Ѕидот светлина 2 парче 3W LED коридори тремот светла foyer светилка апсорбира купола светлина Топло/Кул бело/Р/G/B/Y/P

Ѕидот светлина 2 парче 3W LED коридори тремот светла foyer светилка апсорбира купола светлина Топло/Кул бело/Р/G/B/Y/P

DEN 1718.00
-8 %
DEN 1867.20

Количина на стоки

Опис На Производот
Големина : H90mm*W100mm
Материјал : Авијација Ahuminum
Напон : AC85-265 V
Моќност : 3 W
Светлината тело боја : сребрена/ црна
Светла боја : кул бело и топло бела, Црвено Жолта сино зелена
Плаќање и испорака :
1. Ние прифаќа Pay Pal исплати само преку Alibaba.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашето Име,превозот адреса,Тел сите се точни. Ние ќе го испрати на адресата која ја вашата листа
3. Ние брод на сите ширум светот.
4. 1-3 цел испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти.
5. Транспорт, воздушен mail, воздух mail, или други услуги, според проектот во 15-25 дена за да стигнат до најголемиот дел од земјата е ситуацијата. Ние ќе одберете превозот метод врз основа на тежини и димензии. Доколку клиентот бара специфични објавување, ве молиме обратете се на еден од нашите сметка менаџери!
6. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 дена, или подолг период на време. Ако не сте добиле по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги испита и разреши испорака проблеми.
7. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска со цел да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика на враќање :
1. Ако купувачот примените објектот и тоа е неисправен или не работат, поради производителот дефект, ние ќе го замени дел за вас или вратени.
2. Купувачот ќе треба да ги информира нас во 7 дена од денот на приемот на објектот, во вашиот поседување повеќе од 7days,се смета дека се користи и ние не ќе издаде наплата или да го замени.
3.ние ќе ги испитуваме и тест на проектот, ако тоа се должи на производителот дефект на тоа ќе биде заменет со превозот на купувачот трошоци и придобивки се врати мора да ги содржи сите оригинални предмети се користи, неоштетени и со оригинално пакување.исто така, мора да ни обезбеди враќање следење на број,причина.Превозот цена е мечка од двете selled и купувачот на половина.
4.Продавачот треба да добие враќање пред да се вратат на купувачот.
Вие се согласувате
за сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress платформа.
За Повратни Информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со ова купување на,ве молиме слободно Контактирајте со нас,наместо да се даваат негативни повратни информации или отворен Спор.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека проблемот е решен.
Ви благодариме!
Нашата посветеност :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за сите задоволството на клиентите!
Ние бизнис партнери се посветени на извршување на глобална соработка и заедничкиот развој.
Ние сме спремни да го сакаме да се забрза преку Alibaba платформа повеќе прифатлива производи да се продаваат нашите драги база на клиенти!
Ви благодариме на довербата !


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Црвена, Жолта
боја:
Сребро.
Wattage:
3W
Стил:
Новина
Е Батерии Се Потребни:
No
Тело Материјал:
Алуминиум
Е Светилки Вклучени:
No
Употреба:
празник
Бренд Име:
forpro
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Тип На Батерија:
A
Гаранција:
2 години
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
КОЧАН 3W
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Црвено / Бело :
Жолта / Зелена / Блу

Најдобри понуди

**DHL слободни**50pcs/Многу LED Вдлабнати Ѕид Светлина 12V Sidewards Светилка за Отворен простор IP65 Светло Ефект кога се користи
 • Неодамнешно

**DHL слободни**50pcs/Многу LED Вдлабнати Ѕид Светлина 12V Sidewards Светилка за Отворен простор IP65 Светло Ефект кога се користи

12959.52 DEN 12182.00

***********************7 Colors Нерѓосувачки Челик 0.5 W 12 V Вдлабнати LED Палубата Светла SMD3350 LED IP67 Подземни Светлината LED

Супериорен 10PCS Таванот Светилка 3W LED 3x1w Вдлабнати вградна светилка Покривот Надолу Сијалица Место Светло 90-265V (Боја:
 • Неодамнешно

Супериорен 10PCS Таванот Светилка 3W LED 3x1w Вдлабнати вградна светилка Покривот Надолу Сијалица Место Светло 90-265V (Боја:

2008.80 DEN 1466.00

Супериорен 10 PCS Таванот Светилка 3 W LED 3x1w Вдлабнати вградна светилка Покривот Надолу Сијалица Место Свет

10pcs LED Шише Налепници Светлина Партија Бар Клуб Божиќ Декорација LED Glorifier Мини Светлина Со Батерија ПРЕДВОДЕНА Чаша Мат
 • Неодамнешно

10pcs LED Шише Налепници Светлина Партија Бар Клуб Божиќ Декорација LED Glorifier Мини Светлина Со Батерија ПРЕДВОДЕНА Чаша Мат

1327.20 DEN 1102.00

Ние би сакале да добиеш добар фидбек и5 ѕвездички.Сите од нашите LED светло шише налепници работат на ист

IP67 Водоотпорни Гумени Dimmable Сончевата Светлина Преносни Соларна Светилка Свитлива PVC Кеса LED Кампување Светло за Итни
 • Неодамнешно

IP67 Водоотпорни Гумени Dimmable Сончевата Светлина Преносни Соларна Светилка Свитлива PVC Кеса LED Кампување Светло за Итни

485.76 DEN 364.00

Бренд : не FSL, други Кинески квалитет бренд.IP67 Водоотпорни Гумени Dimmable Сончевата Светлина Преносни Солар

1 парчиња ЕЛ Жица Блескав Очила Новина Декорација Осветлување LED Неонски Светла Нов Стил 10Colors со DC-3V Стабилен на Инверторот
 • Неодамнешно

1 парчиња ЕЛ Жица Блескав Очила Новина Декорација Осветлување LED Неонски Светла Нов Стил 10Colors со DC-3V Стабилен на Инверторот

315.84 DEN 284.00

1 парчиња ЕЛ Жица Блескав Очила Новина Декорација Осветлување LED Неонски Светла Нов Стил 10 Colors со DC3 V Ста

Телескопски LED ги Собереш Алатка Novely Осветлување 19-78cm Преносни За Подигање на Ореви и Завртки Копчиња берач Магнетни Магнет
 • Неодамнешно

Телескопски LED ги Собереш Алатка Novely Осветлување 19-78cm Преносни За Подигање на Ореви и Завртки Копчиња берач Магнетни Магнет

239.52 DEN 194.00

Телескопски LED ги Собереш Алатка Novely Осветлување 1978cm Преносни За Подигање на Ореви и Завртки Копчиња бе

Thrisdar RGB Батерија Коцка Лед Ноќ Светлина Светилки Отворено осветлени Мебел Коцка Стол бар КТВ Паб Пластични Маси Светлина
 • Неодамнешно

Thrisdar RGB Батерија Коцка Лед Ноќ Светлина Светилки Отворено осветлени Мебел Коцка Стол бар КТВ Паб Пластични Маси Светлина

1723.20 DEN 1293.00

Thrisdar RGB Батерија Коцка Лед Ноќ Светлина Светилки Отворено осветлени Мебел Коцка Стол бар КТВ Паб Пласти

ЕУ Plug Скелет рака магијата топката Ion Електростатско Сфера Кристал Светилка Божиќ Партија Допир Чувствителни Светла Магија
 • Неодамнешно

ЕУ Plug Скелет рака магијата топката Ion Електростатско Сфера Кристал Светилка Божиќ Партија Допир Чувствителни Светла Магија

1147.20 DEN 1147.00

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.За многу големи нарачки, се разби

Нов Тип Сјајот Партија Маска, LED Лента Маска Фестивал Новина Осветлување Декорација ЕЛ Жица Запалено Маска + 3V Глас Контролер
 • Неодамнешно

Нов Тип Сјајот Партија Маска, LED Лента Маска Фестивал Новина Осветлување Декорација ЕЛ Жица Запалено Маска + 3V Глас Контролер

735.84 DEN 662.00

Нов Тип Сјајот Партија Маска, LED Лента Маска Фестивал Новина Осветлување Декорација ЕЛ Жица Запалено Ма

Светло До Неверојатни Модата Доведе Уво Прстени Led Studs За Забава/свадба/роденден Декорација Настан & Партија Снабдувањето
 • Неодамнешно

Светло До Неверојатни Модата Доведе Уво Прстени Led Studs За Забава/свадба/роденден Декорација Настан & Партија Снабдувањето

DEN 667.20

Ставка ОписСветло До Неверојатни Модата Доведе Уво Прстени Led Studs За Забава / свадба / роденден Декорациј

12pieces/ многу 3AAA Батеријата Управува со Далечински Управувач 16Colors Подводни LED Светло, ПРЕДВОДЕНА Вазни База Светлина
 • Неодамнешно

12pieces/ многу 3AAA Батеријата Управува со Далечински Управувач 16Colors Подводни LED Светло, ПРЕДВОДЕНА Вазни База Светлина

DEN 2352.00

Ве молиме да го извади од водата по настаните.Нашата светла квалитетот на производот се многу повеќе по

Новина Осветлување LED ги Собереш Алатка Магнетни Магнет Алатка Копчиња берач За Подигање на Ореви и Завртки со можност да биде
 • Неодамнешно

Новина Осветлување LED ги Собереш Алатка Магнетни Магнет Алатка Копчиња берач За Подигање на Ореви и Завртки со можност да биде

223.68 DEN 181.00

Новина Осветлување LED ги Собереш Алатка Магнетни Магнет Алатка Копчиња берач За Подигање на Ореви и Зав

10Pieces Новина Осветлување Очила ЕЛ Очила ЕЛ Жица Блескав Производот 10 Осветлување Бои со DC-3V Звук активира Возачот
 • Неодамнешно

10Pieces Новина Осветлување Очила ЕЛ Очила ЕЛ Жица Блескав Производот 10 Осветлување Бои со DC-3V Звук активира Возачот

3814.08 DEN 3432.00

10 Pieces Новина Осветлување Очила ЕЛ Очила ЕЛ Жица Блескав Производот 10 Осветлување Бои со DC3 V Звук активир

Дрвена Куќа Светла 3M 20 LED String Светлина Партија Самовила Осветлување Спалната соба Декоративни Батерија Управувана
 • Неодамнешно

Дрвена Куќа Светла 3M 20 LED String Светлина Партија Самовила Осветлување Спалната соба Декоративни Батерија Управувана

DEN 815.52

Декорација : Дрвена куќа (големина : 55x30x65mm) Кабел Боја : Транспарентна жица Сијалица Количина : 20 LED Начини