БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100PCS x 125mA-15A 125/250V 2.4*7mm Axial Доведе Зелена Осигурач 2.4 x 7 1А 2А 3А 4А-5A Брз Удар ПИКО Отпор Осигурач

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100PCS x 125mA-15A 125/250V 2.4*7mm Axial Доведе Зелена Осигурач 2.4 x 7 1А 2А 3А 4А-5A Брз Удар ПИКО Отпор

DEN 292.80

Количина на стоки


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100 PCS x 125m A-15 A 125/250 V 2.4*7mm Axial Доведе Зелена Осигурач 2.4 x 7 1А 2А 3А 4А-5 A Брз Удар ПИКО Отпор Осигурач


Други карактеристики

ЗАСИЛУВАЧ:
0.125 А, 0.25 А, 0.375 А, 0.5 A, 0.75 A, 1A, 1.25 А, 1.5 А, 1.6 А, 2А, 3А, 3.5 A, 4А -, 5A, 6A, 7А, 10A, 15A

Најдобри понуди

Керамички гас празнење цевка под осигурување SF90-120X 3R120 5 * 7.6 плоштад на двете страни на еден белешки Модел 120V SMD
  • Неодамнешно

Керамички гас празнење цевка под осигурување SF90-120X 3R120 5 * 7.6 плоштад на двете страни на еден белешки Модел 120V SMD

800.16 DEN 680.00

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на б

Керамички гас празнење цевка Осигурување 3R250 SEH83-250X 8 * 10 250V 10KA под вистински оригинален единствен Модел Забелешки
  • Неодамнешно

Керамички гас празнење цевка Осигурување 3R250 SEH83-250X 8 * 10 250V 10KA под вистински оригинален единствен Модел Забелешки

800.16 DEN 680.00

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на б