NICECNC Алуминиумски Мотор Волан Матични Орев За Kawasaki KX125/250 KX250F KX450F KLX450R Нечистотија Велосипед Мотокрос Off Road

NICECNC Алуминиумски Мотор Волан Матични Орев За Kawasaki KX125/250 KX250F KX450F KLX450R Нечистотија Велосипед Мотокрос Off

DEN 453.60

Количина на стоки


Надградба на CNC Алуминиумски Мотор Волан Матични Орев За Kawasaki KX125/250 KX250 F KX450 F KLX450 R
акции на управниот матични орев за вас мотор со овој висок квалитет на CNC-машина Палка Алуминиум Волан Матични Орев!
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : 6061-T6 Алуминиум
Боја : Зелена Елоксирани
Елоксирани површина по завршувањето
Посилни и полесни од ОЕМ единица
Директен за ОЕМ замена и надградба на
CNC изработени од високо квалитетни палка алуминиум
Пакет Се Вклучени :
1 x Волан Матични Нут
Fitment :
За Kawasaki KX125/250 04-08
За Kawasaki KX250 F 04-18
За Kawasaki KX450 F 06-18
За Kawasaki KLX450 R 08-09
За Suzuki RMZ250 04-06
За Suzuki DJEBEL250 XC 95-06
За Suzuki RMX250/S 92-98
За Suzuki DRZ400 S/E 00-17
За Suzuki DRZ400 SM 05-17
За Suzuki V-STROM650/XT 07-17
За Suzuki V-STROM1000/XT 02-17
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Бренд Име:
NICECNC
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
KX125/250
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.01kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Најдобри понуди

Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Гас Коленото Зафат Заштитник Заштита Налепница За ХОНДА CBR250R 10-16 10 11 12 13
  • Неодамнешно

Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Гас Коленото Зафат Заштитник Заштита Налепница За ХОНДА CBR250R 10-16 10 11 12 13

455.04 DEN 391.00

100% Сосема Нов.Материјал : 3 M Налепница и Гума.Лесна ИнсталацијаПогодни За : ХОНДА CBR250 R 201020161.Не го купите,

SEPP Мотоцикл CNC Алуминиум Рамка системи за Вбризгување на Инјектор за Гориво Покрие Заштитник Guard За Kawasaki Z1000 2014-
  • Неодамнешно

SEPP Мотоцикл CNC Алуминиум Рамка системи за Вбризгување на Инјектор за Гориво Покрие Заштитник Guard За Kawasaki Z1000 2014-

1728.00 DEN 1642.00

SEPP Мотоцикл CNC Алуминиум Рамка системи за Вбризгување на Инјектор за Гориво Покрие Заштитник Guard За Kawasaki

Црн Череп LED Пак Сигнал Светла Индикатори За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM БМВ Џип Хеликоптер Плувка Кафе Racer Туринг
  • Неодамнешно

Црн Череп LED Пак Сигнал Светла Индикатори За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM БМВ Џип Хеликоптер Плувка Кафе Racer Туринг

831.84 DEN 790.00

Pls проверка на гром големина befor ги купите ,е само за референцаНе insturction ( Модификација Може да Се Бараат з

Универзален На обтекател на мотоцикл брзина завртки на клипот пролет завртки орев стеги шпиц За KTM 1190 Adventure 690 Војводата
  • Неодамнешно

Универзален На обтекател на мотоцикл брзина завртки на клипот пролет завртки орев стеги шпиц За KTM 1190 Adventure 690 Војводата

479.52 DEN 432.00

Детали За Производот : состојба : 100% сосема новматеријал : алуминиум cncколичина : 1 сет(10 парче)бои : сина /

новиот Универзален Мотор CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица прилагодување кабел За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM Ducati спорт
  • Неодамнешно

новиот Универзален Мотор CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица прилагодување кабел За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM Ducati спорт

DEN 268.80

Спојката Кабел Прилагодувач Материјал : Алуминиум Големина : М8 и M10*1.25 Fitment : За Повеќето Мотоцикли, како

Топла Продажба,Полн Обтекател Комплет За ХОНДА 90-98 CBR400RR NC29 CBR 400RR CBR400 RR 1990-1998 Маска Репсол Лакот Тело обтекател
  • Неодамнешно

Топла Продажба,Полн Обтекател Комплет За ХОНДА 90-98 CBR400RR NC29 CBR 400RR CBR400 RR 1990-1998 Маска Репсол Лакот Тело обтекател

17712.00 DEN 16826.00

За Хонда CBR400 RR 19901998 Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото колекции Материјал : Високо Квал

CNC Волан Амортизерите Поставите Стабилизатор Со Заградата Монтажа Assemblly За ХОНДА CB1000R БЛАГАЈНИЧКИ 1000R 08 09 10 11 12
  • Неодамнешно

CNC Волан Амортизерите Поставите Стабилизатор Со Заградата Монтажа Assemblly За ХОНДА CB1000R БЛАГАЈНИЧКИ 1000R 08 09 10 11 12

3216.00 DEN 2894.00

100% Сосема Нов.Стандардната Боја : како на сликата.Цена за 1 парче на управниот амортизерите и 1 сет на заг