НОВИ ER14250 14250 3.6 V 1200mah Литиум и батерија Li-ion батерии нога нозе 5pcs/многу

НОВИ ER14250 14250 3.6 V 1200mah Литиум и батерија Li-ion батерии нога нозе 5pcs/многу

DEN 1231.00
-5 %
DEN 1296.00

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3). Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
.


Други карактеристики

Номиналниот Напон:
3V
Номиналниот Капацитет:
1200mAh
Број На Модел На:
ER14250 батеријата
Бренд Име:
jiaxinda
Тип На Батерија:
LiSOCl2
Големина:
14MM*25MM

Најдобри понуди

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Нови Оригинални Франција SAFT LS33600 3.6 D V Литиум Батерија Не-батерија (LS33600) Батерии Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Нови Оригинални Франција SAFT LS33600 3.6 D V Литиум Батерија Не-батерија (LS33600) Батерии Бесплатен Превозот

4128.00 DEN 3922.00

SAFT литиум батерија LS33600 3.6 V во парк Висока енергетска густина Dголемина bobbin мобилен Бенефиции 1 Висок нап

60Pcs R6P АА UM3 MN1500 E91 Цинк-манган Сува Батеријата 2 Години Живот Време За Часовници и часовници безжичен глушец електронска
  • Неодамнешно

60Pcs R6P АА UM3 MN1500 E91 Цинк-манган Сува Батеријата 2 Години Живот Време За Часовници и часовници безжичен глушец електронска

DEN 1255.20

60 x PKCELL R6 P 1.5 V AA R6 P UM3 MN1500 E91 Батеријата Сува Батеријата Супер Тешки 2 A Батерии за Радио Играчки итнБатериј

5x Wama Алкални 12V 27A Основно Суви Батерии A27 27AE 27MN 25mAh Електронски Автомобил Далечински Играчки Батеријата Wholesales
  • Неодамнешно

5x Wama Алкални 12V 27A Основно Суви Батерии A27 27AE 27MN 25mAh Електронски Автомобил Далечински Играчки Батеријата Wholesales

143.52 DEN 96.00

5x Wama Алкални 12 V 27 A Основно Суви Батерии A27 27 AE 27 MN 55m Ah Електронски Автомобил Далечински Играчки Батерија