( 10 компјутери/многу ) 7mm Црна Најлон Круг Spacer, OD 7mm, ID 4.1 мм, за M4 Завртки, Пластични.

( 10 компјутери/многу ) 7mm Црна Најлон Круг Spacer, OD 7mm, ID 4.1 мм, за M4 Завртки, Пластични.

DEN 120.00

Количина на стоки


Црна Најлон Круг Spacer, Должина(А) 7mm .
Количина : многу 10 парчиња.
Надворешниот дијаметар(Б) : 7mm / 0.276", внатрешен дијаметар(C) 4.1 mm / 0.161".
ОВИЕ НЕ СЕ НАВОЈ има дозвола за завртки M4.
100% нови , никогаш не се користи.
Ro HS согласност.
Други големини ве молиме да ја посетите мојата продавница.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
SPC-RB7x4x7-10

Најдобри понуди

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1-Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Акура Интегра
  • Неодамнешно

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1-Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Акура Интегра

1248.00 DEN 861.00

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Ак