Автомобил-стил, од не ' Рѓосувачки Челик Остатокот Педалата за гас кочница спојки Педалата покритие За Форд Фокус KUGA Fiesta Ecosport Mondeo,авто додатоци

Автомобил-стил, од не ' Рѓосувачки Челик Остатокот Педалата за гас кочница спојки Педалата покритие За Форд Фокус KUGA Fiesta

DEN 410.00
-5 %
DEN 431.52

Количина на стоки


Нерѓосувачки Челик Остатокот Педалата за гас кочница cltch Педалата покритие За Форд Фокус 2 се Фокусира 3/ KUGA/Fiesta / Ecosport/Mondeo,авто додатоци
не се вклопуваат Mondeo 2014-2016
1.За производот :
Материјал : нерѓосувачки челик
Пакетот вклучува : видете Опции
Инсталација Настава : Чистење на автомобил површина, чувајте го сув производ Лесно Installtion Не Дупчење Штета .
2.Внимание :
1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро.
2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење.
3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.
4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.
5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница.
3.За Превозот :
Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции :
1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност.
2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови.
Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Ние не може да гарантира пристигнување време.
3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време
4)Ако не примате стока во 60 работни дена (Бразил 90 работни денови) ,ние ќе рефундирање на или препратете.
ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот .
Нормално превозот време за многу земја е 25 - 45 работни дена( Русија Аргентина 45-70 работни дена и Бразил 70-90 работни дена)
5)На Aliexpress само околу 25 Земји би можеле да одберете превозот на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"или "Posti Финска Економија", тоа е бесплатен превозот но без следење на информации.
-Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.
Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил стил е исто како подолу на сликата пред да го ослободите цел,ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note : Избор како што е подолу, ве молиме кликнете на правилната опција за вашиот автомобил стил за Fiesta Ecosport ВО (Automatic (автоматски) - 3pcs/set за Fiesta МТ (Manual (рачно) - 4pcs /set (Забелешка : не одговараат за Ecosport МТ) за Фокус Kuga НА(Automatic (автоматски) - 3pcs/set за Фокус Kuga МТ (Manual (рачно) - 4pcs /set за Mondeo ВО (Автоматски) 2010-2013 - 3pcs/set , не се вклопуваат Mondeo 2014-2016


Други карактеристики

Поставување на Возило:
на возилото
Бренд Име:
EAZYZKING
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Објектот Тежина:
0.2
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Осветленост Дел Број:
TH7UJ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
PFC3Y
Другиот Дел Број:
T6HK8

Најдобри понуди

Автомобилот Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали За Мерцедес-Бенц W463 G55 G65 G63 G350 G500 2004-2017 Висок Квалитет На
  • Неодамнешно

Автомобилот Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали За Мерцедес-Бенц W463 G55 G65 G63 G350 G500 2004-2017 Висок Квалитет На

44112.00 DEN 35290.00

Ригорозни квалитет's систем за управување со осигурува повеќе стабилен квалитет и повеќе toughed структура

За Chevrolet Captiva 2015..2017 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет На Сосема Нов Жито Дизајн
  • Неодамнешно

За Chevrolet Captiva 2015..2017 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет На Сосема Нов Жито Дизајн

12000.00 DEN 9600.00

многу едноставно.За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите

Автомобил Стил За Хонда, CR-V CRV 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Нога Внатрешна Кочница Остатокот Светилка Рамка Покрие Трим Пауза
  • Неодамнешно

Автомобил Стил За Хонда, CR-V CRV 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Нога Внатрешна Кочница Остатокот Светилка Рамка Покрие Трим Пауза

1020.00 DEN 806.00

welcoem на мојата продавница Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик ...

Нерѓосувачки челик Автомобил педалата за Гас Сопирачките на Возилото измени покрие случај за Nissan X-Trail Qashqai Година,
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки челик Автомобил педалата за Гас Сопирачките на Возилото измени покрие случај за Nissan X-Trail Qashqai Година,

767.52 DEN 706.00

ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спо

EAZYZKING Автомобил од не ' Рѓосувачки челик на Гас Сопирачките на возилото случај за Lexus NX-серија NX200t 300h/ES-серија RX-серија
  • Неодамнешно

EAZYZKING Автомобил од не ' Рѓосувачки челик на Гас Сопирачките на возилото случај за Lexus NX-серија NX200t 300h/ES-серија RX-серија

863.52 DEN 820.00

Спецификации : Детали за Производот : Услов : се со Врвен квалитет и 100% Сосема Нов(Никогаш не Се Користат

Автомобил-стил, од не ' Рѓосувачки челик Автомобил гасна кочница clutchPedal Влошки Покрие СЛУЧАЈ за Форд Фокус 2 се фокусира
  • Неодамнешно

Автомобил-стил, од не ' Рѓосувачки челик Автомобил гасна кочница clutchPedal Влошки Покрие СЛУЧАЈ за Форд Фокус 2 се фокусира

431.52 DEN 410.00

Опис : Услов : се со Врвен квалитет и 100% Сосема Нов(Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) *Трета стран