( 100 компјутери/многу ) Метрички М12 Најлон Acorn Хексадецимален Капа Орев.

( 100 компјутери/многу ) Метрички М12 Најлон Acorn Хексадецимален Капа Орев.

DEN 1200.00

Количина на стоки


Метрички М12 Најлон Acorn Хексадецимален Капа Орев.
Материјали : Најлон.
Количина : многу од 100 парчиња. 100% нов , Ro HS согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Acorn Ореви
Број На Модел На:
ОРЕВ-C/М12-100

Најдобри понуди

2018 Временски ограничени Вистински Декор Дрво Мебел 50pcs автентична 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Хексагонални
  • Неодамнешно

2018 Временски ограничени Вистински Декор Дрво Мебел 50pcs автентична 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Хексагонални

296.64 DEN 273.00

започнетекрајот50 PCS "Автентична 304" од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Хексагонални Завртки Орев М2

2018 Врвни Мода Ограничен Оркестарот Дрво Мебел Axk 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Орев. Нут Дебели Завртка
  • Неодамнешно

2018 Врвни Мода Ограничен Оркестарот Дрво Мебел Axk 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Орев. Нут Дебели Завртка

296.64 DEN 273.00

започнетекрајотAXK 5 PCS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Орев Хексадецимален Орев Дебели Завртк

M2*L (OD=3.2 3.5 mm mm) Должина(L)=3~10мм Месинг Вметнете Орев Тип Низ Собата,Палец Месинг Knurled Круг Орев за Вбризгување на
  • Неодамнешно

M2*L (OD=3.2 3.5 mm mm) Должина(L)=3~10мм Месинг Вметнете Орев Тип Низ Собата,Палец Месинг Knurled Круг Орев за Вбризгување на

480.00 DEN 432.00

Здраво пријател,Ви благодариме за вашата нарачка Ве молам оставете ме вашиот Email, ако е можно.Дека ќе ми

500pcs/Многу Метрички DIN6923 М3 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Хексадецимален Страната Орев Хексагонални Нут Со Прирабница
  • Неодамнешно

500pcs/Многу Метрички DIN6923 М3 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Хексадецимален Страната Орев Хексагонални Нут Со Прирабница

552.00 DEN 525.00

Метрички DIN6923 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Хексадецимален Страната Орев Количина : 500pcs Теренот : M3x0.5mm

2018 Нови Ограничен Нерѓосувачки Челик Род Занитвам Орев Axk 15pcs Евтини Бела 4.8 Хексадецимален Завртки [целосна Спецификација
  • Неодамнешно

2018 Нови Ограничен Нерѓосувачки Челик Род Занитвам Орев Axk 15pcs Евтини Бела 4.8 Хексадецимален Завртки [целосна Спецификација

310.08 DEN 285.00

започнетекрајотAXK 15 PCS Евтини Бела 4.8 Хексадецимален Завртки Хексадецимален Завртки [целосна Специфика