Хардвер Алатки SATA 100 компјутери практичен нож трапезоидна нож уметност сечилото позадина сечилото филм 93435A

Хардвер Алатки SATA 100 компјутери практичен нож трапезоидна нож уметност сечилото позадина сечилото филм 93435A

DEN 1200.00

Количина на стоки


93435 A-100件套实用刀梯形刀片
采用日本进口SK2材料精制而成,锋利,耐用,寿
命提高30%
100片为一个包装单位.安全型刀片盒,易取用,不伤手
适用于世达93441.93442.93443.93446 美工刀


Други карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Фиксна Сечилото На Нож
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Рачка Материјал:
Пластични
Примена:
Комунални Нож
is_customized:
Yes
Боја Класификација:
93435A (100 групи на комунални нож трапезоидна сечилото)

Најдобри понуди

2017 Нов Бесплатен Превозот Фиксна Отворено Тактички Преклопен Нож самоодбрана Пустината Опстанок Кампување Висока Цврстина Мали
 • Неодамнешно

2017 Нов Бесплатен Превозот Фиксна Отворено Тактички Преклопен Нож самоодбрана Пустината Опстанок Кампување Висока Цврстина Мали

1231.20 DEN 960.00

Вкупна должина : 16 CMДолжина на ножот : 6.5 СМСе справи со должина : 9.5 CMСечилото ширина : 1.9 CMСечилото дебели

BMT 0999 Топката Имајќи Тактички Виткање Сечилото на Нож 7Cr13Mov Челик Сечилото G10 се Справи со Ножеви Кампување Опстанок EDC
 • Неодамнешно

BMT 0999 Топката Имајќи Тактички Виткање Сечилото на Нож 7Cr13Mov Челик Сечилото G10 се Справи со Ножеви Кампување Опстанок EDC

1072.80 DEN 858.00

ДРАГИ ПРИЈАТЕЛИ, Овој производ го има ЛОГОТО, ако ви се допаѓа, треба да ни каже.ние ќе ви даде повеќе реа

3 Парче Змеј Самурајски Меч во Собата со Стојат Вистински Јаглероден Челик Сечилото Злато Метал За Прикажување Боречка Вештина
 • Неодамнешно

3 Парче Змеј Самурајски Меч во Собата со Стојат Вистински Јаглероден Челик Сечилото Злато Метал За Прикажување Боречка Вештина

4079.52 DEN 3468.00

Внимание : Фотографиите се за повикување само Вистински производ може да се разликува.Предмет Бр : Zs9635Вк

Рачно Изработени Меч Јапонски Самурајски Катана Висока Јаглероден Челик Острината На Ножот Змеј Декорација
 • Неодамнешно

Рачно Изработени Меч Јапонски Самурајски Катана Висока Јаглероден Челик Острината На Ножот Змеј Декорација

4400.16 DEN 4180.00

Scabbard за изборВнимание : Фотографиите се за повикување само Вистински производ може да се разликува.Пред

МАРС ГОСПОЃО Бесплатен превозот Дамаск челик увоз blacksmithing колекција алатка нож преклопен нож отворено самоодбрана нож
 • Неодамнешно

МАРС ГОСПОЃО Бесплатен превозот Дамаск челик увоз blacksmithing колекција алатка нож преклопен нож отворено самоодбрана нож

2188.80 DEN 1860.00

Производ параметри Тип : Виткање Ножот материјал : Damasteel цврстина : 60 HRC Целосна Должина : 15.6 СМ, должина на

Goldblatt Виткање Комунални Нож Алуминиум Легура се Справи со Нож Брзи Промени на Ножот Механизам Цевка Машина со 10PC Екстра
 • Неодамнешно

Goldblatt Виткање Комунални Нож Алуминиум Легура се Справи со Нож Брзи Промени на Ножот Механизам Цевка Машина со 10PC Екстра

1439.04 DEN 720.00

Патентирана брзи промени на ножот механизам На тешки diecast алуминиум легура изградба одговара за голема

Нерѓосувачки Челик нож пеперутка Пракса Пеперутка Обука Нож дрво се справи со нож пеперутка виткање нови tainer
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик нож пеперутка Пракса Пеперутка Обука Нож дрво се справи со нож пеперутка виткање нови tainer

671.52 DEN 638.00

Вкупна Должина : 230 mmДолжина на ножот : 95mmСе справи со должина : 135 mmсечилото ширина : 18mmСечилото дебелина :

Нож DIY месо тело Мозаик pin Заковки 120mm помине челични цевки 10мм дијаметар DIY нож се справи со завртка Повеќе исклучителен
 • Неодамнешно

Нож DIY месо тело Мозаик pin Заковки 120mm помине челични цевки 10мм дијаметар DIY нож се справи со завртка Повеќе исклучителен

794.40 DEN 755.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Здраво , Купувачот добредојдовте во мојата продавница ,ние сме Многу професионални на DIY

Црвено Јапонски Катана Сечилото на Нож Манган Челик со Навој Hamon Бо-здраво Espadas Катана Сечилото Јапонски Меч DIY Сечилото
 • Неодамнешно

Црвено Јапонски Катана Сечилото на Нож Манган Челик со Навој Hamon Бо-здраво Espadas Катана Сечилото Јапонски Меч DIY Сечилото

8160.00 DEN 4733.00

Вкупна должина : 96cm / 38.4 инченДолжина на ножот : 70cm / 27.6 инченСечилото ширина : 3.2 cm / 1.25 инченСечилото дебел

2017 Нови Пристигнување Топла Продажба Отворено Фиксна Преклопен Нож G10 Се Справи Со Кампување Џеб Опстанок Спасување Тактички
 • Неодамнешно

2017 Нови Пристигнување Топла Продажба Отворено Фиксна Преклопен Нож G10 Се Справи Со Кампување Џеб Опстанок Спасување Тактички

1185.60 DEN 925.00

Вкупна должина : 20 СМДолжина на ножот : 8.5 CMСе справи со должина : 11.5 CMСечилото ширина : 2,2 СМСечилото дебел

Кинески Kangxi Sabre Меч Задно челик Сечилото ружино дрво saya Меч 45см се Справи со Нож Дома Декорација на Империал Телохранител
 • Неодамнешно

Кинески Kangxi Sabre Меч Задно челик Сечилото ружино дрво saya Меч 45см се Справи со Нож Дома Декорација на Империал Телохранител

DEN 6955.20

Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.7 инченДолжина на ножот : 50cm / 19 Комуникацијат