцијата период е 90 дена и тоа мора да биде под нормална. (2) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период под нормална ние може да разменуваат нова, но купувачот треба да се плати за товарни на втората време на испорака. (3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размена на нови една за вас. Повратна информација (1) Ние го цениме ќе го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации за нас по приемот на вашиот објект. (2) Ако вашиот објект нема't пристигна или не't како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. Други Потсетници, ве Молиме да се свесни дека многу објекти имаат истиот дел број и тие може да имаат Различен Изглед, Завртка Алинеи & Pin Конектори. Вие треба да бидете сигурни дека ќе го отстраниме твојот тековниот елемент од вашиот лаптоп и да ја споредите со сликата прикажани со нас.


Други карактеристики

Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бучава:
30dBA
Heatsink Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YINWEITAI
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Примена:
Процесор

Најдобри понуди

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*80mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач
  • Неодамнешно

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*80mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач

672.00 DEN 618.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена Нашата продавница не рамо било давачки

2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот За ДЕЛТА AUB0412HH -BW45 DC 12V 0.20 3-жица 3-пински конектор 40X40X25mm Серверот Плоштадот Вентилаторот
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот За ДЕЛТА AUB0412HH -BW45 DC 12V 0.20 3-жица 3-пински конектор 40X40X25mm Серверот Плоштадот Вентилаторот

720.00 DEN 612.00

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилато

Barrow Сребро & Златното Време запре рака пресврт Заклучување Рака-Пресврт на Вода за Заклучување За Вода за Ладење TJXDS-01
  • Неодамнешно

Barrow Сребро & Златното Време запре рака пресврт Заклучување Рака-Пресврт на Вода за Заклучување За Вода за Ладење TJXDS-01

287.52 DEN 270.00

На сложен процес на механички часовници, вода за заклучување и вода за ладење систем во комбинација на м

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*50mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач
  • Неодамнешно

Високо-моќ алуминиум радијатор 80*27*50mm Чип модул ПРОЦЕСОРОТ коефициент на топлинска спроводливост алуминиум моќност засилувач

528.00 DEN 486.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена

100 компјутери Gdstime 170mm AC Фан Филтер 17cm Фан Железо Нето Вентилатор, Грил Guard Заштитник Покрие Нерѓосувачки Челик Метал
  • Неодамнешно

100 компјутери Gdstime 170mm AC Фан Филтер 17cm Фан Железо Нето Вентилатор, Грил Guard Заштитник Покрие Нерѓосувачки Челик Метал

DEN 6240.00

GDT 170mm Челик Вентилатор, Грил Guard ЗаштитаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Обезбедува додад