( 1000 компјутери/многу ) Метрички М12 Црна Најлон Хексагонална Орев.

( 1000 компјутери/многу ) Метрички М12 Црна Најлон Хексагонална Орев.

DEN 9600.00

Количина на стоки


Најлон М12 хексагонална орев.
Количина : многу 1000 парчиња.
Боја : Црна.
100% нов , Ro HS согласност.
Тема големина(М) : М12 / (12mm), тема на теренот : 1.75 mm
Големина : Б 18.5 мм, H 10мм.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
ОРЕВ-НЛБ/М12-1000

Најдобри понуди