Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1-Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Акура Интегра АА

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1-Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Акура Интегра

DEN 861.00
-31 %
DEN 1248.00

Количина на стоки

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1-Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Акура Интегра АА Опис Карактеристики :
-Сосема нов и висок квалитет
-Материјали : Направен Од Висок Квалитет На Мала Тежина Палка Алуминиум
- Ореви Нето Тежина : Околу 24g
- Нишка Големина : P 1.5 X М12
- Севкупната Должина (Врвот до Дното на Орев) : 50mm
- Ве молиме проверете ја големината на ореви на вашиот тркала пред да го купат.
- Инструкции за инсталација не се вклучени, професионална инсталација е препорачливо.
- Направени за да ги собере многу Резервни Тркала и OEM Алуминиумски Тркала. Се вклопат за Повеќето Тјунер Тркала и Некои Акции Тркала со Acorn, Конусна, Или Конусни Места.
Одговара за Хонда, Мицубиши, Ford, Toyota, Hyundai, Kia, Акура, Lexus И Други Автомобил го Прави.
- Боја : Црна/Црвена/Сино/Сребрена/Златниот/Титаниум/Виолетова
Пакет Се Вклучени 20 X Тркала Повлечи Ореви М12 X1.5 MM
Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е conside#26 A6 E4 користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат answe#26 A6 E4 во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).


Други карактеристики

боја:
Црвена, Сребрена, златна, Црна, Црвена
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
D1
Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува

Најдобри понуди