Издржливи Квалитет 3мм Дебели ABS Пластика Обтекател Покритие За Хонда CBR1000RR 2008-2011 Тело Комплет Со Кориснички Decals 2009 2010

Издржливи Квалитет 3мм Дебели ABS Пластика Обтекател Покритие За Хонда CBR1000RR 2008-2011 Тело Комплет Со Кориснички Decals

DEN 19135.00
-15 %
DEN 22512.00

Количина на стоки


Стандард на Превозот : Ние ќе го организира производството за вашиот обтекател комплет во рок од 24 часа по приемот расчисти исплата.
Производството време е вообичаено 14 дена, без никакви лоши временски услови. Ако тоа е лошо времето, по завршувањето на времето ќе биде 3-5 дена подоцна од вообичаеното.
Ние брод на Aliexpress' адресата САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Ние обично изјавуваат 100-150 на фактура, ако клиенти не остави никаква порака во врска со декларираната вредност. (Забелешка : Ние нема да се презема никаква одговорност за данок или загуба кога обтекател комплет се одржува од страна на корисниците на локалниот обичај или да се врати за да не земам или да не плаќаат данок и во време)
Ние ќе им помогне на купувачите пост на објектот од страна на Кина Пост Воздух Парцела или ЕМС според различни земји. EMS ќе обично се 16-24 дена за да стигне до потрошувачите во Европските земји, Азиските земји, САД, Канада, Австралија И Нов Зеланд. Кина Пост Воздух Парцела ќе обично се 24-35 дена да се постигне на клиентите во руската Федерација, Некои Азиски земји, Блискиот Исток земји, земјите од Источна европа, Африкански Земји, Чиле И Бразил. Но конечниот време на испорака ќе зависи од времето кога обичај ослободување на објект или на клиентите заврши увоз постапка. Политика На Враќање :
Сите се враќа прифатени. Повеќето се нови во оригинално пакување.
Вашиот треба да контактирате со нас во рок од 30 Дена по приемот на објектот.
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена.
Се врати превозот ќе биде платен од вашата купи.
Повратни информации : ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5stars откако ќе ја прими стварта.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти нас, негативна или неутрална реакција , комуникација може да се реши 99.9% од проблеми, ние се грижиме за секој клиент.
Ако го оставите ни било неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас ,ние не ќе ги следи за да го реши секој проблем за вас . (Бидејќи Aliexpress разгледа сите неутрални повратни информации како негативни повратни информации ,тоа нема да биде отстранет од било кој повеќе). Се Надеваме На Вашата Соработка. Ви Благодариме За Разбирањето!


Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
60inch
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Име На Модел:
CBR1000RR 2008 2009 2010 2011
Објектот Ширина:
50inch
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
80inch
Материјал Тип:
Напредни ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg

Најдобри понуди

7pcs Пластични Обтекател Црна и Бела Боја за Мотоцикл Хонда CRF XR 50 Автомобил Мото Велосипед Трки Додатоци Автомобил Нов Стил
  • Неодамнешно

7pcs Пластични Обтекател Црна и Бела Боја за Мотоцикл Хонда CRF XR 50 Автомобил Мото Велосипед Трки Додатоци Автомобил Нов Стил

929.76 DEN 632.00

Карактеристики : Тие се со црна насликани и изработени од високо квалитетни и издржливи пластика.Специф

Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Гас Коленото Зафат Заштитник Заштита Налепница За ХОНДА CBR250R 10-16 10 11 12 13
  • Неодамнешно

Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Гас Коленото Зафат Заштитник Заштита Налепница За ХОНДА CBR250R 10-16 10 11 12 13

455.04 DEN 391.00

100% Сосема Нов.Материјал : 3 M Налепница и Гума.Лесна ИнсталацијаПогодни За : ХОНДА CBR250 R 201020161.Не го купите,

Црн Череп LED Пак Сигнал Светла Индикатори За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM БМВ Џип Хеликоптер Плувка Кафе Racer Туринг
  • Неодамнешно

Црн Череп LED Пак Сигнал Светла Индикатори За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM БМВ Џип Хеликоптер Плувка Кафе Racer Туринг

831.84 DEN 790.00

Pls проверка на гром големина befor ги купите ,е само за референцаНе insturction ( Модификација Може да Се Бараат з

SEPP Мотоцикл CNC Алуминиум Рамка системи за Вбризгување на Инјектор за Гориво Покрие Заштитник Guard За Kawasaki Z1000 2014-
  • Неодамнешно

SEPP Мотоцикл CNC Алуминиум Рамка системи за Вбризгување на Инјектор за Гориво Покрие Заштитник Guard За Kawasaki Z1000 2014-

1728.00 DEN 1642.00

SEPP Мотоцикл CNC Алуминиум Рамка системи за Вбризгување на Инјектор за Гориво Покрие Заштитник Guard За Kawasaki

Резервни бесплатен превозот мото додатоци Мотоцикл Пламен стил 1 Рака Костец За Харли Спорт Турнеја Планирам FXRT Црна
  • Неодамнешно

Резервни бесплатен превозот мото додатоци Мотоцикл Пламен стил 1 Рака Костец За Харли Спорт Турнеја Планирам FXRT Црна

1200.00 DEN 1128.00

Атрибути : Висок Квалитет на Мотоцикл Рака Костец Подобрување на изгледот на вашиот мотор со овие обича

новиот Универзален Мотор CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица прилагодување кабел За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM Ducati спорт
  • Неодамнешно

новиот Универзален Мотор CNC Алуминиум Спојки Кабел Жица прилагодување кабел За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM Ducati спорт

DEN 268.80

Спојката Кабел Прилагодувач Материјал : Алуминиум Големина : М8 и M10*1.25 Fitment : За Повеќето Мотоцикли, како