( 1000 компјутери/многу ) Метрички М8 Најлон Acorn Хексадецимален Капа Орев.

( 1000 компјутери/многу ) Метрички М8 Најлон Acorn Хексадецимален Капа Орев.

DEN 3840.00

Количина на стоки


Мерка М8 Најлон Acorn Хексадецимален Капа Орев.
Материјали : Најлон.
Количина : многу 1000 парчиња. 100% нов , Ro HS согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Acorn Ореви
Број На Модел На:
ОРЕВ-C/М8-1000

Најдобри понуди

2018 Нови Ограничен Нерѓосувачки Челик Род Занитвам Орев Axk 15pcs Евтини Бела 4.8 Хексадецимален Завртки [целосна Спецификација
  • Неодамнешно

2018 Нови Ограничен Нерѓосувачки Челик Род Занитвам Орев Axk 15pcs Евтини Бела 4.8 Хексадецимален Завртки [целосна Спецификација

310.08 DEN 285.00

започнетекрајотAXK 15 PCS Евтини Бела 4.8 Хексадецимален Завртки Хексадецимален Завртки [целосна Специфика

500pcs/Многу Метрички DIN6923 М3 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Хексадецимален Страната Орев Хексагонални Нут Со Прирабница
  • Неодамнешно

500pcs/Многу Метрички DIN6923 М3 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Хексадецимален Страната Орев Хексагонални Нут Со Прирабница

552.00 DEN 525.00

Метрички DIN6923 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Хексадецимален Страната Орев Количина : 500pcs Теренот : M3x0.5mm

2018 Временски ограничени Вистински Декор Дрво Мебел 50pcs автентична 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Хексагонални
  • Неодамнешно

2018 Временски ограничени Вистински Декор Дрво Мебел 50pcs автентична 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Хексагонални

296.64 DEN 273.00

започнетекрајот50 PCS "Автентична 304" од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Хексагонални Завртки Орев М2