Мотоцикл Пред подложка за нозе Алуминиум Хром Мотор Нога Штипки Лево Десно За HD CBR 600RR CBR1000RR B1000R 2008 2009 2010 2011

Мотоцикл Пред подложка за нозе Алуминиум Хром Мотор Нога Штипки Лево Десно За HD CBR 600RR CBR1000RR B1000R 2008 2009 2010 2011

DEN 448.00
-40 %
DEN 746.88

Количина на стоки


Карактеристики : Состојба : Резервни 100% Нов Одлична Состојба Позиција : Пред подложка за нозе Должина : 10.7 cm/4.2". Материјал : Алуминиум Боја : Сребро. Доаѓа во комплет како што е прикажано на слика Без инсталирате инструкции Лесно да се инсталира Fitment : HD CBR 600 RR 2003-2006 HD CBR1000 RR 2004-2014 HD CB1000 R 2008-2011
Пакет Листата :
Пред подложка за нозе со мали додатоци (како на сликата прикажани)
X 1 Пар
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба
Политика За Испорака
Ние Брод на Светот.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 бизнис часа по расчисти исплата (со исклучок на викенд & одмор).
Пристигнување време (проценети) :
* Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).
* Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена).
* Во други земји : со 25-35 работни дена(35-49 дена).
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани. Ако не се добие објект од по 60 дена , ве молиме контактирајте со нас за решавање.
За најголемиот дел купува тежина над 2kg, ние може да понуди ИЗРАЗАТ начин како што е подолу :
EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат.
Плаќање Methoddd
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Политика На Враќање
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација. Само да не контактирате за решавање во секое време. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО. Ве молиме бидете сигурни со нас.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Контактирајте Со Нас
E-mail/Aliexpress порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
mtsooning
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
HD CBR600RR 2003-2006 CBR1000RR 2004-2014
Објектот Тежина:
0.184kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
4.2inch

Најдобри понуди

TCMT Мотоцикл Длабоко Работ Намали Црна Footpeg Нога Почива За Харли Туринг Спортските XL Дуна Софтејл Роуд Кинг Обичај EFI FXD
  • Неодамнешно

TCMT Мотоцикл Длабоко Работ Намали Црна Footpeg Нога Почива За Харли Туринг Спортските XL Дуна Софтејл Роуд Кинг Обичај EFI FXD

1391.04 DEN 1002.00

TCMT Мотоцикл Длабоко Работ Намали Црна Footpeg Нога Почива За Харли Туринг Спортските XL Дуна Софтејл Роуд Ки

Мотоцикл Сребро Алуминиум Shifter Опрема Shift Менувачот За SUZUKI Катана GSX750 Разбојник GSF1200 GSXR600 GSXR750 Улица Велосипед
  • Неодамнешно

Мотоцикл Сребро Алуминиум Shifter Опрема Shift Менувачот За SUZUKI Катана GSX750 Разбојник GSF1200 GSXR600 GSXR750 Улица Велосипед

768.00 DEN 660.00

100% Сосема Нова Боја : Како На СликиЛесно Да Се ИнсталираМатеријал : АлуминиумОдговара За SUZUKI : GSXR1000 20012002RF

Мотоцикл подложка за нозе За Хонда GoldWing VTX1300 Сенка Valkyrie Триумф Роуд Глајд Ултра FLTRU Опремени со 1-1/4 инчен chromed
  • Неодамнешно

Мотоцикл подложка за нозе За Хонда GoldWing VTX1300 Сенка Valkyrie Триумф Роуд Глајд Ултра FLTRU Опремени со 1-1/4 инчен chromed

3840.00 DEN 3610.00

Промена на вашата нога позиција за дополнителна удобност на долго се протега на отворен пат На 360 степен

1Pair Црни Алуминиумски Шупливи Мотоцикл Пред подложка за нозе Нога Штипки За Харли Спортски Туринг Обичај Дуна Софтејл
  • Неодамнешно

1Pair Црни Алуминиумски Шупливи Мотоцикл Пред подложка за нозе Нога Штипки За Харли Спортски Туринг Обичај Дуна Софтејл

1007.52 DEN 957.00

Со цел да се обезбеди ќе го добиете објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подар

Црна Кочница Подлога Педалата За Харли Дејвидсон Дуна Вајд Глајд Софтејл Збег CVO Збег Улица 500 Масти Боб лоу Рајдер 1993-17
  • Неодамнешно

Црна Кочница Подлога Педалата За Харли Дејвидсон Дуна Вајд Глајд Софтејл Збег CVO Збег Улица 500 Масти Боб лоу Рајдер 1993-17

959.04 DEN 892.00

Повеќе Приказ, Кликнете На : Црна Кочница Подлога Педалата За Харли Дејвидсон Дуна Вајд Глајд Софтејл Зб

Пред Задните Shifter Shift Нога Колче За Харли Дејвидсон Планирам FLSTF FLHR FLSTS FXD Туринг Софтејл Дуна Спортските Спортските
  • Неодамнешно

Пред Задните Shifter Shift Нога Колче За Харли Дејвидсон Планирам FLSTF FLHR FLSTS FXD Туринг Софтејл Дуна Спортските Спортските

763.68 DEN 718.00

Пред Задните Shifter Shift Нога Колче За Харли Дејвидсон Планирам FLSTF FLHR FLSTS FXD Туринг Софтејл Дуна Спортските

Резервни бесплатен превозот мото делови Опрема Черепот Нога Штипки подложка за нозе За '84-'16 Харли w/ нога колче поддршка Хром
  • Неодамнешно

Резервни бесплатен превозот мото делови Опрема Черепот Нога Штипки подложка за нозе За '84-'16 Харли w/ нога колче поддршка Хром

2207.52 DEN 2075.00

Атрибути : Овие Footpegs се совршена замена за вашиот една фабрика Овие Footpegs фалсификувани од Алуминиум Ред