Бесплатен превозот 3pcs памук Европски стил беж бела шампањ везови комбинација ватенка bedspread целосна кралицата цар големина

Бесплатен превозот 3pcs памук Европски стил беж бела шампањ везови комбинација ватенка bedspread целосна кралицата цар големина

DEN 5414.00
-6 %
DEN 5759.52

Количина на стоки

Целосната/Кралицата ватенка големина : 230*250cm*1 Цар ватенка големина : 240*260cm*1
Перница случај големина : 50*70cm*2
Тежина : 3.3-3.5 кг
Пакување листа : 1 парче ватенка + 2 парчиња навлаки
Перење настава : машина за миење ладно ; не кајгана;
не сува чиста; висат сува; железо ниска
Како и обично ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 8 дена од Кина Пост Воздух Парцела откако вашата уплата е завршен. Тоа се земе околу 15-35 работни дена во вашата земја. Купувачот се одговорни за царински давачки. Ако ви треба други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
Прифаќаме само Зачувам, Alipay.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Други карактеристики

Големина:
King, Queen, Full
Сезоната:
Лето
Измијте:
Механички Се Мијат
Шема:
Извезена
Техника:
Шевови
Употреба:
Хотел,Дома
Број На Модел На:
HHZ
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
100% Памук
Тежина:
3.5kg
is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
30
Пополнување:
Памук
тема count:
Yes

Најдобри понуди

CHAUSUB Ватенка Поставите 3PCS Американски Изми Памук Јоргани чаршаф Сина Печатени Quilted Bedspread Кревет Покрие Цар Големина
  • Неодамнешно

CHAUSUB Ватенка Поставите 3PCS Американски Изми Памук Јоргани чаршаф Сина Печатени Quilted Bedspread Кревет Покрие Цар Големина

5951.52 DEN 4344.00

Постелнината поставени од страна на CHAUSUB брендНие само го продаде најдобар квалитет на производи и најг

CHAUSUB Квалитет Ватенка Поставите 3PCS Изми Памук Јоргани Кревет Покрие Листови Извезени Bedspread Pillowcase Coverlet Кралот
  • Неодамнешно

CHAUSUB Квалитет Ватенка Поставите 3PCS Изми Памук Јоргани Кревет Покрие Листови Извезени Bedspread Pillowcase Coverlet Кралот

7563.36 DEN 5521.00

Постелнината поставени од страна на CHAUSUB брендНие само го продаде најдобар квалитет на производи и најг

CHAUSUB Бел Памук Ватенка Поставите 3PCS Палмини Листови Извезени на Quilted Bedspread Кревет покрие листови Pillowcase Coverlet
  • Неодамнешно

CHAUSUB Бел Памук Ватенка Поставите 3PCS Палмини Листови Извезени на Quilted Bedspread Кревет покрие листови Pillowcase Coverlet

6719.52 DEN 4905.00

Постелнината поставени од страна на CHAUSUB брендНие само го продаде најдобар квалитет на производи и најг

CHAUSUB Деца Комбинација Ватенка Поставите 2PC Памук Јоргани рачно изработени Bedspread Coverlet ВОЗ Applique Кревет Покрие Pillowcase
  • Неодамнешно

CHAUSUB Деца Комбинација Ватенка Поставите 2PC Памук Јоргани рачно изработени Bedspread Coverlet ВОЗ Applique Кревет Покрие Pillowcase

5711.52 DEN 4169.00

Постелнината поставени од страна на CHAUSUB брендНие само го продаде најдобар квалитет на производи и најг

CHAUSUB Изми Памук Комбинација Ватенка Поставите 3PCS рачно изработени Quilted Bedspread Печатени Кревет Покрие Pillowcase Coverlet
  • Неодамнешно

CHAUSUB Изми Памук Комбинација Ватенка Поставите 3PCS рачно изработени Quilted Bedspread Печатени Кревет Покрие Pillowcase Coverlet

9016.32 DEN 6582.00

Постелнината поставени од страна на CHAUSUB брендНие само го продаде најдобар квалитет на производи и најг

Возрасни Американски цвет & птици ватенка покрие Ватенка Поставите Додадете големина 3Pcs/set печатени памук Двојно лето Поставите
  • Неодамнешно

Возрасни Американски цвет & птици ватенка покрие Ватенка Поставите Додадете големина 3Pcs/set печатени памук Двојно лето Поставите

5520.00 DEN 5078.00

на мојот популарни соба,може да се најде на врвот популарни стилови тука.сега,pls љубезно види подолу во т

CHAUSUB Европската Свила ВАТЕНКА Поставите 3PCS Везени Памук Јоргани Листови Quilted Bedspread Кревет Покрие Pillowcase Coverlet
  • Неодамнешно

CHAUSUB Европската Свила ВАТЕНКА Поставите 3PCS Везени Памук Јоргани Листови Quilted Bedspread Кревет Покрие Pillowcase Coverlet

7685.76 DEN 5611.00

Постелнината поставени од страна на CHAUSUB брендНие само го продаде најдобар квалитет на производи и најг

CHAUSUB Деца Комбинација Ватенка Поставите 2PC рачно изработени Памук, Јоргани чаршаф Спортски Кревет Покрие Перница Шамс Coverlet
  • Неодамнешно

CHAUSUB Деца Комбинација Ватенка Поставите 2PC рачно изработени Памук, Јоргани чаршаф Спортски Кревет Покрие Перница Шамс Coverlet

5999.52 DEN 4380.00

Постелнината поставени од страна на CHAUSUB брендНие само го продаде најдобар квалитет на производи и најг

CHAUSUB Браун Обичен Ватенка Поставите 3PCS Изми Памук Јоргани Quilted Bedspread Coverlet Наместен Кревет Покрие Листови Pillowcase
  • Неодамнешно

CHAUSUB Браун Обичен Ватенка Поставите 3PCS Изми Памук Јоргани Quilted Bedspread Coverlet Наместен Кревет Покрие Листови Pillowcase

6527.52 DEN 4765.00

Постелнината поставени од страна на CHAUSUB брендНие само го продаде најдобар квалитет на производи и најг

CHAUSUB рачно изработени Комбинација Ватенка ПОСТАВИТЕ 3PC Изми Памук Јоргани Quilted Bedspread Кревет Покрие Цар Големина Постелнина
  • Неодамнешно

CHAUSUB рачно изработени Комбинација Ватенка ПОСТАВИТЕ 3PC Изми Памук Јоргани Quilted Bedspread Кревет Покрие Цар Големина Постелнина

7007.52 DEN 5115.00

Постелнината поставени од страна на CHAUSUB брендНие само го продаде најдобар квалитет на производи и најг