Осигурач 10AWG линии терминал кутија 5*20MM приклучокот за Кабелот ,но не и на ОСИГУРУВАЧОТ во кутијата ,долго 100MM

Осигурач 10AWG линии терминал кутија 5*20MM приклучокот за Кабелот ,но не и на ОСИГУРУВАЧОТ во кутијата ,долго 100MM

DEN 343.20

Количина на стоки


Осигурач линии терминал кутија 5*20 MM 10 AWG приклучокот за Кабелот ,но не и на ОСИГУРУВАЧОТ во кутијата ,долго 100mm
CN10 02114603
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Стандарди За Безбедност:
АДС
Кршење Капацитет:
Висок
Број На Модел На:
5*20 10AWG
Употреба:
приклучокот за кабелот

Најдобри понуди

Керамички гас празнење цевка Осигурување 3R250 SEH83-250X 8 * 10 250V 10KA под вистински оригинален единствен Модел Забелешки
  • Неодамнешно

Керамички гас празнење цевка Осигурување 3R250 SEH83-250X 8 * 10 250V 10KA под вистински оригинален единствен Модел Забелешки

800.16 DEN 680.00

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на б