Автомобил-стил, од не ' Рѓосувачки челик Автомобил гасна кочница clutchPedal Влошки Покрие СЛУЧАЈ за Форд Фокус 2 се фокусира 3 KUGA 2005-2017 ,авто додатоци

Автомобил-стил, од не ' Рѓосувачки челик Автомобил гасна кочница clutchPedal Влошки Покрие СЛУЧАЈ за Форд Фокус 2 се фокусира

DEN 410.00
-5 %
DEN 431.52

Количина на стоки


Опис : Услов : се со Врвен квалитет и 100% Сосема Нов(Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) *Трета страна производ,не се оригинални! Фабриката wholesales цена ,добар гаранција за квалитет
Боја : Сребро+црна
Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки челик+Skidproof rubbers
Трета страна производ,не се оригинални!
Пакетот вклучува :
2 парчиња/сет за ВО(Автоматски Менувач)
3pcs/set за MT
или 1pcs подложка за нозе на возилото
2.Инсталација Настава :
отстрани од оригиналниот гумени капак на педали, производ Лесно Installtion, НЕМА потреба од дупчење.нема потреба на заварување.
3.Функција :
-100% Сосема Нов и висок квалитет
- Направен од 3pcs/сет за ВО, анти-корозивни, отпорност на корозија, трајни
- Идеален за авто DIY, совршена замена


Други карактеристики

Поставување на Возило:
на возилото
Бренд Име:
EAZYZKING
Објектот Тежина:
0.15
Другиот Дел Број:
CFR4S
Производителот Дел Број:
TP08
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
GH6Y8
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди

За Chevrolet Captiva 2015..2017 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет На Сосема Нов Жито Дизајн
  • Неодамнешно

За Chevrolet Captiva 2015..2017 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет На Сосема Нов Жито Дизајн

12000.00 DEN 9600.00

многу едноставно.За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите

Автомобил Стил За Хонда, CR-V CRV 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Нога Внатрешна Кочница Остатокот Светилка Рамка Покрие Трим Пауза
  • Неодамнешно

Автомобил Стил За Хонда, CR-V CRV 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Нога Внатрешна Кочница Остатокот Светилка Рамка Покрие Трим Пауза

1020.00 DEN 806.00

welcoem на мојата продавница Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик Вк

Автомобилот Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали За Мерцедес-Бенц W463 G55 G65 G63 G350 G500 2004-2017 Висок Квалитет На
  • Неодамнешно

Автомобилот Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали За Мерцедес-Бенц W463 G55 G65 G63 G350 G500 2004-2017 Висок Квалитет На

44112.00 DEN 35290.00

Ригорозни квалитет's систем за управување со осигурува повеќе стабилен квалитет и повеќе toughed структура

EAZYZKING Автомобил од не ' Рѓосувачки челик на Гас Сопирачките на возилото случај за Lexus NX-серија NX200t 300h/ES-серија RX-серија
  • Неодамнешно

EAZYZKING Автомобил од не ' Рѓосувачки челик на Гас Сопирачките на возилото случај за Lexus NX-серија NX200t 300h/ES-серија RX-серија

863.52 DEN 820.00

Спецификации : Детали за Производот : Услов : се со Врвен квалитет и 100% Сосема Нов(Никогаш не Се Користат

Нерѓосувачки челик Автомобил педалата за Гас Сопирачките на Возилото измени покрие случај за Nissan X-Trail Qashqai Година,
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки челик Автомобил педалата за Гас Сопирачките на Возилото измени покрие случај за Nissan X-Trail Qashqai Година,

767.52 DEN 706.00

ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спо