Бесплатен Превозот за Вбризгување на Калапи ABS Маска За Хонда 08 09 10 11 Година Мотор Обтекател Поставите 2008-2011 Портокал & Сребро.

Бесплатен Превозот за Вбризгување на Калапи ABS Маска За Хонда 08 09 10 11 Година Мотор Обтекател Поставите 2008-2011 Портокал

DEN 19135.00
-15 %
DEN 22512.00

Количина на стоки


Стандард на Превозот : Ние ќе го организира производството за вашиот обтекател комплет во рок од 24 часа по приемот расчисти исплата.
Производството време е вообичаено 14 дена, без никакви лоши временски услови. Ако тоа е лошо времето, по завршувањето на времето ќе биде 3-5 дена подоцна од вообичаеното.
Ние брод на Aliexpress' адресата САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Ние обично изјавуваат 100-150 на фактура, ако клиенти не остави никаква порака во врска со декларираната вредност. (Забелешка : Ние нема да се презема никаква одговорност за данок или загуба кога обтекател комплет се одржува од страна на корисниците на локалниот обичај или да се врати за да не земам или да не плаќаат данок и во време)
Ние ќе им помогне на купувачите пост на објектот од страна на Кина Пост Воздух Парцела или ЕМС според различни земји. EMS ќе обично се 16-24 дена за да стигне до потрошувачите во Европските земји, Азиските земји, САД, Канада, Австралија И Нов Зеланд. Кина Пост Воздух Парцела ќе обично се 24-35 дена да се постигне на клиентите во руската Федерација, Некои Азиски земји, Блискиот Исток земји, земјите од Источна европа, Африкански Земји, Чиле И Бразил. Но конечниот време на испорака ќе зависи од времето кога обичај ослободување на објект или на клиентите заврши увоз постапка. Политика На Враќање :
Сите се враќа прифатени. Повеќето се нови во оригинално пакување.
Вашиот треба да контактирате со нас во рок од 30 Дена по приемот на објектот.
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена.
Се врати превозот ќе биде платен од вашата купи.
Повратни информации : ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5stars откако ќе ја прими стварта.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти нас, негативна или неутрална реакција , комуникација може да се реши 99.9% од проблеми, ние се грижиме за секој клиент.
Ако го оставите ни било неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас ,ние не ќе ги следи за да го реши секој проблем за вас . (Бидејќи Aliexpress разгледа сите неутрални повратни информации како негативни повратни информации ,тоа нема да биде отстранет од било кој повеќе). Се Надеваме На Вашата Соработка. Ви Благодариме За Разбирањето!


Други карактеристики

боја:
Портокал
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
60inch
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Име На Модел:
CBR1000RR 2008 2009 2010 2011
Објектот Ширина:
50inch
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
80inch
Материјал Тип:
Напредни ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg

Најдобри понуди

Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Гас Коленото Зафат Заштитник Заштита Налепница За ХОНДА CBR250R 10-16 10 11 12 13
  • Неодамнешно

Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Гас Коленото Зафат Заштитник Заштита Налепница За ХОНДА CBR250R 10-16 10 11 12 13

455.04 DEN 391.00

100% Сосема Нов.Материјал : 3 M Налепница и Гума.Лесна ИнсталацијаПогодни За : ХОНДА CBR250 R 201020161.Не го купите,

Универзален На обтекател на мотоцикл брзина завртки на клипот пролет завртки орев стеги шпиц За KTM 1190 Adventure 690 Војводата
  • Неодамнешно

Универзален На обтекател на мотоцикл брзина завртки на клипот пролет завртки орев стеги шпиц За KTM 1190 Adventure 690 Војводата

479.52 DEN 432.00

Детали За Производот : состојба : 100% сосема новматеријал : алуминиум cncколичина : 1 сет(10 парче)бои : сина /

Топла Продажба,Полн Обтекател Комплет За ХОНДА 90-98 CBR400RR NC29 CBR 400RR CBR400 RR 1990-1998 Маска Репсол Лакот Тело обтекател
  • Неодамнешно

Топла Продажба,Полн Обтекател Комплет За ХОНДА 90-98 CBR400RR NC29 CBR 400RR CBR400 RR 1990-1998 Маска Репсол Лакот Тело обтекател

17712.00 DEN 16826.00

За Хонда CBR400 RR 19901998 Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото колекции Материјал : Високо Квал

Мотоцикл Целосна Обтекател Комплет шофершајбната Тело Работа Завртки Ореви Завртки за Хонда CB919 CBF1000 CBF 1000 ЕДЕН CBF600/SA
  • Неодамнешно

Мотоцикл Целосна Обтекател Комплет шофершајбната Тело Работа Завртки Ореви Завртки за Хонда CB919 CBF1000 CBF 1000 ЕДЕН CBF600/SA

1717.44 DEN 1477.00

Опис На Производот : .состојба : 100% сосема нов· материјал тип : CNC· количина : 1set· лесно да го инсталиратеП

новиот Универзален Мотор CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица прилагодување кабел За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM Ducati спорт
  • Неодамнешно

новиот Универзален Мотор CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица прилагодување кабел За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM Ducati спорт

DEN 268.80

Спојката Кабел Прилагодувач Материјал : Алуминиум Големина : М8 и M10*1.25 Fitment : За Повеќето Мотоцикли, како