150PSI 5.3 L/MIN DC24V Дијафрагмата Пумпа за отворен систем за ладење. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

150PSI 5.3 L/MIN DC24V Дијафрагмата Пумпа за отворен систем за ладење. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 5520.00

Количина на стоки


ПУМПА Технички параметри :
1, се Применуваат DC24 V
2, Максимум притисок : 150 PSI(1.0 MPA)
3, Максимален проток : 5.3 L/MIN(1.4 GPM)
Еден модул вклучува како што е подолу,
1, Пумпа 1pc
2, AC адаптер со plug 1pc
3, влезот на вода црево 1 метар
4, едноставен филтер
Вода доказ врска
Влезот на вода црево со филтер
>ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, и Austrailia приклучете се на сите достапни!!!!! PLS ја напушти гласник за она што plug ќе reuiqred.
Карактеристики на производот-
Лесно се монтира и се отстранети
Одличен само вшмукување способност
Дозволена течни температура до 60 степен
молчи, одлична crossion отпор, висок притисок


Други карактеристики

боја:
24v
Тип:
Наводнување Колекции
Бренд Име:
Easirco
Број На Модел На:
EN6126
Материјал:
Метал
Опис:
150PSI DC Дијафрагмата Пумпа .
боја:
Сребро.
Употреба:
слаб систем за ладење
MOQ:
1
Материјал:
Челик
Напон:
24v
моќност:
100W
Проток На Вода:
5.3 L/MIN
Работен Притисок:
150psi

Најдобри понуди

AHUYML Автоматско Микро Наводнување капка по капка Систем за Наводнување Спреј Само за Наводнување Колекции Прилагодливи Dripper
 • Неодамнешно

AHUYML Автоматско Микро Наводнување капка по капка Систем за Наводнување Спреј Само за Наводнување Колекции Прилагодливи Dripper

1232.16 DEN 1232.00

Услови за користење на услугите Испорака : Кога ќе нарачате,ве Молиме изберете превозот метод и да плата

240L/H Brushless постојано магнетно роторот 2 фаза потопна Пумпа за Вода Градина Езерцето Фонтана аквариум спреј Вода циклус
 • Неодамнешно

240L/H Brushless постојано магнетно роторот 2 фаза потопна Пумпа за Вода Градина Езерцето Фонтана аквариум спреј Вода циклус

242.88 DEN 206.00

AD20 P 240 L / H DC 12 V 2 Фаза ПРОЦЕСОРОТ Ладење Автомобил Brushless Пумпа за Вода Водоотпорен Ниска Потрошувачка на В

30pcs DIY Микро Наводнување капка по капка на Растенијата Само за Наводнување на Градинарски Црева Sprinklers Наводнување Комплет
 • Неодамнешно

30pcs DIY Микро Наводнување капка по капка на Растенијата Само за Наводнување на Градинарски Црева Sprinklers Наводнување Комплет

300.48 DEN 258.00

Спецификации : Количина : 30pcs црвено sprinklers + 30pcs teesБоја : црна + црвенаМатеријал : пластикаТежина : околу 159g

DIY Микро Наводнување Капе Систем, Погон Само на Автоматско Полевање Тајмер Градина Црево Колекции Со Прилагодливи Dripper
 • Неодамнешно

DIY Микро Наводнување Капе Систем, Погон Само на Автоматско Полевање Тајмер Градина Црево Колекции Со Прилагодливи Dripper

1094.40 DEN 657.00

Овој комплет има се што ви треба за да започнете со наводнување капка по капка и да престане наводнување

Градина Тревник Прскање со вода за Наводнување Алатка Колекции Вклучувајќи Hi-квалитет 4 ABS Зглобовите +360 степени Автоматско
 • Неодамнешно

Градина Тревник Прскање со вода за Наводнување Алатка Колекции Вклучувајќи Hi-квалитет 4 ABS Зглобовите +360 степени Автоматско

1339.20 DEN 1044.00

ABS Инженеринг Пластични Наводнување Колекции 360 степени Ротирачки Sprinkler Mobile Автоматски Градина Тревник

50pcs/Многу Црево Капе Emitter Наведнуваат Стрелките на Растенијата Наводнување Dripper Градина Фитинзи за Наводнување Систем
 • Неодамнешно

50pcs/Многу Црево Капе Emitter Наведнуваат Стрелките на Растенијата Наводнување Dripper Градина Фитинзи за Наводнување Систем

177.12 DEN 115.00

50pcs / Многу Црево Капе Emitter Наведнуваат Стрелките на Растенијата Наводнување Dripper Градина Фитинзи50pcs / Мн

Ж-Квалитет 1 (DN25) Надворешен Навој Hydrant Наводнување Брза Конекција Брз Couping Адаптер за Брза Вода Преземање на Внесот
 • Неодамнешно

Ж-Квалитет 1 (DN25) Надворешен Навој Hydrant Наводнување Брза Конекција Брз Couping Адаптер за Брза Вода Преземање на Внесот

767.52 DEN 599.00

ЖКвалитет DN25 1" Надворешни Тема Hydrant Брза Вода Доза Вентил Градинарството Наводнување Автомобил Перење

Висок Квалитет 10pcs Виси Тешки Чекан Анти-Капе 4 Начини Израел Млазницата Прскање со вода за Полнење Стаклена Градина Наводнување
 • Неодамнешно

Висок Квалитет 10pcs Виси Тешки Чекан Анти-Капе 4 Начини Израел Млазницата Прскање со вода за Полнење Стаклена Градина Наводнување

1439.52 DEN 1123.00

Овие трошоци се на купувачот одговорност Можете да изберете метод што е најзгодно за вас Ве молиме пров

Автоматско Градина DIY Микро Наводнување капка по капка Систем за Погон Само на Автоматско Полевање Тајмер Градина Црево Колекции
 • Неодамнешно

Автоматско Градина DIY Микро Наводнување капка по капка Систем за Погон Само на Автоматско Полевање Тајмер Градина Црево Колекции

904.80 DEN 434.00

При поврзување на цревото со tee зглобовите или други конектори, треба користете топла вода за да се доби

Микро Наводнување Капка По Капка На Растенијата Само За Наводнување Месинг Прилагодливи Misting Sprinkler Градина Вода За Наводнување
 • Неодамнешно

Микро Наводнување Капка По Капка На Растенијата Само За Наводнување Месинг Прилагодливи Misting Sprinkler Градина Вода За Наводнување

DEN 2399.52

Тоа е широко се користи за наводнување колекции, топла продажба градина наводнување систем, добар систе

5M + 10х Прилагодливи Dripper DIY Микро Наводнување капка по капка Систем за Погон Автоматско Само за Наводнување Наводнување
 • Неодамнешно

5M + 10х Прилагодливи Dripper DIY Микро Наводнување капка по капка Систем за Погон Автоматско Само за Наводнување Наводнување

451.20 DEN 374.00

Карактеристики : Тоа е широко се користи за наводнување колекции, топла продажба градина наводнување си

5Set/Многу Стакленички Заштеда на Вода Sprinkler Постави Мал Пад Магла Капе И Микро Градина Sprinklers Ротирачки Sprinkler Одговараат
 • Неодамнешно

5Set/Многу Стакленички Заштеда на Вода Sprinkler Постави Мал Пад Магла Капе И Микро Градина Sprinklers Ротирачки Sprinkler Одговараат

700.32 DEN 546.00

5 Set / Многу Стакленички Заштеда на Вода Sprinkler Постави Мал Пад Магла Капе И Микро Градина Sprinklers Ротирачки S

Микро Наводнување Капка По Капка На Растенијата Само За Наводнување Месинг Прилагодливи Misting Sprinkler Градина Вода За Наводнување
 • Неодамнешно

Микро Наводнување Капка По Капка На Растенијата Само За Наводнување Месинг Прилагодливи Misting Sprinkler Градина Вода За Наводнување

DEN 1119.84

Тоа е широко се користи за наводнување колекции, топла продажба градина наводнување систем, добар систе

15 милиони Црево Микро Наводнување капка по капка Систем за 20 Прилагодливи Dripper Градина Наводнување Системи DIY Автоматско
 • Неодамнешно

15 милиони Црево Микро Наводнување капка по капка Систем за 20 Прилагодливи Dripper Градина Наводнување Системи DIY Автоматско

1026.24 DEN 575.00

Задоволување На Вашите Потреби Тоа Може Да Автоматско Наводнување Кога Вашиот Допрете Тесна Тема Адапт

40m 4/7mm Градина Црево 30pcs Знаме Drippers Emitter Дома Бонсаи Градина Цветни Семиња, Микро Наводнување Системи Колекции
 • Неодамнешно

40m 4/7mm Градина Црево 30pcs Знаме Drippers Emitter Дома Бонсаи Градина Цветни Семиња, Микро Наводнување Системи Колекции

2687.52 DEN 2204.00

40m 4 / 7mm Градина Црево Дом, Градина Наводнување капка по капка Систем за Микро Наводнување Системи Колекц

Микро Наводнување капка по капка на Растенијата Само за Наводнување Месинг Прилагодливи Misting Sprinkler Градина Вода за Наводнување
 • Неодамнешно

Микро Наводнување капка по капка на Растенијата Само за Наводнување Месинг Прилагодливи Misting Sprinkler Градина Вода за Наводнување

924.48 DEN 924.00

Тоа е широко се користи за наводнување колекции, топла продажба градина наводнување систем, добар систе

2 парчиња Omnibearing Виси 5 Начини Прилагодливи Atomizing Прскање со вода за Полнење Стакленички Ладење Тешки Чекан Анти-Капе
 • Неодамнешно

2 парчиња Omnibearing Виси 5 Начини Прилагодливи Atomizing Прскање со вода за Полнење Стакленички Ладење Тешки Чекан Анти-Капе

383.52 DEN 314.00

2 парчиња Omnibearing Виси 5 Начини Прилагодливи Atomizing Прскање со вода за Полнење Стакленички Ладење Тешки Чек