(10 компјутери/многу) 5mm Навој М2 Месинг Женски-Женски ќор-сокак, Spacer.

(10 компјутери/многу) 5mm Навој М2 Месинг Женски-Женски ќор-сокак, Spacer.

DEN 144.00

Количина на стоки


Должина 5mm Месинг Женски Навој-Женски ќор-сокак.
Количина : многу од 1 0 парчиња.
Надворешен дијаметар : 3.3+/-0.2 mm
Тема : 2mm (М2), тема на теренот : 0.4 mm Крајот Тип на Тело, Должина (mm) Женски Крајот Тема длабочина на Женски-Женски 2mm ~ 9mm Внатрешни целосно Женски навој-Женски 10мм ~ 40mm 5+/-1mm (секој крај)
Ако ви треба М2 орев или M2x4mm завртка, ве молиме да ја посетите мојата продавница.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
SPC-TZ2FF/5-10

Најдобри понуди

T8 Доведе Завртка за Полнење ,200mm Должина од 8мм Кол Хоризонтална 2mm Доведе Завртка Род & Перница Блок Монтирани Имајќи за
  • Неодамнешно

T8 Доведе Завртка за Полнење ,200mm Должина од 8мм Кол Хоризонтална 2mm Доведе Завртка Род & Перница Блок Монтирани Имајќи за

865.92 DEN 814.00

Answer : ___________________________ Note : Прирачник мерења на локации, може да се 13мм грешка.Може да има и некои мала разли

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1-Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Акура Интегра
  • Неодамнешно

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1-Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Акура Интегра

1248.00 DEN 861.00

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Ак

100Set 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи Орев Болт постави Камери Кревет Гардероба Фитинг Ексцентричен Тркала + Само-прислушување
  • Неодамнешно

100Set 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи Орев Болт постави Камери Кревет Гардероба Фитинг Ексцентричен Тркала + Само-прислушување

4799.04 DEN 2352.00

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На пове

AXK 10PCS Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била заклучена линк
  • Неодамнешно

AXK 10PCS Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била заклучена линк

1029.12 DEN 947.00

Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била зак