Нов Оглас Портокал Мотоцикл Додатоци CNC Алуминиумски Мотор Магнетни Масло Мозоци Приклучок За KTM DUKE 125/200/390

Нов Оглас Портокал Мотоцикл Додатоци CNC Алуминиумски Мотор Магнетни Масло Мозоци Приклучок За KTM DUKE 125/200/390

DEN 368.00
-41 %
DEN 623.52

Количина на стоки


Нов Оглас Портокал Мотоцикл Додатоци CNC Алуминиумски Мотор Магнетни Масло Мозоци Приклучок За KTM DUKE 125/200/390 СПЕЦИФИЧНИ : - Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани - Боја : Портокал - Fitment : За KTM DUKE 390 (13-15) За ВОЈВОДАТА 125/200/390 Пакет, Вклучувајќи : - 1 peice приклучок со o-ring


Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
1.35inch
Објектот Должина:
3.8inch
Име На Модел:
020
Бренд Име:
Heinmo е
Материјал Тип:
Алуминиум
Motobike Направи:
Ducati
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Висина:
1.6inch
боја:
Портокал

Најдобри понуди

Издржливи Квалитет 3мм Дебели ABS Пластика Обтекател Покритие За Хонда CBR1000RR 2008-2011 Тело Комплет Со Кориснички Decals
  • Неодамнешно

Издржливи Квалитет 3мм Дебели ABS Пластика Обтекател Покритие За Хонда CBR1000RR 2008-2011 Тело Комплет Со Кориснички Decals

22512.00 DEN 19135.00

Стандард на Превозот : Ние ќе го организира производството за вашиот обтекател комплет во рок од 24 часа

Мотоцикл Целосна Обтекател Комплет шофершајбната Тело Работа Завртки Ореви Завртки за Хонда CB919 CBF1000 CBF 1000 ЕДЕН CBF600/SA
  • Неодамнешно

Мотоцикл Целосна Обтекател Комплет шофершајбната Тело Работа Завртки Ореви Завртки за Хонда CB919 CBF1000 CBF 1000 ЕДЕН CBF600/SA

1717.44 DEN 1477.00

Опис На Производот : .состојба : 100% сосема нов· материјал тип : CNC· количина : 1set· лесно да го инсталиратеП

новиот Универзален Мотор CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица прилагодување кабел За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM Ducati спорт
  • Неодамнешно

новиот Универзален Мотор CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица прилагодување кабел За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM Ducati спорт

DEN 268.80

Спојката Кабел Прилагодувач Материјал : Алуминиум Големина : М8 и M10*1.25 Fitment : За Повеќето Мотоцикли, како

Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Гас Коленото Зафат Заштитник Заштита Налепница За ХОНДА CBR250R 10-16 10 11 12 13
  • Неодамнешно

Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Гас Коленото Зафат Заштитник Заштита Налепница За ХОНДА CBR250R 10-16 10 11 12 13

455.04 DEN 391.00

100% Сосема Нов.Материјал : 3 M Налепница и Гума.Лесна ИнсталацијаПогодни За : ХОНДА CBR250 R 201020161.Не го купите,

Црн Череп LED Пак Сигнал Светла Индикатори За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM БМВ Џип Хеликоптер Плувка Кафе Racer Туринг
  • Неодамнешно

Црн Череп LED Пак Сигнал Светла Индикатори За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM БМВ Џип Хеликоптер Плувка Кафе Racer Туринг

831.84 DEN 790.00

Pls проверка на гром големина befor ги купите ,е само за референцаНе insturction ( Модификација Може да Се Бараат з