кориснички спортски медал во 50mm дијаметар направени во злато/сребрена/бронза заврши во прилог со лента/150pcs

кориснички спортски медал во 50mm дијаметар направени во злато/сребрена/бронза заврши во прилог со лента/150pcs

DEN 20400.00

Количина на стоки


Добредојдовте на Класичен & Свежи Индустрии Ко.Ограничен. Овој пакет вклучува 150pcs на кориснички направени медали. Пакетот опција спецификација : Количина : 150pcs Големина : 50.8 mm(2 инчи) дијаметар ,3 mm дебел Материјал : цинк легура Факултативна позлата : сјајна или антички злато, сребро и бакар Прилог : 25*800mm свила печатење на екран лента со една боја логото печатени Производство time : 15days време на Испорака : 5-7 дена превозот од експрес, Ние се специјализираат во кориснички медали и медали прилози. Прилагодена форма,две-страната дизајн,3 D дизајн и кориснички лента се прифатливи. Ве молиме испратете ни го вашето лого или дизајн за да се добие конкретна понуда.


Други карактеристики

Стил:
Европа
Тема:
Спорт
Година:
2000-Тековно
Техника:
Кастинг
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Европа
боја:
кориснички
Заврши:
злато/сребрена/бронза
Големина:
50mm
Дебелина:
3мм
Лента:
една боја логото печатени

Најдобри понуди

Сопствени монети ниска цена Воена Америка Почести Паднатите Херои USMC Морнарица Војска Предизвик Монета оем метал milirary монети
 • Неодамнешно

Сопствени монети ниска цена Воена Америка Почести Паднатите Херои USMC Морнарица Војска Предизвик Монета оем метал milirary монети

31200.00 DEN 25584.00

Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме да ја посетите нашата вебстраница : 1.Ние може да се прил

Ниска цена Обичај метални парички нов Предизвик Монета висок квалитет на царинската персоналните монета топла продажба сад монета
 • Неодамнешно

Ниска цена Обичај метални парички нов Предизвик Монета висок квалитет на царинската персоналните монета топла продажба сад монета

24000.00 DEN 19680.00

Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме да ја посетите нашата вебстраница : 1.Ние може да се прил

Ниска цена и брза испорака сопствени направени врежана монета со Врвен Квалитет метал 3d монета обичај топла продажба на сопствени
 • Неодамнешно

Ниска цена и брза испорака сопствени направени врежана монета со Врвен Квалитет метал 3d монета обичај топла продажба на сопствени

31200.00 DEN 26208.00

Ве молиме repack објектот внимателно Примерок цел, исто така, е прифатливо, со нетрпение очекувам да истраг

антички сребрен монети евтини сопствени монети за висок квалитет на сопствени 3d антички монета ниска цена сопствени направени
 • Неодамнешно

антички сребрен монети евтини сопствени монети за висок квалитет на сопствени 3d антички монета ниска цена сопствени направени

24000.00 DEN 19680.00

Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме да ја посетите нашата вебстраница : 1.Ние може да се прил

монета производители евтини прилагодено лого монети за висок квалитет на сопствени врежана монета нови комеморативна монети FH810278
 • Неодамнешно

монета производители евтини прилагодено лого монети за висок квалитет на сопствени врежана монета нови комеморативна монети FH810278

28800.00 DEN 23616.00

Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме да ја посетите нашата вебстраница : 1.Ние може да се прил

Германски Држави Монети 1828 ТАЛЕР Копија Позлата Сребрена Монета Благослови од Небото на Кралското Семејство
 • Неодамнешно

Германски Држави Монети 1828 ТАЛЕР Копија Позлата Сребрена Монета Благослови од Небото на Кралското Семејство

144.00 DEN 115.00

1828 Монета、ObverseОбратнаОписЗемјаГодиниМетал1828ДувачкиотДијаметар ( mm )Тежина ( гр )Ориентација±±↑↑Edge?

Ниска цена и брза испорака сад знаме монети евтини обичај антички метална паричка топла продажба на сопствени направени метал
 • Неодамнешно

Ниска цена и брза испорака сад знаме монети евтини обичај антички метална паричка топла продажба на сопствени направени метал

26640.00 DEN 22378.00

Ве молиме repack објектот внимателно Примерок цел, исто така, е прифатливо, со нетрпение очекувам да истраг

Евтини, на големо најпопуларните зелени beret медали монета колекционерски занаети се Обединуваат Државите Војска Специјални
 • Неодамнешно

Евтини, на големо најпопуларните зелени beret медали монета колекционерски занаети се Обединуваат Државите Војска Специјални

7583.52 DEN 5991.00

Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !Д

Најпопуларните Masonic монети Ниска цена и со висок квалитет сопствени религиски предизвик монети евтини сопствени направени
 • Неодамнешно

Најпопуларните Masonic монети Ниска цена и со висок квалитет сопствени религиски предизвик монети евтини сопствени направени

26880.00 DEN 22579.00

Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.Вие коментар е многу важ

кориснички една страна медал во 57.2 мм дијаметар направени во злато/сребрена/бронза заврши во прилог со лента/100pcs
 • Неодамнешно

кориснички една страна медал во 57.2 мм дијаметар направени во злато/сребрена/бронза заврши во прилог со лента/100pcs

DEN 11520.00

Добредојдовте на Класичен & Свежи Индустрии Ко.Ограничен Овој пакет вклучува 100pcs на кориснички направе

евтини сопствени монети за висок квалитет на царинската персоналните монета Ниска цена Сопствени монети топла продажба верски
 • Неодамнешно

евтини сопствени монети за висок квалитет на царинската персоналните монета Ниска цена Сопствени монети топла продажба верски

36960.00 DEN 30307.00

Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме да ја посетите нашата вебстраница : 1.Ние може да се прил

Соединетите американски Држави 1859 50C Половина 1/2 Долар Слобода Главата Месинг Позлатен Сребрен Копија Монети
 • Неодамнешно

Соединетите американски Држави 1859 50C Половина 1/2 Долар Слобода Главата Месинг Позлатен Сребрен Копија Монети

144.00 DEN 114.00

Сите оние нови Производи се тест на производот .дијаметарот ќе биде малку поинаква со оригиналниот .под

WR 1 МЛ 999 Сребрена Монета 999.9 Сребро Saltwater Крокодил Загрозени диви животни Сувенири Монети Подарок Монета Колекција во
 • Неодамнешно

WR 1 МЛ 999 Сребрена Монета 999.9 Сребро Saltwater Крокодил Загрозени диви животни Сувенири Монети Подарок Монета Колекција во

960.00 DEN 624.00

1.Дали ви снабдување големопродажната услуга?Да, Ако сакате да ги продаваме нашите производи во вашата п

Трговија на големо и на мало со златна паричка Врвен Квалитет позлатен златни монети евтини обичај златни монети метал медали
 • Неодамнешно

Трговија на големо и на мало со златна паричка Врвен Квалитет позлатен златни монети евтини обичај златни монети метал медали

31968.00 DEN 26853.00

Ние нудиме на персонализирана услуга, можеме да за вас Сопствени монети,медали Ако треба да се плати цар