150pcs М5М4М3М2.5М2 бела најлон завртки, навртки,миење, PCB одбор висина хексагонални spacer за полнење заврши Со кутија

150pcs М5М4М3М2.5М2 бела најлон завртки, навртки,миење, PCB одбор висина хексагонални spacer за полнење заврши Со кутија

DEN 363.84

Количина на стоки


150pcs М2 Да М5 Круг Филипс Пан Главата на Завртката Гром Орев за Миење Асортиман Сет
Опис :
Модел : М2/М2.5/М3/M4/М5
Материјали : најлон
Боја : бела
Количина : 150pcs
М2 хексадецимален орев, 10 парчиња.
М2 миење, 10 парчиња.
М2 x 4mm завртка, 5pieces.
М2 x навој 10мм, 5 парчиња.
М2.5 хексадецимален орев, 10 парчиња.
М2.5 миење, 10 парчиња.
М2.5 x 6mm завртка, 5 парчиња.
М2.5 x 12mm завртка, 5 парчиња.
М3 хексадецимален орев, 10 парчиња.
М3 за миење, 10 парчиња.
M3 x 6mm завртка, 5 парчиња.
M3 x 12mm завртка, 5 парчиња.
M4 хексадецимален орев, 10 парчиња.
M4 за миење, 10 парчиња.
M4 x 8мм завртка, 5 парчиња.
M4 x 15mm завртка, 5 парчиња.
М5 хексадецимален орев, 10 парчиња.
М5 за миење, 10 парчиња.
М5 x навој 10мм, 5 парчиња.
М5 x 20mm завртка, 5 парчиња.
100% Сосема нов и неискористени. КОЛИЧИНА : 150 компјутери Функција :
Метрички најлон гром и орев асортиман сет
Направени од високо квалитетни најлон материјал, добра изолација
Совршен за DIY electonics одредување
Пакет се вклучени :
1 X М2 Да М5 Најлон Завртка И Орев Сет


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични

Најдобри понуди

AXK 10PCS Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била заклучена линк
  • Неодамнешно

AXK 10PCS Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била заклучена линк

1029.12 DEN 947.00

Шарки, Цинк Легура На Алуминиум Профил Додатоци 2020 Европскиот стандард 2020 цинк легура зглоб им била зак

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1-Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Акура Интегра
  • Неодамнешно

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1-Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Акура Интегра

1248.00 DEN 861.00

Професионални Хардвер сврзувачки елементи Д1Spec JDM Тркала Повлечи Ореви М12 x 1.5 mm 20pcs за Хонда Граѓански Ак

T8 Доведе Завртка за Полнење ,200mm Должина од 8мм Кол Хоризонтална 2mm Доведе Завртка Род & Перница Блок Монтирани Имајќи за
  • Неодамнешно

T8 Доведе Завртка за Полнење ,200mm Должина од 8мм Кол Хоризонтална 2mm Доведе Завртка Род & Перница Блок Монтирани Имајќи за

865.92 DEN 814.00

Answer : ___________________________ Note : Прирачник мерења на локации, може да се 13мм грешка.Може да има и некои мала разли