HHTL-1/2PT Воздух Пневматски 2 Начини 5 Нишка Пристаништа Алуминиум Цела Блок Splitter

HHTL-1/2PT Воздух Пневматски 2 Начини 5 Нишка Пристаништа Алуминиум Цела Блок Splitter

DEN 186.24

Количина на стоки

Воздух цилиндар колектор е појдовни точки за воздух цилиндар системи.
Еден Ред Колектор тип и Отпорност на Корозија материјал.
Тоа трае една линија на воздухот од пумпа, воздух цилиндар, компресор, вакуум мотор, или други такви систем и ги дели во многу од нив.
Име На Производ : Цела Блок
Тема Пристаништа Количина : 5
Позиција Количина : 2
Боја : Сина
Материјал : Алуминиум
Женски Навој Големина : 1/2" PT
Женски Навој Кол. : 18.8 mm
Вкупната Големина : 66 x 29 x 29mm (L x W x H)
Тежина : 113g
Пакет : 1 x Цела Блок
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Воздух цилиндар колектор е појдовни точки за воздух цилиндар системи.
Еден Ред Колектор тип и Отпорност на Корозија материјал.
Тоа трае една линија на воздухот од пумпа, воздух цилиндар, компресор, вакуум мотор, или други такви систем и ги дели во многу од нив.


Други карактеристики

Материјал:
Дувачкиот
DIY Материјали:
Металугрија
Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува

Најдобри понуди

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1-Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Акура Интегра
  • Неодамнешно

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1-Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Акура Интегра

1248.00 DEN 861.00

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Ак

T8 Доведе Завртка за Полнење ,200mm Должина од 8мм Кол Хоризонтална 2mm Доведе Завртка Род & Перница Блок Монтирани Имајќи за
  • Неодамнешно

T8 Доведе Завртка за Полнење ,200mm Должина од 8мм Кол Хоризонтална 2mm Доведе Завртка Род & Перница Блок Монтирани Имајќи за

865.92 DEN 814.00

Answer : ___________________________ Note : Прирачник мерења на локации, може да се 13мм грешка.Може да има и некои мала разли

AXK 10PCS Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била заклучена линк
  • Неодамнешно

AXK 10PCS Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била заклучена линк

1029.12 DEN 947.00

Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била зак