Новиот Дизајн Солидна Злато Исполнет Симпатична Желка Безбедност Бебе Обрачот Обетки за Деца Девојки Деца Уво Накит Подароци

Новиот Дизајн Солидна Злато Исполнет Симпатична Желка Безбедност Бебе Обрачот Обетки за Деца Девојки Деца Уво Накит Подароци

DEN 108.00
-26 %
DEN 146.40

Количина на стоки

Објектите треба да биде во оригинална состојба и пакет со сите componentsand додатоци се вклучени, или можете да одберете да ги имате замена.
Подолу е стандард превозот време резиме,Канада се повеќе време да пристигне,обично од 30 дена повеќе.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3. Ако можам да направам повеќе цел, може да ми даде повеќе попуст? Како да го направите тоа?
Yes (да).
Превозот
1. Ве молиме да направите исплата во рок од 24 часа. Можете поддршка Пад на Превозот? Како да го направите тоа?
Yes (да). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден).Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2. Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати.
Стандард Време На Испорака Summar
Земја
Бизнис дена
10-14
15-21
22-29
30-35
36-45
45+
САД
Пристигнуваат го оценувате
12%
60.
Производ Екранот
Забелешка
1. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ние брод на светот. Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место.20%
1%
Целосна Наплата
Австралија
Пристигнуваат го оценувате
2%
14. Колку за наплата/замена ?
а. Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени во 7 дена најмногу.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Контакт И Повратни Информации
Q & A
1.54 см или 1cm = 0.
Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина.80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 15-45 дена пристигне;
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот. Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови на уредување;
2. За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите.20%
37%
18%
Целосна Наплата
Велика БРИТАНИЈА
Пристигнуваат го оценувате
2%
10.
Ставка Опис
Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Објектот Тип : Обетки Материјал : Злато Позлатен Боја : Злато Димензии : 1. Сите слики се вистински ?
Yes (да).Ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.90%
Целосна Наплата
Други
Пристигнуваат го оценувате
2%
10%
23%
50%
13.393 инчен Пакет се Вклучени : 1pair x Обетки Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба.
Враќање
1. Кога ќе се направи пад на превозот со цел, може да се пополни вашиот клиент адреси, или да ја напуштат пораки за да ги споделите со нас, тоа е пад на превозот, тогаш ние ќе брод тоа како вашето барање побрзо. Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.


Други карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
imixlot
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ru
Големина (Должина * Ширина):
Види Слика
Објектот:
Обетки
Тип:
Обрачот Обетки
Стил:
жените обетки
боја:
Злато
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Клучни зборови:
обетки за жени
Клучни зборови:
Pendientes Aros
клучни зборови:
brinco argola
клучни зборови:
boucle d oreille
клучни зборови:
Brinco де argola

Најдобри понуди

Врвен Квалитет На Метал Злато/Сребрена Исполнет Рака Обрачот Обетки Шарм Фрида Kahlo Бижутерија Рака Изјава Обетки За Жени
  • Неодамнешно

Врвен Квалитет На Метал Злато/Сребрена Исполнет Рака Обрачот Обетки Шарм Фрида Kahlo Бижутерија Рака Изјава Обетки За Жени

DEN 191.52

Материјал : Алуминиум Големина : 8.2*1,5 СМ Должина на : 8.2*1.5 CM Боја : злато,сребро Тежина : 10g Пакување : 1pair / opp

Моден Матирано Обрачот Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато се Зголеми Сјајна Песок Обрачот Huggie Обетки За Мажи Жени
  • Неодамнешно

Моден Матирано Обрачот Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато се Зголеми Сјајна Песок Обрачот Huggie Обетки За Мажи Жени

239.52 DEN 218.00

Производ : Обрачот ОбеткиБоја : Злато;Розово Злато;Сребро.Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПродажба На Еди

LWONG 2017 Топла Продажба на Злато Сребрена Боја Шупливи Од Срце Обрачот Обетки за Жени Едноставно Големи Карики Минималистички
  • Неодамнешно

LWONG 2017 Топла Продажба на Злато Сребрена Боја Шупливи Од Срце Обрачот Обетки за Жени Едноставно Големи Карики Минималистички

136.32 DEN 96.00

LWONG 2017 Топла Продажба на Злато Сребрена Боја Шупливи Од Срце Обрачот Обетки за Жени Едноставно Големи Ка

Моден Шупливи Мрежа Обетки Злато Нерѓосувачки Челик Половина Кабелска Мрежа Овална Обрачот Huggie Обетки Pendientes Накит За
  • Неодамнешно

Моден Шупливи Мрежа Обетки Злато Нерѓосувачки Челик Половина Кабелска Мрежа Овална Обрачот Huggie Обетки Pendientes Накит За

191.52 DEN 153.00

Производ : Mesh Обрачот ОбеткиБоја : Злато; Сребро.Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПродажба На Единица : ПарП

JEXXI Врвот Продажба 925 Sterling Silver Earring Ткаени Цвеќиња Форма Обрачот Обетки CZ Кристал Прилично Earring За Свадба Додатоци
  • Неодамнешно

JEXXI Врвот Продажба 925 Sterling Silver Earring Ткаени Цвеќиња Форма Обрачот Обетки CZ Кристал Прилично Earring За Свадба Додатоци

141.60 DEN 95.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1 пара обетки студ1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од

BeBe Kitty Вистински 925 Сребрен Јамка Earring Нов Луксузен Накит Мода Обрачот Обетки Круг Цвет Капка Анти-алергиски Накит
  • Неодамнешно

BeBe Kitty Вистински 925 Сребрен Јамка Earring Нов Луксузен Накит Мода Обрачот Обетки Круг Цвет Капка Анти-алергиски Накит

648.96 DEN 454.00

Fashion & Симпатична Вистински Sterling Silver Обрачот Обетки Цвет Dangle,Свадба Свадба Накит, Boucle D'oreille Бесплатен Пре

Обрачот earring за ноќен бар партија Жените Круг Обетки Микро поставување Кубни Циркони кристал сојузниците изразуваат bijoux
  • Неодамнешно

Обрачот earring за ноќен бар партија Жените Круг Обетки Микро поставување Кубни Циркони кристал сојузниците изразуваат bijoux

800.16 DEN 488.00

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМеди

11.11 Xuping Мода Обетки Врвот Продажба на Високо Квалитетни Европски Стил Шарм Златна Боја Галвански Синтетички CZ Божиќ Накит
  • Неодамнешно

11.11 Xuping Мода Обетки Врвот Продажба на Високо Квалитетни Европски Стил Шарм Златна Боја Галвански Синтетички CZ Божиќ Накит

367.20 DEN 194.00

Главниот камен големина околу 2*2mm.На earring големина околу 14*10мм.Тежината на earring е за 3.3 g / пар.

Сребро Позлатен Обетки За Жените Додатоци Шупливи Цвет Голем Круг Круг Dangle У Облик Обрачот Earring Уво Накит Додатоци
  • Неодамнешно

Сребро Позлатен Обетки За Жените Додатоци Шупливи Цвет Голем Круг Круг Dangle У Облик Обрачот Earring Уво Накит Додатоци

123.84 DEN 68.00

Сребро Позлатен Обетки За Жените Додатоци Шупливи Цвет Голем Круг Круг Dangle У Облик Обрачот Earring Уво Наки