Мотоцикл Алуминиум CNC моторното Масло Филтер Маска Капа за KTM DUKE 125/200/390 Портокал

Мотоцикл Алуминиум CNC моторното Масло Филтер Маска Капа за KTM DUKE 125/200/390 Портокал

DEN 354.00
-41 %
DEN 600.00

Количина на стоки


Мотоцикл Алуминиум CNC моторното Масло Филтер Маска Капа за KTM DUKE 125/200/390 Портокал Карактеристики : - Состојба : 100% Сосема Нов - Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани - Боја : Како на Сл Покажа - Целосно CNC Обработка Лизгачи Монтажа на Завртки Вклучени - Лесно Да се Инсталира Packag Вклучувајќи : 1 peice капа и маска


Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
020
Бренд Име:
Heinmo е
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
5cm
Motobike Направи:
Ducati
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
5.3cm
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
Портокал

Најдобри понуди

Мотоцикл Целосна Обтекател Комплет шофершајбната Тело Работа Завртки Ореви Завртки за Хонда CB919 CBF1000 CBF 1000 ЕДЕН CBF600/SA
  • Неодамнешно

Мотоцикл Целосна Обтекател Комплет шофершајбната Тело Работа Завртки Ореви Завртки за Хонда CB919 CBF1000 CBF 1000 ЕДЕН CBF600/SA

1717.44 DEN 1477.00

Опис На Производот : .состојба : 100% сосема нов· материјал тип : CNC· количина : 1set· лесно да го инсталиратеП

Универзален На обтекател на мотоцикл брзина завртки на клипот пролет завртки орев стеги шпиц За KTM 1190 Adventure 690 Војводата
  • Неодамнешно

Универзален На обтекател на мотоцикл брзина завртки на клипот пролет завртки орев стеги шпиц За KTM 1190 Adventure 690 Војводата

479.52 DEN 432.00

Детали За Производот : состојба : 100% сосема новматеријал : алуминиум cncколичина : 1 сет(10 парче)бои : сина /